Alice Okuluna Hoşgeldin ^^

Alice Okuluna Hoşgeldin.Sende Bir Alice'misin ? O Zaman Bize Katıl !
 
AnasayfaAnasayfa  TakvimTakvim  SSSSSS  AramaArama  Üye ListesiÜye Listesi  Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Paylaş | 
 

 SAİLOR MOON!!(Kimsenin Şimdiye Kadar Bu Başlığı Açmamış Olmasına İnanamıyorum)

Aşağa gitmek 
Sayfaya git : 1, 2, 3, 4  Sonraki
YazarMesaj
mikan_natsu
4 Yıldız-Efsane Öğrenci
4 Yıldız-Efsane Öğrenci
avatar

Mesaj Sayısı : 2773
Başarı Puanı : 2846
Kayıt tarihi : 13/05/09
Yaş : 21
Nerden : Hyuuga Malikanesi'nden

Kişi sayfası
Alice Türün : Hayat kısaltan
Alice'n ?: Alice Çalma ve Etkisizleştirme Alice'i

MesajKonu: SAİLOR MOON!!(Kimsenin Şimdiye Kadar Bu Başlığı Açmamış Olmasına İnanamıyorum)   Paz Kas. 01, 2009 9:43 pm

Hikaye, bir zamanlar güneş sistemine yayılmış çeşitli krallıkların reenkarne olmuş koruyucularının şeytani güçlerle savaşmalarını konu alan farklı serilerin bileşimidir. Sailor Senshi (İng: Sailor Soldiers) denen ana karakterler, ay ve gezegenler adına bayan kahramanlara dönüşen genç kızlardır. “Sailor” kelimesi Japonya’da yaygın olan kız okul üniformalarının stilinden gelir (Jp: sērā fuku, denizci kıyafeti). Dizide kullanılan fantastik unsurlar ağırlıklı olarak semboliktir ve çoğu da mitoloji üzerine kurulmuştur.

HİKAYENİN ANA KONUSU:
Genelinde konu Tsukino Usagi (resmi Japonca'da soyadı önce yazılır) ve onun hayatında gelişen olaylardır. Ay Savaşçısı olan Usagi Tsukino sıradan bir orta öğretim öğrencisidir, ta ki Luna adlı konuşan bir kedi ile karşılaşıncaya kadar. Luna sayesinde Usagi Dünya'nın Dark Kingdom tarafından, ki çok çok önce Ay Krallığı'nı da yok etmiş,saldırıya uğradığını öğrenir. Kötülerle olan savaşında Usagi'ye, yani Ay Savaşçısı'na yeni savaşçılar katılır. Bunlar; Sailor Mercury (Merkür Savaşçısı), Sailor Mars (Mars Savaşçısı), Sailor Jupiter (Jüpiter Savaşçısı) ve Sailor Venus (Venüs Savaşçısı)'dır. Çizgi filmin ilerleyen sezonlarında Sailor Neptune (Neptün Savaşçısı), Sailor Uranus (Uranüs Savaşçısı), Sailor Chibi Moon (Küçük Ay Savaşçısı), Sailor Pluto (Pluton Savaşçısı) ve Sailor Saturn (Saturn Savaşçısı) katılır. Yavaş yavaş Usagi geçmiş hayatı ve kaderinde yazılı olan aşkı ile ilgili gerçekleri öğrenir.
Beş sezondan oluşan Ay Savaşçısı'nın konu başlıkları şöyledir:

1. The Dark Kingdom (Sailor Moon)
2. The Black Moon (Sailor Moon R)
3. The Infinity (Sailor Moon S)
4. The Dream (Sailor Moon SuperS)
5. The Stars (Sailor Stars)

Karekterler [değiştir]

Güçleri: Ay ışığı , Kalbin sonsuz gücü.
Serinin baş karakteri Usagi, inanılmaz büyüklükte sevgiye sahip olan dikkatsiz ve sulugöz bir orta okul öğrencisidir.Yengeç burcudur. Ay Savaşçısı olduğu ilk zamanlarda kötülerle savaşmak istemez, sıradan biri olmak ister. Zaman geçtikçe Ay'dan gelen gücünü sevdiklerini korumak adına kullanmayı öğrenir. Aynı zamanda Ay Prensesi Serenity olan Usagi, çizgi filmde diğer savaşçılar gibi reenkarnasyon ile tekrar dünyaya gelmiştir.

