Alice Okuluna Hoşgeldin ^^
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Alice Okuluna Hoşgeldin ^^

Alice Okuluna Hoşgeldin.Sende Bir Alice'misin ? O Zaman Bize Katıl !

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Gakuen Alice (2. sezonun bitimi 3 sezon)

+9
kaynar98
NATSUME MİKAN
green
sena
MİKAN<3
sinem-karamelek
natsume_mikan
Queen
mikan_natsu
13 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki
YazarMesaj
sena
Senin Alice'n Ne ?
Senin Alice'n Ne ?
sena

Başarı Puanı : 90

Kişi sayfası
Alice Türün : Hayat kısaltan
Alice'n ?: her 1.2.yada 3. yaşıma girdiğimde bulunmamış veya vağar olmayan alice'i bulup kullanmak (bu alice insan ölene kadar kişide durur ve 1. yaşındaki alice'ini 2. yaşındada kullanabilir)

Gakuen  Alice  (2.  sezonun  bitimi  3  sezon) - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Gakuen Alice (2. sezonun bitimi 3 sezon)   Gakuen  Alice  (2.  sezonun  bitimi  3  sezon) - Sayfa 2 EmptyCuma Mart 26, 2010 5:29 pm

mikan_natsu arkadaşım harika bi hikaye yazmışsın sn işi ilk baştan sailor moon'a sonra ise shugo chara'ya bağlamışsın harika bi hikaye olmuş dewamını 4 göz değil bin göz ile bekliyorm xD Smile
http://www.shippuuden-animeci.yetkin-forum.com
sinem-karamelek
Üç Yıldız-Dahi Öğrenci !
Üç Yıldız-Dahi Öğrenci !
sinem-karamelek

Başarı Puanı : 1233

Kişi sayfası
Alice Türün : Hiç tükenmeyen
Alice'n ?: mavi ateş

MesajKonu: Geri: Gakuen Alice (2. sezonun bitimi 3 sezon)   Gakuen  Alice  (2.  sezonun  bitimi  3  sezon) - Sayfa 2 EmptyCuma Mart 26, 2010 7:46 pm

ya mikan_natsu çabuk olsan devamını merak ediyorum.
mikan_natsu
4 Yıldız-Efsane Öğrenci
4 Yıldız-Efsane Öğrenci
mikan_natsu

Başarı Puanı : 2846

Kişi sayfası
Alice'n ?: Alice Çalma ve Etkisizleştirme Alice'i

MesajKonu: Geri: Gakuen Alice (2. sezonun bitimi 3 sezon)   Gakuen  Alice  (2.  sezonun  bitimi  3  sezon) - Sayfa 2 EmptyCuma Nis. 23, 2010 4:42 pm

İŞTE DEVAAAM

4.BÖLÜM:YENİ GÜÇLER...YİNE
Herkes Mikanın boynuna ve kollarına bakıyordu ancak Mikan buna anlam veremiyordu sonunda sessizliği Mikan bozmaya karar verdi:
-Şeyyyy,neye bakıyorsunuz öyle,bi gariplik mi var?

Bebek yüzlü kız afalladı daha sonra çocuksu bir gülümsemeyle yerinden kalktı kollarını arkasında kavuşturarak muzipçe mikana doğru ilerledi:
-Evet,gariplik var,yani sen garip birisi deilsin onu katedmedim yanlış anlama..
Ardından birayna çıkarıp Mikana verdi:
İşte,kollarına ve boynuna bak...
Mikan ardından aynayı aldı ve baktı...Ve sonra şoka uğradı...Boynunun sağ tarafında pembe bir kalp işareti(normalde kart oyununda buna kupa denşiyor sonraki bölümlerde ben de kupa diyicem),sol tarafında mavi bir maça işareti,sağ kolunun üstünde yeşil bir sinek işareti ve sol elinin üstünde de turuncu bir karo işareti vardı ve çeşitli desenlerle her tarafını sarmışlardı...Şaşkın bir şekilde:
-Erm,bunu açıklayabilir misiniz???
Dağınık kahverengi saçlı yakışıklı çocuk söze başladı;
-Önce tanışsak daha iyi olucak;ben Sohma Kuukai,memnun oldum
Mikan da gülerek;
-Ben de Mikan...Mikannn...Yukihira
Prens;
-Ben de Tadase...Memnn oldum Yukihira-san
Bebek tavırlı kız;
-Ben de Yaya..Memnun oldum Mikan-tan
Mikan alnında baloncukla;
-T-tan?
Nadeshiko gülümseyerek;
-Ona aldırma tan pnun -chan deme anlayışıdır..
Mikan da anladım dercesine başını iki yana salladı..Ancak ardından arkadaşlaı ve diğerleri aklına gelince telaşla onlara ne lduğunu meraketmeye başladı;
-Afedersiniz ama gitmem gerekiyor arkadaşlarım uzay-zaman koridorunda kaldılar onlardan ayrılmamam gerekiyordu...
Tadase ciddi bir tavırla başını salladı:
-Evet bu bizim için de bir tehlike..
Mikan:
-Ve şı dövmeler nerden geldi ve saçım neden uzadı açıklayabilir miiniz?
Kuukai:
-Bu dövmelere kalbin işareti deniyor...der ve ardından küçük ve sevimli bir bebek(bebek demeyelim,bunlar shugo charalardır) gibi birşey kuukaiın arkasından çıkar..Ardından diğerlerinin de shugo charaları dövmelerinden çıkarlar...Hepsi de çok svimlidirler....
Mikan hayretle;
-Bu şeyler de ne böyle?
Tadasenin dövmesinden çıkan şey:
-Biz bebek değiliz çocuk ben kralım şimdi önümde diz çök!HAHAHAHAAHHHAAAA
Tadase utanarak;
-KİSEKİ!Biraz daha kibar ol
Mikan zar zor gülümseyerek;
-Demek adın kiseki,ben de mikan
Kiseki somurtarak;
-Ben kölelerimin adını bilirim merak etme
Mikan içinden;KÖLE?? diye geçirir
Ardından Kuukai;
-Bu da Daichi.Hadi daichi kendini tanıt
Daichhi mikanın çevresinde döndükten sonra zafer işareti yaparak;
-Ben daichi! der
Mikan içinden;Garip olmayan biri çıktı der
Yaya bir anda ortaya çıkar;
-Bu da pepe-tan.
der ve elindeki bebeği ona gösterir
mikan gözleri kamaşmış bir şekilde içinden bebeğin ne kadar tatlı olduğunu düşünür...
Ardından da nadeshiko:
-Temari...

der ve japon ev ahnımlarına benzer bir shugo chara mikana selam verir..Mikan içinden onun ortaokul müdürüne brnzediğini düşünür...
------------------------------UZAY-ZAMAN KORİDORUNDA----------------------
Noda-sensei uzun zamandır Mikanı arıyordur ama bu sonuç vermemiştir mikan ortlarda yoktur...Aertık herkes gergindir ve geri dönğp dönmeme konusunda kararsızdırlar...Ardından Noda sensei geri gelir:
-En derin geçmişe bile gittim ama orda da değil
Tsubasa sinirle:
-Lanet olsun!Bütün çabamız boşuna mı gitti yani...
Ruka endişeyle;
-Sakin ol biraz..Nodacchi Mikanın geleceğe dönme şansı varmı sonuçta ona bir zarar gelme ihtimali yok sıfırlayicı alisi var yanında...
Nodacchi düşünceli bir şekilde;
-Haklı olabilirsin Ruka...O zaman geleceğe dönmeliyiz...

Hotaru;
-Acele etmeliyiz harcayacağımız bir dakika bile yok...
Bu arada Natsume ise derin düşüncelere dalmıştır..Onu koruyamadım gibisinden düşüncelere ama gözden kaçırdıklarıtek birşey vardır...Mikan belki de geçmişe düşüp yokolmuş da olabilir düşüncesi..Bu düşünce natsumeyi deli ediyordur ama yine de diğerleriyle geleceğe döner
green
Üç Yıldız-Dahi Öğrenci !
Üç Yıldız-Dahi Öğrenci !
green

Başarı Puanı : 1451

Kişi sayfası
Alice Türün : Kullandıkça tükenen
Alice'n ?: telekinetik gücü

MesajKonu: Geri: Gakuen Alice (2. sezonun bitimi 3 sezon)   Gakuen  Alice  (2.  sezonun  bitimi  3  sezon) - Sayfa 2 EmptyCuma Nis. 30, 2010 1:02 pm

devamı ne zaman gelir
mikan_natsu
4 Yıldız-Efsane Öğrenci
4 Yıldız-Efsane Öğrenci
mikan_natsu

Kişi sayfası

MesajKonu: Geri: Gakuen Alice (2. sezonun bitimi 3 sezon)   Gakuen  Alice  (2.  sezonun  bitimi  3  sezon) - Sayfa 2 EmptyCuma Mayıs 14, 2010 8:20 pm

aykadaşyar biraz geç oldu amma nese kimse yorum yazmiyi die bırakmıştım bi yazıyım bakalım nolicak

5.BÖLÜM:MODOTTE!!KUZEN?YUKİHİRANIN DÖNÜŞÜ?!
Böylece Natsume ve diğerleri mikanın geleceğe dönme umuduyla geleceğe geri dönerler...Geri geldiklerinde etrafta ilginç bir manzara vardır...Herks birinin etrafını sarmıştır ve onu kutluyorlardır...Natsume dahil herkes bunun Mikan olduğunu düşünüyordur ancak Kuonji onarın döndüğünü farkdince hemen yanlarına gelir ve çember bozulur...Çemberin ortasındaki kişiyse......İZUMİ YUKİHİRADIR!!!!!!!!!!Herkes şaşırmıştır ve şaşkınca bakıyordur şaşkınlığı bölen Yukanın boğuk ve her an ağlayacakmış gibi çıkan sesi olmuştur:
-Mikan nerde???
Nodacchi ona bakıp başını iki yöne sallar...Yukanın gözü faltaşşı gibi açılmıştır ve İzuminin kollarından fırlayıp yanlarına gelir:
-Noda Mikan nerde söyle...
Herkes başını eğik tutuyordur...O anda güzel bir ses nahoş bir dalgayla onları çarpar:
-Natsume?Bu sen misin?