Güçleri:Gül yaratabilir çok iyi bir isabetçidir.
Usagi'den yaşça büyük bir öğrencidir. Çocuk yaşta trafik kazasında anne ve babasını kaybetmiş, geçmişini hatırlayamamaktadır. Seriler boyunca rüyalar ile önceden bilgilendirilir. Kim olduğunu bulma çabası içerisinde rüyaları sayesinde Usagi'yi yani Prenses Serenity'i bulur. Kendisinin çok uzun zaman önce Dünya'nın Prensi Endymion olduğunu ve Ay Prensesi Serenity ile büyük bir aşk yaşadıklarını hatırlar. Usagi ile tekrar aşk yaşar. Savaşçılar ile beraber savaşır.

Güçleri: Suyu ,Baloncuklar,buz.
Tam bir kitap kurdu olan Ami Usagi'nin okulundadır. Çok zeki olan Ami Merkür Savaşçısına dönüşebilmekte ve suyun her safhasını kontrol edebilmektedir. Annesi gibi bir gün doktor olmayı hedeflemmektedir. Ders çalışmaya olan tutkusu ve bilgisinden dolayı Luna'nın verdiği ufak bir el bilgisayarı ile grupta zaman zaman "akıl hocalığı" yapmaktadır.

Güçleri: Ateş,Mitolojik güçler,bazı hayvanlarla konuşabilme.
Büyük babası ile bir tapınakta yaşayan Rei, kötü güçlerin varlıklarını sezebilme gücüne sahiptir. Mars Savaşçısına dönüştüğünde ateşi kontrol edebilmektedir. Çizgi filmde çok ciddi ama Usagi'nin dikkatsizliğine çok çabuk sinirlenen biri olarak çizilmiştir. Gruptaki kızlardan farklı dini bir okula gitmektedir.

Güçleri: Doğa, şimşek ,iyi bir dövüşçüdür eli ağırdır,.
Erkek gibi olan Makoto serinin ilerleyen safhalarında Usagi'nin okuluna transfer olur. Uzun ve güçlü olarak resmedilen Makoto Jüpiter savaşçısına dönüşebilmekte ve yıldırım, şimşek gibi güçleri kontrol etmektedir. Ailesini yıllar önce kaybeden Makoto yalnız yaşamakta ve kendi kendine bakmaktadır.

Güçleri: Parlak ışık , Işıktan oluşan güçlü zincir, renkli kılıç.
Bir zaman Sailor V (Savaşçı V) olarak ortalıkta dolanmıştır. Luna ile savaşçılara yardımcı olan Artemis adlı bir kedi yoldaşı vardır. Aşk savaşçısı olan Venüs Savaşçısı ile Ay Savaşçısının dört gardiyanı tamamlanır. Ünlü bir şarkıcı ve idol olmak isteyen Minako bulduğu her fırsatta bunu gösterir.Sarı ve turuncu renklerini çok sever.Adının anlamı aşkın küçük güzel çocuğudur.Annesi ve babası vardır ama kardeşi yoktur.Burcu terazidir.Beden eğitimi dışında hiç bir dersi sevmez.Gezegeni Venüstür.Minako'nun diğerlerinden daha açık bir kişiliğe sahiptir.Minako genelde savaşçıların içinde en iyimser ve en pozitif savaşçıdır.Minako ilk defa sevgi ve adalet için savaşmaya başladığında, İngiltere'de Sailor V olarak tanınıyordu. Herşey Minako 7. sınıftayken beden eğitimi dersi sırasında alnında hilal işareti olan bir kedi görmesiyle başladı. Bu kedinin onun hayatını tamamen değiştirebileceğini tahmin bile edemezdi. Artemis onu buldu ve ona bir dönüşüm kalemi vererek Usagi'nin Luna'ya rastlamasından çok önce Sailor V olarak eğitimine başlamasını sağladı. AGüçleri: Ayın sonsuz pembe ışığı,Pegasusun güçleri
Usagi ve Mamoru'nun gelecekten gelen kızı olan Chibiusa'nın gerçek adı Usagi Tsukino'dur. İkinci sezonda gelecekten annesini kurtarmak için Silver Crystal (Gümüş Kristal)'i bulmak için gelir, sonraki sezonda savaşçı olarak eğitim görmek için Küçük Ay Savaşçısı olarak gelir. İlk başlarda yirminci yüzyılda annesi ile (Usagi)iyi geçinemez ve ondan daha olgun olduğunu belirtir. Ancak zaman geçtikçe birbirlerine olan bağ güçlenir. Otuzuncu yüzyıldaki annesi gibi bir leydi olmak ister.

Güçleri: Zamanın akışını kontrol etmek ve yeraltını kontrol etmek.
Gizemli bir karakter olan Setsuna Plüton Savaşçısıdır. İlk başlarda Plüton Savaşçısı olarak Uzay-Zaman Kapısına gardiyanlık ederken görülür. Çok sonraları Dünya'da varlığı kolej öğrencisi olarak görülür. Zaman kapısında, orayı hiç bırakamadığı için, kendini çok yalnız hissettiği görülür ama Chibiusa ile yakın arkadaştırlar.

Güçleri: Okyanusu kontrol etmek, bir parça geleceği önceden görmek.
Yetenekli ve Violin çalan Michiru diğer kızlardan yaşça büyüktür.Güçleri Merkür Savaşcısının güçlerine benzer.Neptün Savaşçısına dönüşebilir ve okyanusun gücüne hakimdir. Çok yetenekli ve güzel olan Michiru savaşçı olmak adına tüm hayallerinden vaz geçmiştir. Görevine tamamen sadıktır ve bu uğurda kurbanlar vermeye hazırdır.Bir sanat okulunda çalışır.

Güçleri: Havayı kontrol etmek.
Erkek gibi davranan Haruka Uranüs Savaşçısına dönüşebilmektedir. Michiru ile aynı yaşta ve partneridir. Gökyüzü Savaşçısı olarakta bilinir. Savaşçı olmadan önce yarışçı olmak ister ve araba kullanmakta oldukça iyidir. Erkek gibi giyinmeye ve konuşmaya çalışır. Tanıştığı her kız ona hayranlık duymaktadır. Savaşırken Neptune gibi sadıktır ve kurban vermekten çekinmez. Sonraları Pluto ve Saturn'de bu gruba katılır.

Güçleri: Sessizlik ve yıkım, enerji bariyeri yapmak.
Deli bir bilimadamının kızı olan Hotaru yalnız bir kızdır. Laboratuarda olan bir kaza sonucu sağlığı zayıflamıştır. Karanlık güçler tarafından ele geçirilen Hotaru Mistress Nine olarak ilk önce boy gösterir. Sonrasında Ay Savaşçısı ve Chibiusa'nın sevgisi sayesinde Sailor Saturn'a dönüşür ve savaşçı olarak kızlara katırlır. Bir gezegeni yok edebilme gücüne sahip olan Saturn, Warrior of Ruin yani Yıkım Savaşçısı olarakta adlandırılır.

Güçleri:Yıldızların ışığı
Güneş sistemi dışında bir yıldızdan Yaten ve Taiki ile beraber prenseslerini bulmak için gelmiştir. Three lights (Üç Işık)adlı bir grup kumuşlar ve prenseslerine çağrı olarak müziklerini yapmaktadırlar. Usagi ve kızların liseye geçtiği dönemde, Ay Savaşçısı'nın son sezonu olan beşinci sezonda çizgi filme dahil oluyorlar. Usagi'nin sınıfına geçiş yapıyorlar. Seiya Usagi'ye karşılıksız aşk besler bunu Usagi'ye açıkça söyler.Sailor saturn bir şekilde Prenses Kakyuu ile bağlantılı olduğu için Onların şarkılarını söylemeye başlar prenses ilk onu bulur sonrada yıldız savaşcıları...

Three Lights'ın ikincisi Taiki kızlarla pek haşır neşir olmamakla beraber Ami gibi derslerinde çok başarılıdır. Tek gayesi prenseslerini bulmaktır.

Three Lights'ın üçüncü üyesi. Kızların ilgisinden oldukça rahatsız olan Yaten toplumdan oldukça uzak durur ve sadece prenseslerini bulmak için şarkı söyler.

Three Lights'ın aradığı prenses. Gezegeni Galaxia tarafından yok edilince Light of Hope yani Umut Işığını bulmak için Dünya'ya gelir. Galaxia'nın onu bulmaması için bedenini Chibi Chibi'deki tütsü kabında saklanır bir süre


SEZONLAR:

1.SAİLOR MOON CLASSİC:
Bölüm: 1-46: Sailor Moon (Sailor Moon Classic)

Usagi, ortaokula giden sakar, sulugöz, sevimli, neşeli sıradan bir kızdır. Bir gün Luna adında biri ile karşılaşır ve bu karşılaşmadan sonra hayatı değişir. Luna onu bir gezegen savaşçısı yapar. Amacı prensesi bulmak ve onu korumaktır. Ayrıca gümüş kristali de bulmalıdır. Gümüş kristali arayanlar yalnız onlar değildir. Kötü güçleri barındıran Karanlık Krallık'ta onu aramaktadır. Ve bunun için dünyaya savaşçılarını yollayarak hem enerji elde etmek hem de gümüş kristali aramaya çalışırlar. Ayrıca Smokinli Şovalye adlı bir savaşçı daha vardır. Smokinli Şovalye'de gümüş kristali aramaktadır. Ne Usagi'nin tarafında ne de düşmanın yanındadır ilk başlarda. Diğer 4 gezegen savaşçısının da ortaya çıkmasıyla büyük savaş başlar.