Natsume başını hemen kaldırır..İşte annesi hemen orda duruyordur...Karşısında ve ateş kırmızısı gözleri yaşlı ölmeden önceki kadar genç duruyordur...Natsume:
-An..Anne?
Kaoru hemen ona koşar ve sımsıkı sarılır... sanki bu an hemen bitiverecekmişçesine sarılır ona... adını sayıklar sanki ilk defa duymuşçasına...Natsume de ona sımsıkı sarıluır...Ama Yuka hala Mikanı onlara sdormaktadır:
-Mikan nerede?Hadi ama söyleyin...

Daha sonra Tsubasa dayanamayarak:
-Uzay-zaman koridorunda onu kaybettik..Muhtemelen ya geleceğe gitti...Ya da geçmişe düşüp...Yokoldu...

İzumi ardında Yukanın yanına gelir ve gözü yaşlı kadını kolları arasına alır:
-Mikan...Bana ilkokul müdürünün yanına gitmeden önce baba diye bağıran kız mı o?
Hotaru başını yukarı aşağı sallar göözlerini göstermiyordur...Ardından Subaru da oa sarılır...Tono hüzünle karışşık sessiz havayı bozmak istercesine konuşur:
-Ama siz buraya nasıl geldiniz?Şey olmanız gerekirdi...
Kaoru alaycı bir ses tonuyla:
-Ölü mü?
Tono:
-Evet...
Kuonji eli çenesinde düşünceli bir ifadeyle:
-Belki Mikanın uzay-zaman portalında yaptığı geçmişi deiştirecek ters bir hareket sizin kaderinizi etkilemiş olmalı...
Ruka heyecanla ve mutlulukla:
-VE Sakuranın kaderini de!Evet şimdi buldum neden daha önce düşünemedim ki?!

Natsume merakla:
-Ne?Neyi düşünemedin?

Kaoru daha sonra Natsumenin bu ilgisine şaşırır v daha sonra gülümsemeye başlar ve Yukayla İzumiye göz kırpar ve başıyla Natsumeyi işaret eder...Yukayla izumi de birbirlerine bakarlar...
Daha sonra Ruka:
-Eğer onların geleceği deiştiyse neden Sakuranınki de değişmesin ki...Belki şimdi güvendedir ve başka bir yerdedir...

Yuka sevinçle:
-Yani hayatta olabilir!..
Sakurano kısık bir sesle:
-İlkokul müdürünün eline de geçmiş olabilir...

Bu sözden sonra herkes endişeyle Sakuranoya bakmaya başlarlar...Ardından Hotaru şaytani bir ses tonuyla:
-M~KAN~SIIIIIZ...diye güler
Natsume tek kaşını kaldırır:
-İmkansı olan ne İmai?
Hotaru yine aynı ses tonuyla konuşur:
-Mikana bir izleyivci yerleştirdim ve çip şu anda Mikanın İlkokul bölümünde olmadığını gösteriyor...Tam aksine başka bir boyutta...

Natsume sesindeki heyecanı saklamaya uğraşır ama başaramaz:
-Peki nerde??

Hotaru biraz kasvetle:
-Heralde heopiniz Seiyo Akademisi efsanesini ve gardiyanlarını duymuşsnuzdur...
Yuka:
-Evet duymuştum...Seiyo Akademisini koruyan 5 tane gardiyan varmış bunlar Kral,Kraliçe,As,Şövalye ve de Joker diye adlandırılıyorlarmış ama Jokerın özel bir durumu varmış...Diğerlerinden ziyade Joker vücudunda 4 farklı gül işareti taşırmış(Arkadaşlar o karo ve diğerlerini gül diye değiştirdim ve boynunun sağ tarafındaki gül siyah, sol tarafındaki beyaz,sağ kolundaki mavi ve sol elinin üstündeki de kırmızı^^)...Bu fül işaretlerine iiçindeki tüm sevgiyle dokunduğunda gül işaretlerinden kartlar çıkarmış ve bu kartları öptüğünde bu kartlardan da şövalyeler çıkarmış vu bu şövalyelere "Gül Lordları" ado verilirmiş çünkü bu şövalyelerin güllerle ilgili ayrı güçleri varmış...Tabii Joker'ın bir diğer adıysa "Gül Prensesi"ymiş...Ve dünyaya çok nadir gelirmiş...Diğer gardiyanlara gelince onlar da karakterlerine ait "Shugo Chara"lar taşırmış ve onlarla "Chara Nari" denilen bir dönüşümle transformasyon geçirirlerimiş...
Ruka:
-Vaaayy,bu harika bir efsane...
Yuka:
-Ama efsanenin geri kalanını duymadın dha...O zamanlarda Seiyo Akademisini tehdit eden bir tehlike varmış...LUCİFER...
Subarunun gözleri faltaşı gibi açılır:
-Lu-Lucifer?Bu latinmcede "Şeytan" demek değil mi?
Yuka başını hüzünle sallar:
-Evet...Öyle...Lucifer akademiyi ve bütün dünyayı tejdit ediyormuş...Ama Joker Luciferı herhangi bir güçle yenemeyeceğini biliyormuş ve bir şeyler yapmak zorundaymış...Ardından Luciferı mühürleyecek bir yol bulmuş...Bu da bizim dilimizde "Gerçek Kontrat" adıyla anılır...Joker gerçek kontratı tamamlayabilmek için gül lordlarından yardım almış ve onlar da Şeytanın Mührü için kendi kalplerini kurban etmişler...Ama Ruhları kurban edilse bile kalpleri bunu kabul edememiş ve bir gün Şeytanın da reankarne olacağını biliyormuşlar...Bu yüzden Şeytanı yenebilmek için kendileri de reankarne olmuşlar buna Gül Prensesi de dahil...Şu anda ruh özlerinin hala mührü korudukları söylenir...Ama ben Shikiyle ilkokul müdüründen kaçtıktan sonra yaşlı bir adamdan mührün çoktan kırıldığını ve
şeytanın ve diğert şövalyelerle Jokerin reankarne olduğunu duymuştım ve adam ciddi biçimde korkuyordu hem de çok...
Ardından Lise Müdürü:
-Ve sen de Lucifer'ın bizim İlkokul müdürü olduğunu düşünüyorsun