Bölüm 47-89: Sailor Moon R / Romance / Return

Bu sezon iki bölümden oluşur. İlk bölümde Ail ve Ann adında iki yabancının dünyaya yerleşip kendi hayat ağaçlarını canlı tutabilmek için diğer canlıların enerjilerini çekerler. Diğer bölümde Chibi-Usa adlı küçük bir kız gelir ve gümüş kristali bulup geleceğe dönmek ister. Annesini kurtarmanın tek yolu bu olduğunu düşünür. Usagi ve Mamoru'nun geleceğinin ne olacağı bu bölümde görülür.


Bölüm 128-167: Sailor Moon Super S

Kraliçe Nehelenia uykusundan uyanmış ve ay tutulması esnasında dünyaya gelmiştir. Ölü Ay Sirki kendi savaşçılarıyla birlikte saklandıkları üsleridir. Nehelenia, Pegasus'un altın boynuzu ele geçirerek dünyaya hükmetmek ve Prenses Serenity'nin mahvolduğunu görmek istemektedir. Pegasus, yüreği temiz duygularla olan ve harika bir dileği olan bir insanın içinde düşler aynasında gizlidir. Düşler aynası ise iç gezegen savaşçılarından birindedir. Ayrıca Chibi-Usa'nın kedisi Diana'da onun yanına gelir.


Bölüm 168-200: Sailor Moon Stars

Sailor Moon'un son sezonu. Chibi-Usa geleceğe gitmiştir. Mamoru'da Amerika'da öğretim görmek için gitmiştir. Usagi'nin arkadaşları yanında olmasına rağmen yalnız kaldığını hissediyordur ve işin kötü yanı Mamoru'dan haber alamıyordur ve bunu da arkadaşlarına söylemez. 3 Işık adlı pop şarkı grubu Usagi'lerin okuluna kayıt olurlar. Hatta Usagi ile aynı sınıfa düşerler. Bu sezonda en güçlü düşman olan Galaxia vardır. 3 ışık grubu da kendi gezegenlerini yok etmiş olan bu düşmana karşı savaşmaktan bir yana kendi prenseslerini bulmaya gelmişlerdir. Galaxia'nın amacı tüm değerli yıldız tohumlarını ele geçirerek kainata hükmetmektir.


RESİMLER:
TSUKİNO USAGİ/SAİLOR MOONMİNAKO AİNO/SAİLOR VENUS


MİZUNO AMİ/SAİLOR MERCURY


KİNO MAKOTO/SAİLOR JUPİTER


HİNO REİ/SAİLOR MARSSMİCHİRU KAİOH/SAİLOR NEPTUNEHARUKA TENNOU/SAİLOR URANUS


HOTARU TOMOE/SAİLOR SATURNSETSUNA MEİOH/SAİLOR PLUTOSMALL LADY-CHİBİUSA/SAİLOR CHİBİ MOONPEGASUS/HELİOS


SEİYA KOU/SAİLOR STAR FİGHTER
TAİKİ KOU/SAİLOR STAR MAKER
YATEN KOU/SAİLOR STAR HEALER

PRENSES KAKYUU
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör
natsume_mikan
Üç Yıldız-Dahi Öğrenci !
Üç Yıldız-Dahi Öğrenci !
avatar

Mesaj Sayısı : 2780
Başarı Puanı : 2842
Kayıt tarihi : 28/08/09
Yaş : 23
Nerden : gakuen alice

Kişi sayfası
Alice Türün : Hayat kısaltan
Alice'n ?: ỖłỮM

MesajKonu: Geri: SAİLOR MOON!!(Kimsenin Şimdiye Kadar Bu Başlığı Açmamış Olmasına İnanamıyorum)   Perş. Kas. 05, 2009 4:29 pm

ben bunu biliyorum bir ara bilgisayarımızda oyunu vardı bide bi ara telşevizyonda gösterilmişti......


_________________


DEATH FAİRY(CLARE LUCY)

Spoiler:
 

Spoiler:
 
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör
mikan_natsu
4 Yıldız-Efsane Öğrenci
4 Yıldız-Efsane Öğrenci
avatar

Mesaj Sayısı : 2773
Başarı Puanı : 2846
Kayıt tarihi : 13/05/09
Yaş : 21
Nerden : Hyuuga Malikanesi'nden

Kişi sayfası
Alice Türün : Hayat kısaltan
Alice'n ?: Alice Çalma ve Etkisizleştirme Alice'i

MesajKonu: Geri: SAİLOR MOON!!(Kimsenin Şimdiye Kadar Bu Başlığı Açmamış Olmasına İnanamıyorum)   Perş. Kas. 05, 2009 4:36 pm

evet her bölümünü izledim...hala da kopamıyorum büyük bir uranüs ve starlights hayranıyımdır
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör
natsume_mikan
Üç Yıldız-Dahi Öğrenci !
Üç Yıldız-Dahi Öğrenci !
avatar

Mesaj Sayısı : 2780
Başarı Puanı : 2842
Kayıt tarihi : 28/08/09
Yaş : 23
Nerden : gakuen alice

Kişi sayfası
Alice Türün : Hayat kısaltan
Alice'n ?: ỖłỮM

MesajKonu: Geri: SAİLOR MOON!!(Kimsenin Şimdiye Kadar Bu Başlığı Açmamış Olmasına İnanamıyorum)   Perş. Kas. 05, 2009 4:42 pm

bende çok seviyoruım ya ama artık gösterilmi,yo değilm,i

_________________


DEATH FAİRY(CLARE LUCY)

Spoiler:
 

Spoiler:
 
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör
mikan_natsu
4 Yıldız-Efsane Öğrenci
4 Yıldız-Efsane Öğrenci
avatar

Mesaj Sayısı : 2773
Başarı Puanı : 2846
Kayıt tarihi : 13/05/09
Yaş : 21
Nerden : Hyuuga Malikanesi'nden

Kişi sayfası
Alice Türün : Hayat kısaltan
Alice'n ?: Alice Çalma ve Etkisizleştirme Alice'i

MesajKonu: Geri: SAİLOR MOON!!(Kimsenin Şimdiye Kadar Bu Başlığı Açmamış Olmasına İnanamıyorum)   Cuma Kas. 06, 2009 3:24 pm

evet yaa gösterilmiyo ama ben inatla izliyom yeniden hemen hemen bütün müzikleri bilgisayarımda mevcuttur
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör
natsume_mikan
Üç Yıldız-Dahi Öğrenci !
Üç Yıldız-Dahi Öğrenci !
avatar

Mesaj Sayısı : 2780
Başarı Puanı : 2842
Kayıt tarihi : 28/08/09
Yaş : 23
Nerden : gakuen alice

Kişi sayfası
Alice Türün : Hayat kısaltan
Alice'n ?: ỖłỮM

MesajKonu: Geri: SAİLOR MOON!!(Kimsenin Şimdiye Kadar Bu Başlığı Açmamış Olmasına İnanamıyorum)   Perş. Kas. 12, 2009 12:47 pm

hııııııı nerde izliyosun

_________________


DEATH FAİRY(CLARE LUCY)

Spoiler:
 

Spoiler:
 
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör
mikan_natsu
4 Yıldız-Efsane Öğrenci
4 Yıldız-Efsane Öğrenci
avatar

Mesaj Sayısı : 2773
Başarı Puanı : 2846
Kayıt tarihi : 13/05/09
Yaş : 21
Nerden : Hyuuga Malikanesi'nden

Kişi sayfası
Alice Türün : Hayat kısaltan
Alice'n ?: Alice Çalma ve Etkisizleştirme Alice'i

MesajKonu: Geri: SAİLOR MOON!!(Kimsenin Şimdiye Kadar Bu Başlığı Açmamış Olmasına İnanamıyorum)   C.tesi Kas. 28, 2009 4:26 pm

sana ben özel mesajdan atarım ama site yabancı ona göre
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör
natsume_mikan
Üç Yıldız-Dahi Öğrenci !
Üç Yıldız-Dahi Öğrenci !
avatar

Mesaj Sayısı : 2780
Başarı Puanı : 2842
Kayıt tarihi : 28/08/09
Yaş : 23
Nerden : gakuen alice

Kişi sayfası
Alice Türün : Hayat kısaltan
Alice'n ?: ỖłỮM

MesajKonu: Geri: SAİLOR MOON!!(Kimsenin Şimdiye Kadar Bu Başlığı Açmamış Olmasına İnanamıyorum)   Paz Kas. 29, 2009 3:58 pm

boşver ya ing olması beni hiç ilgilendirmiyo yeterki izliyim

_________________


DEATH FAİRY(CLARE LUCY)

Spoiler:
 

Spoiler:
 
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör
sakura
Senin Alice'n Ne ?
Senin Alice'n Ne ?
avatar