Kaoru:
-Bingo!Bu bütün şeyleri açıklıyor...İlkokul müdürünün güç isteğini her şeyi!!O dünyayı ele geçirebilmek ve Jojkerı ortadan kaldırabilmek için güç tıopluyordu...

Kuonji gülğmseyetek:
-O zaman Mikanı bulmalıyız ve bunu "Oğluma" bırakmaya ne dersiniz?
İzumi şaşkınlıkla:
-Aniki?Senin çocuğun mu var?!

Kaoru gülerek:
-Farketmediğine şaşırdım...Tebrikler amca oldun...

Kuonji:
-Ryou?Bir dakika buraya gel...
Ardından kapıdan muhtemelen 13 yaşında Natsumeden biraz daha uzun,dağınık altın sarısı sarı saçlı,gökyüzü mavisi büyük gözlü yakışıklı bir çocuk kendinden emin bir şekilde içeri girer ve gülümseyerek:
-Benden istediğin ne baba?
Kuonji:
-Senden kuzenini bir an önce bulmanı istiyorum...
Ryou nazik ve insanın içini ısıtan endişeyle karışık bir gülümsemeyle:
-Mikan?Onu mu bulmamı istiyorsun?Hay hay baba...Onu cehennemin dibine gitmiş olsa bile sana geri getireceğim merak etme der ve ortadan kaybolur....

evvvet yorumları alayımmmm
Gakuen  Alice  (2.  sezonun  bitimi  3  sezon) - Sayfa 2 Icon_biggrin
green
Üç Yıldız-Dahi Öğrenci !
Üç Yıldız-Dahi Öğrenci !
green

Kişi sayfası

MesajKonu: Geri: Gakuen Alice (2. sezonun bitimi 3 sezon)   Gakuen  Alice  (2.  sezonun  bitimi  3  sezon) - Sayfa 2 EmptyCuma Mayıs 14, 2010 8:55 pm

süperdi ama biraz erken yazsan ii olur
green
Üç Yıldız-Dahi Öğrenci !
Üç Yıldız-Dahi Öğrenci !
green

Kişi sayfası

MesajKonu: Geri: Gakuen Alice (2. sezonun bitimi 3 sezon)   Gakuen  Alice  (2.  sezonun  bitimi  3  sezon) - Sayfa 2 EmptyPaz Mayıs 16, 2010 6:07 pm

bir şey soylemiyoruz diye geç mi yazacaksın lütfen biraz erken yaz Gakuen  Alice  (2.  sezonun  bitimi  3  sezon) - Sayfa 2 Kopfschuettel Gakuen  Alice  (2.  sezonun  bitimi  3  sezon) - Sayfa 2 Icon_evil Gakuen  Alice  (2.  sezonun  bitimi  3  sezon) - Sayfa 2 Icon_twisted Gakuen  Alice  (2.  sezonun  bitimi  3  sezon) - Sayfa 2 Icon_evil Gakuen  Alice  (2.  sezonun  bitimi  3  sezon) - Sayfa 2 Fresse
sinem-karamelek
Üç Yıldız-Dahi Öğrenci !
Üç Yıldız-Dahi Öğrenci !
sinem-karamelek

Kişi sayfası

MesajKonu: Geri: Gakuen Alice (2. sezonun bitimi 3 sezon)   Gakuen  Alice  (2.  sezonun  bitimi  3  sezon) - Sayfa 2 EmptyPaz Mayıs 16, 2010 6:19 pm

ayyyyyyyyyyyy süperrrrrrr hehehe yaaa bitmesin hemen devamm et nolursun çok heyecanlı ama mikanda dönsün canım bu ne olsun çok heyecanlı ohh natsumeye iyi oldu çatlasın kıskançlıktan,diğer hikayende nastumenin kıskançlığını yazmayı unutma please....
green
Üç Yıldız-Dahi Öğrenci !
Üç Yıldız-Dahi Öğrenci !
green

Kişi sayfası

MesajKonu: Geri: Gakuen Alice (2. sezonun bitimi 3 sezon)   Gakuen  Alice  (2.  sezonun  bitimi  3  sezon) - Sayfa 2 EmptyPaz Mayıs 16, 2010 6:20 pm

oda yazarsa
NATSUME MİKAN
Üç Yıldız-Dahi Öğrenci !
Üç Yıldız-Dahi Öğrenci !
NATSUME MİKAN