Mesaj Sayısı : 14
Başarı Puanı : 16
Kayıt tarihi : 31/01/10
Yaş : 25

Kişi sayfası
Alice Türün : Seçilmedi
Alice'n ?: Seçilmedi

MesajKonu: Geri: SAİLOR MOON!!(Kimsenin Şimdiye Kadar Bu Başlığı Açmamış Olmasına İnanamıyorum)   Paz Ocak 31, 2010 10:21 pm

cok güzeldi bu anime.trt1 de gösteriliyordu.artık gösterilmiyor ama ilk 9 bölümünün türkçe dublajı var bende.dğer bölümlerinide indirip türkçe altyazı eklıycem kısmetse.usagi,ami ne utulmaz animeydi ya keşke tekrar gösterseler
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör
natsume_mikan
Üç Yıldız-Dahi Öğrenci !
Üç Yıldız-Dahi Öğrenci !
avatar

Mesaj Sayısı : 2780
Başarı Puanı : 2842
Kayıt tarihi : 28/08/09
Yaş : 23
Nerden : gakuen alice

Kişi sayfası
Alice Türün : Hayat kısaltan
Alice'n ?: ỖłỮM

MesajKonu: Geri: SAİLOR MOON!!(Kimsenin Şimdiye Kadar Bu Başlığı Açmamış Olmasına İnanamıyorum)   Salı Şub. 02, 2010 11:55 am

bizde çk istiyoruz ama......gösterrirlermi bilmiyom

_________________


DEATH FAİRY(CLARE LUCY)

Spoiler:
 

Spoiler:
 
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör
mikan_natsu
4 Yıldız-Efsane Öğrenci
4 Yıldız-Efsane Öğrenci
avatar

Mesaj Sayısı : 2773
Başarı Puanı : 2846
Kayıt tarihi : 13/05/09
Yaş : 21
Nerden : Hyuuga Malikanesi'nden

Kişi sayfası
Alice Türün : Hayat kısaltan
Alice'n ?: Alice Çalma ve Etkisizleştirme Alice'i

MesajKonu: Geri: SAİLOR MOON!!(Kimsenin Şimdiye Kadar Bu Başlığı Açmamış Olmasına İnanamıyorum)   Paz Şub. 14, 2010 11:04 am

arkadaşlar rtük buna sansür koymuş artık türkiyede yayınlanması yasakmış..Sad
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör
sakura
Senin Alice'n Ne ?
Senin Alice'n Ne ?
avatar

Mesaj Sayısı : 14
Başarı Puanı : 16
Kayıt tarihi : 31/01/10
Yaş : 25

Kişi sayfası
Alice Türün : Seçilmedi
Alice'n ?: Seçilmedi

MesajKonu: Geri: SAİLOR MOON!!(Kimsenin Şimdiye Kadar Bu Başlığı Açmamış Olmasına İnanamıyorum)   Ptsi Şub. 15, 2010 8:12 pm

haksızlık ama Sad nasıl şeyler yayınlanıyor ay savascısına mı takılmışlar bi tek offf
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör
natsume_mikan
Üç Yıldız-Dahi Öğrenci !
Üç Yıldız-Dahi Öğrenci !
avatar

Mesaj Sayısı : 2780
Başarı Puanı : 2842
Kayıt tarihi : 28/08/09
Yaş : 23
Nerden : gakuen alice

Kişi sayfası
Alice Türün : Hayat kısaltan
Alice'n ?: ỖłỮM

MesajKonu: Geri: SAİLOR MOON!!(Kimsenin Şimdiye Kadar Bu Başlığı Açmamış Olmasına İnanamıyorum)   Çarş. Şub. 17, 2010 8:15 pm

aaaaaaaa niye yasaklanmışki............?

_________________


DEATH FAİRY(CLARE LUCY)

Spoiler:
 

Spoiler:
 
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör
sinem-karamelek
Üç Yıldız-Dahi Öğrenci !
Üç Yıldız-Dahi Öğrenci !
avatar

Mesaj Sayısı : 1203
Başarı Puanı : 1233
Kayıt tarihi : 22/01/10
Yaş : 21
Nerden : hyuuga malikanesinden

Kişi sayfası
Alice Türün : Hiç tükenmeyen
Alice'n ?: mavi ateş

MesajKonu: Geri: SAİLOR MOON!!(Kimsenin Şimdiye Kadar Bu Başlığı Açmamış Olmasına İnanamıyorum)   Cuma Şub. 19, 2010 3:48 pm

gerçektende niye yasaklandıki çok saçma
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör
mikan&natsume*
Senin Alice'n Ne ?
Senin Alice'n Ne ?
avatar

Mesaj Sayısı : 30
Başarı Puanı : 33
Kayıt tarihi : 21/08/09
Yaş : 23
Nerden : alice academy