Başarı Puanı : 569

Kişi sayfası
Alice'n ?: Kasırga (Fırtına) Alicesi

MesajKonu: Geri: Gakuen Alice (2. sezonun bitimi 3 sezon)   Gakuen  Alice  (2.  sezonun  bitimi  3  sezon) - Sayfa 2 EmptyPaz Mayıs 16, 2010 6:26 pm

ay SÜPER ÇABUK YAZ BAK KİME DİYORUM HÖÖ Gakuen  Alice  (2.  sezonun  bitimi  3  sezon) - Sayfa 2 Icon_evil
green
Üç Yıldız-Dahi Öğrenci !
Üç Yıldız-Dahi Öğrenci !
green

Kişi sayfası

MesajKonu: Geri: Gakuen Alice (2. sezonun bitimi 3 sezon)   Gakuen  Alice  (2.  sezonun  bitimi  3  sezon) - Sayfa 2 EmptyPaz Mayıs 16, 2010 6:27 pm

Gakuen  Alice  (2.  sezonun  bitimi  3  sezon) - Sayfa 2 Icon_twisted Gakuen  Alice  (2.  sezonun  bitimi  3  sezon) - Sayfa 2 Icon_evil Gakuen  Alice  (2.  sezonun  bitimi  3  sezon) - Sayfa 2 Icon_twisted
mikan_natsu
4 Yıldız-Efsane Öğrenci
4 Yıldız-Efsane Öğrenci
mikan_natsu

Kişi sayfası

MesajKonu: Geri: Gakuen Alice (2. sezonun bitimi 3 sezon)   Gakuen  Alice  (2.  sezonun  bitimi  3  sezon) - Sayfa 2 EmptyPaz Mayıs 16, 2010 9:54 pm

arkadaşlar bu ne ilgi...hemen yazayım bekleyin^^

6.BÖLÜM:DOKİDOKİ!!!ADIM RYOU

Böylece Ryou ordan ışınlanarak gider...Ama herkesin aklında tek bir soru dillerinde düğümlenmiştir...Ryou aslında kimdir?Ve alicei nedir???En çok da Natsumenin aklı karşışıktır çünkü Ryou Mikanı Lise Müdürü söylemeden tanımıştır...
---------------SEİYO AKADEMİSİ----------
Mikan bütün bunların ne demek olduğunu sorgularken bir yandan da vücudundakigüllerin ne kadar güzel olduğunu düşünüyordur...Ancak bir gülün mavi olabileceği aklının ucundan bile geçmiordur ve bir an önce diğerlerinin yanına dönmek için sabırsızlanıyordur...O anda bir ses düşüncelerini böler:
-Biri boyutumuza girdi...

Bu Kuukainin sesiydi...Ardından Nadeshiko merakla:
-Kuukai?Kimse bizim boyutumuza giremez biliyorsun...Ama kim girmiş olabilir...Bariyer çok güçlü...

Kuukai:
-Sarı saçlı,mavi gözlü 13 yaşları civarında ve lanet olsun benden daha yakışıklı bir velet...
Tadase:
-Gdidp kim olduğuna bir bakalım...
O anda baştan çıkarıcı ve su kadar berrka olan akıcı bir ses konuşuır:
-Ben sizin ayağınıza geldim bu yetmez mi?

Mikan anında sesin geldiği yere döner...Ve gözleri faltaşı gibi açılır çünkü hayatında bu kadar yakışıklı birini daha görmemiştir...Kızardığını hisseder ve kendini aptal gibi hisseder çünkü berbat görünüyordur...Saçları dağılmış,tişörtü kollarından yırtılmış ve kolsuz bir hal almış ve her yeri gül dövmelerinden çıkmış diken motifleri ile çevrilmiştir...Ama işin garip tarafı genç adamın ona hayranlıkla bakıyor olmasıdır...Mikan hafifçe gülümser adını bilmediği çocujksa hemen ondan gözlerini kaçırır ve diğerlerine bkmaya başlar:
-Buraya Mikanı almaya geldim diğerleri ıonun için endişeli...

Mikan şaşkınlıkla:
-Diğerleri mi??Natsume ve diğerlerinden mi bahsediyorsun??

Çocuk hafif gülümseyerek:
-Baban ve annenden bahsediyorum...

Mikan kafasına bir yıldırım çarpmışa döner yutkunur:
-Babam mı dedin az önce ama ben...

Çocuk sözünü keser:
-Eğer hemen geri gelirsen cevapları alacaksın...

Tadase kızgınlıkla:
-Sen ne dediğini sanıyorsun?Skura-san ona güvenmemelisin daha kim olduğunu bile bilmiyorrsun..Beki de o ilkokul müdürünün göndermiş olduğu bi ajandır...

Mikan şaşkınlıkla:
-İlkokul müdürünü nerden biliyorsunuz siz??

Çocuk bu sefer kızgınlıkla:
-Snan dedim ya benimle gel!!!

der ve Miknı saniyeler içinde kendine çeker..Mikan saliseler sonra kendini onun kollarında bulur...İçinden kendi kendine ne kadar sıcak ve nahoş bi parfümü var diye düşünür ama daha sonra çocuğun kollarından sıyrılmaya çalışır ama genç adam buna engel olur:
-Kaçmaya çalışma eninde sonunda seni benimle berabner akademiye geri getireceğim...,ve sonra fısıltıyla Mikanın kulağına:
-Adım Ryou...Şimdi birazcık uyu zorlu bir yolculuk olacak der ve Mikan daha sonra bayılır...
green
Üç Yıldız-Dahi Öğrenci !
Üç Yıldız-Dahi Öğrenci !
green

Kişi sayfası

MesajKonu: Geri: Gakuen Alice (2. sezonun bitimi 3 sezon)   Gakuen  Alice  (2.  sezonun  bitimi  3  sezon) - Sayfa 2 EmptyPtsi Mayıs 17, 2010 12:33 pm

süpermiş Gakuen  Alice  (2.  sezonun  bitimi  3  sezon) - Sayfa 2 Icon_biggrin Gakuen  Alice  (2.  sezonun  bitimi  3  sezon) - Sayfa 2 Icon_biggrin Gakuen  Alice  (2.  sezonun  bitimi  3  sezon) - Sayfa 2 Icon_biggrin Gakuen  Alice  (2.  sezonun  bitimi  3  sezon) - Sayfa 2 Icon_biggrin
sinem-karamelek
Üç Yıldız-Dahi Öğrenci !
Üç Yıldız-Dahi Öğrenci !
sinem-karamelek

Kişi sayfası

MesajKonu: Geri: Gakuen Alice (2. sezonun bitimi 3 sezon)   Gakuen  Alice  (2.  sezonun  bitimi  3  sezon) - Sayfa 2 EmptyPtsi Mayıs 17, 2010 3:26 pm

ayyyyy sipirrrr süperr süpürrr ayyy yazmaya devam et geç kalma noluurrr nastumeyi kıskançlıktan çatlattt
green
Üç Yıldız-Dahi Öğrenci !
Üç Yıldız-Dahi Öğrenci !
green

Kişi sayfası

MesajKonu: Geri: Gakuen Alice (2. sezonun bitimi 3 sezon)   Gakuen  Alice  (2.  sezonun  bitimi  3  sezon) - Sayfa 2 EmptyPtsi Mayıs 17, 2010 5:34 pm

Gakuen  Alice  (2.  sezonun  bitimi  3  sezon) - Sayfa 2 Icon_biggrin
sinem-karamelek
Üç Yıldız-Dahi Öğrenci !
Üç Yıldız-Dahi Öğrenci !
sinem-karamelek

Kişi sayfası

MesajKonu: Geri: Gakuen Alice (2. sezonun bitimi 3 sezon)   Gakuen  Alice  (2.  sezonun  bitimi  3  sezon) - Sayfa 2 EmptyÇarş. Mayıs 19, 2010 2:55 pm

sende gülme kız gülmekten bilgisayarını bozcan yakında yane hiç gilme demiyoz ama sendee yanee..(sakın bana küsmeee tamam mı? Gakuen  Alice  (2.  sezonun  bitimi  3  sezon) - Sayfa 2 Icon_sad sebeb:gülme diyorum ya o yüzden!)
mikan_natsu
4 Yıldız-Efsane Öğrenci
4 Yıldız-Efsane Öğrenci
mikan_natsu

Kişi sayfası

MesajKonu: Geri: Gakuen Alice (2. sezonun bitimi 3 sezon)   Gakuen  Alice  (2.  sezonun  bitimi  3  sezon) - Sayfa 2 EmptyÇarş. Mayıs 19, 2010 10:43 pm

arkadaşlar yeni bölüüümmmm

7.BÖLÜM:RYOU'YLA YOLCULUK...NATSUME'NİN KISKANÇLIĞI

Mikan o ara uyuyakalır...Ama diğerlerinin konuştuğunu duyabiliyordur...Kendini sadece bu işe odalkar çünkü berbat hissediyordur...O anda Ryou'nun konuştuğunu hisseder:
-Merak etmeyin "Joker"'ınıza zarar gelmeyecek...Sonuçta ona zarar gelirse biz de etkileniriz...Ben onun akrabasıyım yani sorun yaratmayacağım sizi temin ederin "Gardiyanlar"...

MikNIN aklı karışıordır gittikçe...Ryou ondan Joker diye bahsetmiştir....Mikan Jokerin bi çeşit kart olduğunu biliyordur ve Gardiyanları da...Ancak birşey hatırlamıştır...Tadase ona az önce "Sakura" diye hitap etmiştir ancak Mikan sadece onlara adnın Mikan Yukihira olduğunu söylemişştir...Artık yoruluyordur gittikçe ve dinlemeye gücü kalmamıştır...Kendini sessizliğe bırakır....
Mikan tamamen uyuduktan sonra Ryou onu kucağına alır ve Gardiyanlara döner
-Şu anda sizin Lucifer bizim akademide...Mikana herşeyi açıkladığımda yani açıkladığımızda sizin bundan haberiniz olacak...O zaman onu eğitim için almaya gelebilirsiniz ama bir şartla...Beni de yanınıza alacaksınız...
Yaya kaşlarını çatar;
-Niye ki?

Ryou gülümser;
-Çünkü ben onu koruyacağıma hayatım üzerine yemin ettim...
Kuukai Tadase'ye fısıldar;
-Mikana acımaya başladım...

Tadase ister istemez güler ama Ryou umuz silker ve duydum anlamında bir bakış fırlatır onlara;
-İzninizle artık burdan ayrılmak istiyorum...
Nadeshiko yanlarına gelir ve gülümser;
-Yolu biliyorsun senin için göstermemi ister misin?

Ryou ilgisiz bir davranış sergileR;
-İlgilenmiyorum ve evet yolu biliyorum...Gardiyanlar hepiniz sağlıcakla kalın...

der ve ordan ışınlanır...
Ryou ordan ayrıldığına memnundur çünkü ordaki çiçeklerin kkusu onu hasta ediyordur ancak bu boyutta akademiye doğru ilerlerken sadece Mikanın kokusunu içine çekiyordur...mikan güneş ışığı kokuyordur ve onunla karışık gül...Ryou içinden
eskiden babasıona mikanı koruma gürevini verdiğinde nasıl itiraz ettiğini hatırlar ve Miknın hakkında nasıl şapşal olduğunu düşündüğünü...Ama şimdi ona biraz yakınlaşınca kokusunu içine çekince fikri nasıl da değişmiştir...Şu anda bu koku olmaksızın nasıl yaşayabileceğini düşünür...O anda kafasında şimşekler çakar...Dışından bilmeksizin konuşur;
-Hayır hayır hayır hayır hayır hayır hayır hayır...Bunu yapmamalıyım bunu yapamam...Daha ilk görüşte daha ilk temasta bu olamaz olmaz olmamalı...
Birden mikanın göz kapalarının kıpırdandığını hisseder...Kalbinin gümbür gümbür attığını saymazsak bu onun için iyi birşeydri...Mikan hafifçe mırıldanır;
-Nerdeyim?

Ryou sesini düz tutmaya çalışır;
-Uzay-zaman portalındayız...Seni eve götürüyorum...

Mikan hemen onun kucağında kurtulur ve o nostaljik güneş ışığı gülümsemesi yüzüne yayılır;
-Gerçekten mi?Yani babamın hayatta olduğunu söyledin...Annem ordaymış yani yani soracağım o kadar sor var ki anlatamam mesela bu dövmeler ne anlama geliyor...

Ryou ne cevap vereceğini bilemez;
-Akademiye döndüğümüzde söz veriyorum bütün cevaplarını alacaksın...der ve istemeden elini tutar...İçinden ne kadar da sıcak diye düşünür ama daha sonra bir çırpıda ağzından gerekli cümleler çıkar;
-Eğer temasta olmazsak birlikte yolculuk edemeyiz değil mi?
Mikanın bocaladığını görür;
-Ah evet anladım...Hsdi gidelim o zaman....

Ryou da denileni yapar ve onları akademiye geri ışınlar...
Mikan az sonra kendini Lise müdürünün ofisinde bulur...Herkes ona bakıyordur ama onun gözü sadece babası ve annesine kayar...Evet Yukihira da ordadır...Ryouun elini bırakır ve en yüksek telden ağlayarak onlara koşar ve babasının kollarına atlar...Ağlıyordur...Hiç düurmadan ağlıyor ve ağlıyordur...Yuka ve İzumi de ona sımsıkı sarılmışlardır...Snaki bu an bitiverecekmiş,herşet eski haline dönüverecekmiş gibi ona sarılıyorlrdır...Mikan bir an bile onlardan ayrılmaz...Daha sonra Hotaru bu gürültülü ğlamayı bölmek ister...Onun da gözü yaşlıdır ve arkadaşına sarılmak istiyordur;
-Mİkan...Seni aptal!Nerdeydin seni çok merak ettim...
Mikan yaşlı gözlerini ona çevirir ve bir an bile onların kucağından ayrılmadan Hotaruyla konuşur;
-Ben bilmiyorum...Ryouya sorun...O beni geri getirdi...
Herkes gözxlerini Ryou'ya çevirir...Natsume tutamafığı bir öfkeyle kouşur;
-Söyle bakalım Sarı Kafa Mikan nerdeydi...

Ryou sakinliğini korur;
-Üzgünüm ama bunu sizinle paylaşamam...der ve babasına bakar

Kuonji anladım anlamında ona bakar ve diğerlerine döner;
-Mikandaki değişikliği büyük ihtimalle hepiniz görmüşsünüzdüri...Ama sizin iyiliğiniz için bunu sizle paylaşmamak zorundayım...Üzgünüm ama bunu sadece aile üyeleri ve burda sizin dışınızdakiler ile paylaşabilirim yani üzgünüm

Ruka hemen karşı çkar;
-Sakura bizim dostumuz bize ne olursa olsun bilme hakkımız var bunu

Natsume elini Rukanın omzuna koyar ve imalı imalı Mikana bakar;
-Ruka...Boşver bu bizim ve Mikanın iyiliği içinse bu bizim burdan gitmemiz anlamına gelir...Hadi gidelim...
İlk başta diğerleri itiraz edecekmiş gibi olur ama daha sonra çıkmalaırı gerektiğini düşünürler ve daha sonra Mikana onun itiraz etmesini beklerlerimiş gibi bakarlar ama Mikan ailesiyle bir sevgi ağlamaına tutulmuştur ve orda bile değildir...
Natsume en sonunda Ryouya bakar ve ona düşmanca bir bakış atar...Ama en sonund rYOU ona hiç de iyi olmayan şekilde imalı imalı gülümser ve Mikana bakar...
Natsume artık endişelidir çünkü şimdi bir RAKİBİ olduğunu farketmiştir...
kaynar98
Üç Yıldız-Dahi Öğrenci !
Üç Yıldız-Dahi Öğrenci !
kaynar98

Başarı Puanı : 351

Kişi sayfası
Alice'n ?: Hayal Gücü

MesajKonu: Geri: Gakuen Alice (2. sezonun bitimi 3 sezon)   Gakuen  Alice  (2.  sezonun  bitimi  3  sezon) - Sayfa 2 EmptyPerş. Mayıs 20, 2010 8:39 am

çok güzel yha devamını sabırsızlıkla bekliom hehe
http://erenimecemim.blogcu.com
sinem-karamelek
Üç Yıldız-Dahi Öğrenci !
Üç Yıldız-Dahi Öğrenci !
sinem-karamelek

Kişi sayfası

MesajKonu: Geri: Gakuen Alice (2. sezonun bitimi 3 sezon)   Gakuen  Alice  (2.  sezonun  bitimi  3  sezon) - Sayfa 2 EmptyPerş. Mayıs 20, 2010 11:01 am

ayyy süperr ötesiii lütfen kısa süre içinde devamını getir.natsume çatlasınnn keh keh keh
mikan_natsu
4 Yıldız-Efsane Öğrenci
4 Yıldız-Efsane Öğrenci
mikan_natsu

Kişi sayfası

MesajKonu: Geri: Gakuen Alice (2. sezonun bitimi 3 sezon)   Gakuen  Alice  (2.  sezonun  bitimi  3  sezon) - Sayfa 2 EmptyPerş. Mayıs 20, 2010 2:00 pm

noldu ki natsumeye karşı bi zaafı mı var
green
Üç Yıldız-Dahi Öğrenci !
Üç Yıldız-Dahi Öğrenci !
green

Kişi sayfası

MesajKonu: Geri: Gakuen Alice (2. sezonun bitimi 3 sezon)   Gakuen  Alice  (2.  sezonun  bitimi  3  sezon) - Sayfa 2 EmptyPerş. Mayıs 20, 2010 2:42 pm

süper olmuş dewam
mikan_natsu
4 Yıldız-Efsane Öğrenci
4 Yıldız-Efsane Öğrenci
mikan_natsu

Kişi sayfası

MesajKonu: Geri: Gakuen Alice (2. sezonun bitimi 3 sezon)   Gakuen  Alice  (2.  sezonun  bitimi  3  sezon) - Sayfa 2 EmptyPerş. Mayıs 20, 2010 7:21 pm

sinem-karamelek kendi fanficinin devamını koysun ben de koyucam
green
Üç Yıldız-Dahi Öğrenci !
Üç Yıldız-Dahi Öğrenci !
green

Kişi sayfası

MesajKonu: Geri: Gakuen Alice (2. sezonun bitimi 3 sezon)   Gakuen  Alice  (2.  sezonun  bitimi  3  sezon) - Sayfa 2 EmptyPerş. Mayıs 20, 2010 8:03 pm

niye ya sen koy işte o elbet koyar
mikan_natsu
4 Yıldız-Efsane Öğrenci
4 Yıldız-Efsane Öğrenci
mikan_natsu

Kişi sayfası

MesajKonu: Geri: Gakuen Alice (2. sezonun bitimi 3 sezon)   Gakuen  Alice  (2.  sezonun  bitimi  3  sezon) - Sayfa 2 EmptyPerş. Mayıs 20, 2010 8:33 pm

kaç gündür koymuyo işte Gakuen  Alice  (2.  sezonun  bitimi  3  sezon) - Sayfa 2 Icon_evil ben de şantaj yapıcam eee sinem-karamelekcim herşey senin ellerinde koymazsan hepinize bölüm yoooookk HAHAHAHAHAHAHHAAAAAAAA Gakuen  Alice  (2.  sezonun  bitimi  3  sezon) - Sayfa 2 Icon_twisted
green
Üç Yıldız-Dahi Öğrenci !
Üç Yıldız-Dahi Öğrenci !
green

Kişi sayfası

MesajKonu: Geri: Gakuen Alice (2. sezonun bitimi 3 sezon)   Gakuen  Alice  (2.  sezonun  bitimi  3  sezon) - Sayfa 2 EmptyPerş. Mayıs 20, 2010 8:35 pm

hayırrrrrrrr sinem seni linç ederim ha koymazsan oraya gelir azrailin olurum Gakuen  Alice  (2.  sezonun  bitimi  3  sezon) - Sayfa 2 Icon_twisted

Gakuen Alice (2. sezonun bitimi 3 sezon)
2 sayfadaki 6 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki
 Similar topics
-
» Gakuen alice 2. ve 3. sezon bilgileri
» gakuen alice 2. sezon (ark'ımın eseri xD)
» gakuen alice
» GAKUEN ALİCE CP. 98
» Gakuen Alice - Face Down