Kişi sayfası
Alice Türün : Seçilmedi
Alice'n ?: Seçilmedi

MesajKonu: Geri: SAİLOR MOON!!(Kimsenin Şimdiye Kadar Bu Başlığı Açmamış Olmasına İnanamıyorum)   Salı Şub. 23, 2010 8:08 pm

ben de bu çizgifilmi çook seviyorum ama bi türlü internette türkçesini bulamıyordum şu son iki senede bi kaç sitede türkçe alt yazılısı yavaş yavaş yükleniyor. şuan 66 bölümüne kadar internette var geriside geliyoor ama inş gakuen alice yide bir gün tüm bölümlerini izleme şansını buluruz çünki bu gidişte bi 4-5 seneye ikinci sezonu anca izleriz gibime geliyor ben üniversitedeyken ancak izlerim artık
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör
sinem-karamelek
Üç Yıldız-Dahi Öğrenci !
Üç Yıldız-Dahi Öğrenci !
avatar

Mesaj Sayısı : 1203
Başarı Puanı : 1233
Kayıt tarihi : 22/01/10
Yaş : 21
Nerden : hyuuga malikanesinden

Kişi sayfası
Alice Türün : Hiç tükenmeyen
Alice'n ?: mavi ateş

MesajKonu: Geri: SAİLOR MOON!!(Kimsenin Şimdiye Kadar Bu Başlığı Açmamış Olmasına İnanamıyorum)   Çarş. Şub. 24, 2010 2:18 pm

bencede
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör
natsume_mikan
Üç Yıldız-Dahi Öğrenci !
Üç Yıldız-Dahi Öğrenci !
avatar

Mesaj Sayısı : 2780
Başarı Puanı : 2842
Kayıt tarihi : 28/08/09
Yaş : 23
Nerden : gakuen alice

Kişi sayfası
Alice Türün : Hayat kısaltan
Alice'n ?: ỖłỮM

MesajKonu: Geri: SAİLOR MOON!!(Kimsenin Şimdiye Kadar Bu Başlığı Açmamış Olmasına İnanamıyorum)   Cuma Şub. 26, 2010 2:24 pm

katılıyorum

_________________


DEATH FAİRY(CLARE LUCY)

Spoiler:
 

Spoiler:
 
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör
sinem-karamelek
Üç Yıldız-Dahi Öğrenci !
Üç Yıldız-Dahi Öğrenci !
avatar

Mesaj Sayısı : 1203
Başarı Puanı : 1233
Kayıt tarihi : 22/01/10
Yaş : 21
Nerden : hyuuga malikanesinden

Kişi sayfası
Alice Türün : Hiç tükenmeyen
Alice'n ?: mavi ateş

MesajKonu: Geri: SAİLOR MOON!!(Kimsenin Şimdiye Kadar Bu Başlığı Açmamış Olmasına İnanamıyorum)   Cuma Şub. 26, 2010 5:15 pm

heralde 4.sezonunu 50 yaşında görürüz
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör
mikan&natsume*
Senin Alice'n Ne ?
Senin Alice'n Ne ?
avatar

Mesaj Sayısı : 30
Başarı Puanı : 33
Kayıt tarihi : 21/08/09
Yaş : 23
Nerden : alice academy

Kişi sayfası
Alice Türün : Seçilmedi
Alice'n ?: Seçilmedi

MesajKonu: Geri: SAİLOR MOON!!(Kimsenin Şimdiye Kadar Bu Başlığı Açmamış Olmasına İnanamıyorum)   C.tesi Şub. 27, 2010 1:54 pm

şöyle olabilir ben10 3-4 yıl önce yayınlanmaya başlandı ve şimdi yeni sezonu ile birlikte bir de ek olarak alien force ile birlikte bu sene yayına girdi belki gakuen alice de böyle olur ALLAH' tan ümit kesilmez
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör
sinem-karamelek
Üç Yıldız-Dahi Öğrenci !
Üç Yıldız-Dahi Öğrenci !
avatar

Mesaj Sayısı : 1203
Başarı Puanı : 1233
Kayıt tarihi : 22/01/10
Yaş : 21
Nerden : hyuuga malikanesinden

Kişi sayfası
Alice Türün : Hiç tükenmeyen
Alice'n ?: mavi ateş

MesajKonu: Geri: SAİLOR MOON!!(Kimsenin Şimdiye Kadar Bu Başlığı Açmamış Olmasına İnanamıyorum)   C.tesi Şub. 27, 2010 1:57 pm

haklısın işallah gelir hatta olmassa çizerlere ingilizce mesaj atalım nie türkiyede gösterilmiyo diye ne dersiniz?
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör
mikan&natsume*
Senin Alice'n Ne ?
Senin Alice'n Ne ?
avatar

Mesaj Sayısı : 30
Başarı Puanı : 33
Kayıt tarihi : 21/08/09
Yaş : 23
Nerden : alice academy

Kişi sayfası
Alice Türün : Seçilmedi
Alice'n ?: Seçilmedi

MesajKonu: Geri: SAİLOR MOON!!(Kimsenin Şimdiye Kadar Bu Başlığı Açmamış Olmasına İnanamıyorum)   C.tesi Şub. 27, 2010 2:03 pm

olabilir. Bide kanal 7 değilde d çocuk yumurcak yada cartoonnetwork gibi bir çizgi film kalanı alsa daha ii olmaz mı?
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör
sinem-karamelek
Üç Yıldız-Dahi Öğrenci !
Üç Yıldız-Dahi Öğrenci !
avatar

Mesaj Sayısı : 1203
Başarı Puanı : 1233
Kayıt tarihi : 22/01/10
Yaş : 21
Nerden : hyuuga malikanesinden

Kişi sayfası
Alice Türün : Hiç tükenmeyen
Alice'n ?: mavi ateş

MesajKonu: Geri: SAİLOR MOON!!(Kimsenin Şimdiye Kadar Bu Başlığı Açmamış Olmasına İnanamıyorum)   C.tesi Şub. 27, 2010 2:05 pm

bencede en azından onlar yaparlar bence kanal7 miskin sanki yeni 2.sezonu vermiolar en azından senin söylediğin kanallar verirdi.
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör
mikan&natsume*
Senin Alice'n Ne ?
Senin Alice'n Ne ?
avatar

Mesaj Sayısı : 30
Başarı Puanı : 33
Kayıt tarihi : 21/08/09
Yaş : 23
Nerden : alice academy

Kişi sayfası
Alice Türün : Seçilmedi
Alice'n ?: Seçilmedi

MesajKonu: Geri: SAİLOR MOON!!(Kimsenin Şimdiye Kadar Bu Başlığı Açmamış Olmasına İnanamıyorum)   C.tesi Şub. 27, 2010 2:07 pm

yada en azından tekrarını verirdi ve 2.sezonu takip ederdi
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör
sinem-karamelek
Üç Yıldız-Dahi Öğrenci !
Üç Yıldız-Dahi Öğrenci !
avatar

Mesaj Sayısı : 1203
Başarı Puanı : 1233
Kayıt tarihi : 22/01/10
Yaş : 21
Nerden : hyuuga malikanesinden

Kişi sayfası
Alice Türün : Hiç tükenmeyen
Alice'n ?: mavi ateş

MesajKonu: Geri: SAİLOR MOON!!(Kimsenin Şimdiye Kadar Bu Başlığı Açmamış Olmasına İnanamıyorum)   Paz Şub. 28, 2010 7:11 pm

evet haklısın
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör
natsume_mikan
Üç Yıldız-Dahi Öğrenci !
Üç Yıldız-Dahi Öğrenci !
avatar

Mesaj Sayısı : 2780
Başarı Puanı : 2842
Kayıt tarihi : 28/08/09
Yaş : 23
Nerden : gakuen alice

Kişi sayfası
Alice Türün : Hayat kısaltan
Alice'n ?: ỖłỮM

MesajKonu: Geri: SAİLOR MOON!!(Kimsenin Şimdiye Kadar Bu Başlığı Açmamış Olmasına İnanamıyorum)   C.tesi Mart 06, 2010 3:18 pm

hıııııı ii fikirler söylüyosunuz ama nasıl yapıcaz ki

_________________


DEATH FAİRY(CLARE LUCY)

Spoiler:
 

Spoiler:
 
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör
 
SAİLOR MOON!!(Kimsenin Şimdiye Kadar Bu Başlığı Açmamış Olmasına İnanamıyorum)
Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 4 sayfasıSayfaya git : 1, 2, 3, 4  Sonraki
 Similar topics
-
» Sailor Moon Müzikleri İçin
» ne kadar online kaldın...ziyaretçi ve üyeler için
» Bir Konuyu nasıl bu kadar hızlı indexleyebilirim ?
» Şu kadar kişi forumu görüntülüyor ? ( İÇERİ )
» Tanzimat'tan Bugüne Uzanan Türk Edebiyatı'nın Dönemleri

Bu forumun müsaadesi var:Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Alice Okuluna Hoşgeldin ^^ :: Konu Dışı Eylence :: Anime ve Manga-
Buraya geçin: