Alice Okuluna Hoşgeldin ^^

Alice Okuluna Hoşgeldin.Sende Bir Alice'misin ? O Zaman Bize Katıl !
 
AnasayfaAnasayfa  TakvimTakvim  SSSSSS  AramaArama  Üye ListesiÜye Listesi  Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Paylaş | 
 

 Ouran High School Host Club..

Aşağa gitmek 
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
sailor_earth
Senin Alice'n Ne ?
Senin Alice'n Ne ?
avatar

Mesaj Sayısı : 73
Başarı Puanı : 119
Kayıt tarihi : 01/07/10
Yaş : 23
Nerden : crystal tokyo

Kişi sayfası
Alice Türün : Hiç tükenmeyen
Alice'n ?: içimdeki güç kristali

MesajKonu: Ouran High School Host Club..    Cuma Tem. 02, 2010 7:36 pm

Ouran Özel Akademisi bir: prestijli aileler ve iki: varlıklı aileler tarafından tanımlanmıştır.

Ve ellerinde birçok zamanı olan zengin insanlardan oluşmaktadır.

Başka bir deyişle, Ouran Host kulübü, zamanı olan yakışıklı adamların, zamanı olan güzel bayanlara zamanlarını verme konukseverliğine sahip olan kişilerden oluşur.

Haruhi Fujioka, Bunkyo - Tokyo'da bulunan Özel Ouran lisesin de okuyan fakir, burslu bir öğrencidir. Okul üniformasının oldukça pahalı fiyatından dolayı (tabi zengin züppeleri için bu fiyat az gelirken bile.) çareyi gayet iç sıkıcı uzun bir pantolon ve kalın bir tişörtte bulmuştur. Bu giysiler de, lolipop gibi olan büyük gözlükleri ve karmakarışık saçları ile birleşince, Haruhi'yi bir erkek sanmaları artık çok doğal olmuştur.

"Okulda tam 3 tane kütüphane olmasına karşın, her yer neden bu kadar gürültülü?" diye yakınan Haruhi, kendine sakin bir çalışma yeri ararken, güney kampüsünün en üst katı kuzey koridorunun en sonunda ki üçüncü müzik odasını keşfetmiştir. Ama beklediğinden de fos çıkan oda, Ouran Host Kulübünün yeri olmuştur. 6 yakışıklı erkekten oluşan kulübün amacı kızları eğlendirmektir...

Haruhi, çıkmaya çabalarken değeri 8,000,000 yen olan bir vazoyu devirir. Sonuç olarakta bunu ödeyebilmesi için artık kulübün köpeği olmak zorunda kalmıştır. Yiyecek, içecek vs. gibi önemsiz vazifelerle hizmet etmektedir. Daha sonradan, güzel yüzünü ve potansiyelini keşfettiklerin de bir kız olduğunu bilmeden, kulübün hostlarından biri yaparlar.

Hatta, sonradan bir kız olduğu ortaya çıksa bile, bu saçmalığa devam eder ve borcunu ödemek için konuk toplamaya başlar. Müşterilerden de böylelikle kimliğini saklamak zorundadır...

Bakalım kulüp daha ne gibi saçmalıklara ev sahipliği yapacak?

Ouran Özel Akademisi

Hikayemiz, burada yer almaktadır. Okul, anaokulundan liseye bütün dereceleri kapsamaktadır. Buradaki öğrencilerin çoğu zengin bir aileden gelmektedir. Zengin olmayan çok zeki ve akıllı olan öğrencileri burslulukla alırlar, okulda böyle olan tek kişi Haruhi Fujioka'dır.

Karakterler
Fujioka Haruhi

Doğum Tarihi: 4 Şubat
Yaş: 16
Burcu: Kova
Boy: 152 cm
Kilo: 5'0"
Kan Grubu: 0
Okul: Ouran High School Host Club (Burslu öğrenci)
İlkokul: Izumino İlköğretim Okulu
Sınıfı: 1-A
Mevki: Sıradan biri
Tip: Doğal
Burs öğrencisi
Kendini erkek olarak tanıtıyor.
Favori dersleri: İngilizce ve Tarih
Favori Yemek Stili: Pratik her şey
Favori Yemekleri: Sushi, Ramen, Çilekler, Yüksek sınıf yemekleri ve En Önemlisi Ootoro!
Sevmediği yemekler: Genelde tatlı şeyler.
Fobisi: Şimşek ve gök gürültüsü
Favori Rengi: Beyaz

Haruhi, hikayenin ana karakteridir, burslu bir öğrencidir. Ouran'a geldikten sonra Ouran Host Club'ın kullandığı müzik odasındaki değeri neredeyse 8,000,000 yen olan bir vazoyu kırar. Bunun sonucundada Host club'ın köpeği olur ama güzel bir yüzü olduğundan kırdığı vazonun parasını ödemek karşılığında Host Club üyesi yapmaya karar verirler. Önceden onu erkek sanarlar ama daha sonradan kız olduğunu öğrenirler. Doğal cazibesi ve rahat tavrı kulübün müşterilerinin hoşuna gider.
Çok hassas ve zeki biridir. Kulüp üyeleri ile gittikçe iyi bir arkadaşlık geliştirir. Özellikle Hitachiin Kardeşler Haruhi ile çok uğraşır, Tamaki Haruhi'yi çok sever kulüpte Haruhi'yi kızı yapmıştır. Annesi çok küçükken ölmüştür ve Haruhi'de annesi gibi bir avukat olmak istiyordur. Ouran'a aslında bu rüyasını gerçekleştirmek için girer .Lüks bir yemek olan Ootoro'yu çok sever. Sıksık bunun diyogloglarınıda animede görmekteyiz.

Suou Tamaki

Doğum Tarihi: 8 Nisan
Yaş: 17
Burcu: Koç
Boy: 183 cm
Kilo: 6'0"
Kan Grubu: A
Okul: Ouran Lisesi (Zengin öğrenci.)
Sınıfı: 2-A
Mevki: Zengin
Tip: Prens
Host Club'taki Yeri: Host Club'ın Kralı, Baba.
Uyruğu: Yarı Fransız Yarı Japon.
Favori Dersleri: İngilizce, Fransızca, Dünya Tarihi
Favori Yemekleri: Ramen ve Yöresel Tatlılar
Favori Rengi: Kırmızı.
Takma Adları: Kral, Baba, Lord.

Uyruğu yarı Fransız yarı Japondur, Host club'ın başkanıdır ve sürekli yeni fikirler üretir. Klüpte en popüler Tamaki'dir, bir sürü ziyaretçisi vardır. Tiyatro sanatına oldukça eğilimlidir. Tamaki'nin Büyükannesi ile arasında bir çok huzursuzluk vardır. Çünkü babası annesini ve yasal karısını boşamıştır ve ardından Tamaki doğmuştur. Bunun nedenide Suou ailesine diğer hiçbir varisin olmamasıdır. Büyükannesi bir Suou olduğu için Tamakiyi onaylar yalnız bir şartla; annesi ile görüşmeyecektir.(Mangada Annesi onun Japonyaya dönüşünden sonra evden kaçmıştır.) Buna rağmen Büyükannesine karşı hiçbir kötü duygu beslemez ve onu suçlamaz, yaşama pozitif yönde bakar.
Kyouya ile çok iyi arkadaştır. Piyano konusunda oldukça yeteneklidir. Haruhi'yi çok sever.

Ootori Kyouya

Doğum Tarihi: 22 Kasım
Yaş: 17
Burcu: Akrep (Mangada Yengeç olarak geçiyor.)
Boy: 181 cm
Kilo: 5'11"
Kan Grubu: AB
Okul: Ouran Lisesi (Zengin Öğrenci.)
Sınıfı: 2-A
Mevki: Zengin
Tip: Cool
Host Club'taki Yeri: Host Club'ın Annesi.
Favori Dersleri: İngilizce, Almanca, Fizik.
Favori Yemekleri: Baharatlı Ne olursa..
Sevmediği yemekler: Tatlı şeyler..
Favori Rengi: Siyah.
Takma adları: Gölgelerin Kralı,Anne.

Kyoya, Ouran lisesinde ikinci yılda okuyan bir öğrencidir, Tamaki ile aynı sınıftadırlar ve Ouran Host Club'ın başkan yardımcısıdır. Kulübün Cool tipidir, aşırı derecede zekidir. Olayları iyi idare eder. Ailesi hastahane idaresinde ve çeşitli diğer iş ilgileriyle tıbbi sanayi de ve okulun tıbbi yönünü ve güvenliğini sağlar (Neredeyse 100'ü aşkın polis üyesi vardır.) Ailesi'nin 3'üncü çocuğudur. Ailesi ve Suou ailesi rakip oldukları için Kyoya önce Tamaki'yle arkadaş olmuştu çünkü babası ona emretmişti. Yine de zaman getikçe arkadaşlığkları gerçek oldu. Tamaki kulübün resmi lideri olmasına rağmen Kyoya kolayca istediği zaman Tamaki'yi etkileyebiliyordu ve kulübün diğer üyelerinin ikisinin arasında bir çatışmada onlar Kyoya'nın liderliğini izliyorlardı. Bu nedenlede Haruhi ona Gölgelerin Kralı diyordu.

Hitachiin Kardeşler
Hikaru Hitachiin

Doğum Tarihi: 9 Haziran
Yaş: 16
Burcu: İkizler
Saç: Açık Kahverengi
Gözler: Altın Sarısı
Boy: 178 cm
Kilo: 5'10"
Kan Grubu: B
Okul: Ouran Lisesi (Zengin öğrenci)
Sınıfı: 1-A
Mevki: Zengin.
Tip: Little Devil (Küçük Şeytan.)
Favori Dersleri: Matematik,Fizik,Kimya,Resim.
Favori Yemekleri: İtalyan Mutfağı ve müthiş baharatlı yiyecekler.
Favori Rengi: Mavi.

En büyük kardeştir. İkiz kardeşler kendi dünyalarına kimsenin girmesine izin vermezdi çünkü hiç kimse dürüstçe onları birbirinden ayırt edemezdi. Daha sonra'dan Host Club'a Tamaki tarafından çağırılırlar. Şimdi, her zaman Haruhi ile bir Oyuncak misali oynayarak Tamaki'ye işkence yapmayı severler. "Küçük şeytan" tipi olarak kulüpte sınıflandırılırlar. Hikaru bazen aşırı öfkelenebilir. Duygularınıda açıkça ortaya koyamaz. Hikaru ve Kaoru kendi küçük dünyalarında hep beraber oldular. Ouran Host Club'a katılmadan önce insanlarla ilişkileri fazla iyi değildi. Yine de Hikaru'nun Haruhi'ye olan bir ilgisi vardır. Doğal olarak yaşamlarına kabul ettikleri ilk insan Haruhi'dir. Hikaru Haruhi'yi bir arkadaştan daha farklı olarak sever. İyi olduğu kadar bencil ve kıskançtır, zaten bu özelliği onu Kaoru'dan ayırmaktadır.

Kaoru Hitachiin

Doğum Tarihi: 9 Haziran
Yaş: 16
Burcu: İkizler
Saç: Açık Kahverengi
Gözler: Altın Sarısı
Boy:178 cm
Kilo: 5'10"
Kan Grubu: B
Okul: Ouran Lisesi (Zengin Öğrenci)
Sınıfı: 1-A
Mevki: Zengin
Tip: Little Devil (Küçük Şeytan.)
Favori Dersleri: İngilizce, Modern Edebiyat, Resim
Favori Yemekleri: İtalyan Mutfağı ve müthiş baharatlı yiyecekler.
Favori Rengi: Mavi.

En genç kardeştir, Hikarudan biraz daha masumdur. Haruhi ile oynarak Tamaki'yi çıldırtmaya bayılırlar. Brotherly love senaryolarıyla daha çok misafir toplarlar. Genellikle hep "Hangimiz Hikaru-kun" oyunu oynamaya bayılırlar. Hikarudan ayrılan özellikleri bencil ve kıskanç olmamasıdır.

Haninozuka Mitsukuni

Takma Adı: Honey,Sert dövüşçü.
Doğum Tarihi: 29 Şubat
Yaş: 18
Burcu: Balık
Boy: 148 cm
Kilo: 4'10"
Kan Grubu: AB
Okul: Ouran Lisesi (Zengin Öğrenci)
Sınıfı: 3-A
Mevki: Zengin
Tip: Loli-Shota
Favori Dersleri: Matematik.
Favori Yemekleri: Pasta,Çilekler,Genellikle tatlı ve baharatlı şeyler.
Sevmediği yemekler: Havuç
Favori Rengi: Pembe

Mori ile birlikte Klübün en büyük üyeleridirler. Herkes ona Senpai diye hitap eder. Tatlı yiyeceklere bayılır ve çok sevimlidir, aynı küçük bir çocuğa benzer. Küçük bir çocuğa benzediği zamanlar yanında hep "Bun-Bun" (Usa-chan) adında bir oyuncak bir tavşan gezdirir. Müşteriler onun sevimli davranışlarına bayılırlar. Haruhi'yi Haru-Chan, Tamaki'yi ise Tama-Chan diye çağırır.S adece kuzeni'ni Takashi diye çağırır. Sevimli gözükmesine rağmen Japonya'nın en iyi, en prestijli dövüş sanatını yapan aileden gelir, aslında harika bir Karatecidir.
Tamaki, Host Club'ı kurmadan önce Honey-senpai karate kulübünün kaptanıydı. Daha sonra Tamaki'nin kulübüne katıldı. Erkek kardeşi Yasuchika durum öyle olunca karate kulübünün yeni kaptanı oldu. Honey-senpai'yi fazla sevmez, bunun nedenide aşırı derece tatlı şeyler yemesidir. Honey-senpai'ye hep meydan okur ama kazanan hep Honey-senpai olur.

Morinozuka Takashi

Takma adı: Mori
Doğum Tarihi: 5 Mayıs
Yaş: 18
Burcu: Boğa
Boy: 192 cm
Kilo: 6'4"
Kan Grubu: 0
Okul: Ouran Lisesi (Zengin Öğrenci)
Sınıfı: 3-A
Mevki: Zengin
Tip: Wild (Vahşi.)
Favori Dersleri: Coğrafya, Japon Tarihi, Fizik.
Favori Yemekleri: Doğuya özgü yemekler (Soyafasulyesi gibi.)
Favori Rengi: Gümüş.

Honey-senpai ile kuzendirler ve aynı sınıftadırlar, İkiside 3'üncü yıl öğrencisidir. Host Club'ın en uzun boylu ve en sessiz, en sakin üyesidir. Gülümseyince ayrı bir hoş olur. Kendoda Japon ulusal bir şampiyondur. Honey-senpaiyi her zaman korur ve kollar.

Renge Houshakuji


Çok yüksek sesli ve açık sözlü olmaya yönelen Ouran Host Club'ın (Kendisi ilan etti.) Manejeri'dir.Ouran'a katılmak için gelmeden önce Fransa'da yaşıyordur.Renge ilk olarak Kyoya'nın nişanlısı olduğu inancı sürdürerek Ouran Host Club'a rastladı.Tamaki önce Haruhi'ye kadın bir arkadaş olacağını ve daha kadınsı oynaması ve giyinmesi için ona yardım edecek gibi bir umutlarla Ouran Host Club'ın idarecisi olması için Renge'ye izin verdi.Renge Haruhinin erkek olduğunu zannettiği için ona bir ilgi duydu.Animede neredeyse her zaman, yüksek güç sağlanan bir motor ile güç sağlanan yükselen bir kürsü ile Ouran'a girer.Hep Yeteri kadar iyi değil! sloganıyla tanınır.Tam bir Shoujo manga hastasıdır.

Umehito Nekozawa

Beelzenef adındaki kedi kuklasını hep elinde tutar.Kapüşonlu biridir.Bu Kapüşonu giymesinin sebebi ışıktan nefret etmesidir.Karanlığa bayılır.Kara büyü kulübünün başkanıdır.Kulübe üye edindirmeye çalışsada pek başarılı olamaz.Kulübe girene bir Beelzenef bebeği vereceğini söyler durur, öyle bir slogan yapar.Bu Beelzenef adlı bebeğin arkasına sevmediği bir kişinin ismi yazıldığında kişi talihsizlere düşecektir.Tamaki'nin önceden Nekozawa-senpai'nin Beelzenefinin üzerine basması bu batıl inanca inanmasına neden olur.
Nekozawa-senpai onun kapüşonunun altında aslında tamamen yakışıklıdır doğal olan sarı saçının üzerinde siyah bir peruğu giymesine rağmen.Tamakiyle birazcık birbirlerine benzerler.Kirimi adında bir kız kardeşi vardır.Karanlıktan korktuğu için Nekozawa-senpaiyi abi olarak kabul etmiyordur, benzerliklerinden dolayı Tamakiyi abisi sanmıştır.Daha sonra Kirimi'yi koruyarak onun sevgisini kazanır.

Fujioka Ailesi:
Ryoji "Ranka" Fujioka

Haruhinin babası.Bir okama olarak bir bar'da çalışır.Karısının ölümünden sonra onun gibi giyinir.Fakir olsalar bile babası ona cicili bicili kıyafetler alıp durur.

Kotoko Fujioka

Kotoko Fujioka Haruhi'nin ölen annesidir.(Haruhi ilk bölümde annesinin 10 yıl önce öldüğünü söylemişti yani o zaman 6 yaşında oluyor.)Annesi bir avukattı ve Haruhide annesini örnek almaya çalışıyor.Anneside Haruhi gibi zeki ve güzeldir.

Kulüpler:
Host Club

Tamaki, dokuzuncu yılında kış esnasında Ouran High School Host Club fikrini düşündü ve Ouran Akademisine girme hazırlıklarına başladı.Kulüp üyelerini eğlendirmenin farklı yollarını aradı.Müzik dersleri için kullanılmıyor olan Ouran lisesinin üçüncü müzik odasını kendi kullanımları için mobilya, yiyecek ve içeceklerle doldurdu.Bazen kulüp odasının müşterilerin tecrübesini artırması için özel bir tema buldu ve onlar için daha ilginç yapmak için; Çeşitli temalar tropikal veya göreneksel bir pikniği kapsadı.

Dark Magic Club

Ouran lisesindeki karanlık büyü kulübü üçüncü yıl öğrencisi Umehito Nekozawa tarafından kuruldu.Kulüp üyeleri karanlık büyünün bir formu düşünülerek yapılan loşça aydınlatılılmış bir oda yapıldı.Nekozawa her yerde onla birlikte kedi bebek Beelzenef'i taşır.Bu bebeğin değişik bir formunda bebeğin arkasına birinin ismini yazarsan o kişinin lanetleneceği söylenir.Kulübün her üyesi mutlaka siyah bir palto giyer.Nekozawa-senpai Haruhi'nin sınıflarınca verilen bir Halloween partisi esnasında onları korkutmak için bu fırsatı kaçırmaz.Işıkları keser ve Beelzenef'in gölgesi ile herkesi korkutur.
Animede kulübün tek üyesi Nekozawa-senpai olarak bilinmektedir.

Zuka Club

St. Lobelia kız akademesinin kızları tarafından kurulmuştur.Başkanı okulda herkesin beğenisi toplayan Benio-sama'dır.Kültürel bir kulüptür.Çay törenleri, gruplar ve tartışmalar yaparlar.Üçüncü yıl öğrencisi Benio Amakusa, ikinci yıl öğrencisi Chizuru Maihara ve ilk yıl öğrencisi Hinako Tsuwabuki'nden oluşmaktadır.Benio Haruhi'ye kafayı takmış durumdadır ve onu kendi kulübünün üyesi yapmak ister.Benio aynı bir erkek gibi davranır sadece okulun üniformasını giydiğinde etek giyer.

Karate Club
Önceden kulübün başkanı Honey-senpaidir ama daha sonra kardeşi Yasuchika olur.

Newspaper Club

Ouran'da gazete kulübü, üç üyeyi içerir: Ouran Host Kulüp'ten daha popüler kendi gazetlerini yapmaya çabalayan kulüp Başkanları Akira Komatsuzawa, Chikage Ukyo ve Tomochika Sakyo'dur ama onların gazetesi çoğunlukla, kampüsteki dedikodu hikayelerden oluşuyor olan makalelere dayanır.Amaçları Host Club'ın adını kötüye çıkarmak ve onlardan daha çok üye toplamaktır ama Kyouya onların planını yerle bir eder

--> http://www.animedizi.com/ouran-high-school-host-club-izle-alt-yazili-tum-bolumler.html
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör
natsume_mikan
Üç Yıldız-Dahi Öğrenci !
Üç Yıldız-Dahi Öğrenci !
avatar

Mesaj Sayısı : 2780
Başarı Puanı : 2842
Kayıt tarihi : 28/08/09
Yaş : 22
Nerden : gakuen alice

Kişi sayfası
Alice Türün : Hayat kısaltan
Alice'n ?: ỖłỮM

MesajKonu: Geri: Ouran High School Host Club..    Cuma Tem. 02, 2010 9:27 pm

saol cnm....

_________________


DEATH FAİRY(CLARE LUCY)

Spoiler:
 

Spoiler:
 
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör
sailor_earth
Senin Alice'n Ne ?
Senin Alice'n Ne ?
avatar

Mesaj Sayısı : 73
Başarı Puanı : 119
Kayıt tarihi : 01/07/10
Yaş : 23
Nerden : crystal tokyo

Kişi sayfası
Alice Türün : Hiç tükenmeyen
Alice'n ?: içimdeki güç kristali

MesajKonu: Geri: Ouran High School Host Club..    C.tesi Tem. 03, 2010 12:43 pm

önemli deill... ama bu kesin tavsiye.. yani gülmek istiyosanız... bunu izlerken yüzümden tebssüm bile eksik olmamıştı.... en sevdiklerimden biridir....
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör
natsume_mikan
Üç Yıldız-Dahi Öğrenci !
Üç Yıldız-Dahi Öğrenci !
avatar

Mesaj Sayısı : 2780
Başarı Puanı : 2842
Kayıt tarihi : 28/08/09
Yaş : 22
Nerden : gakuen alice

Kişi sayfası
Alice Türün : Hayat kısaltan
Alice'n ?: ỖłỮM

MesajKonu: Geri: Ouran High School Host Club..    Perş. Tem. 29, 2010 4:02 pm

hımm komikse izlerimm ama zamanım olmuyoo izlemeye çalışacamm

_________________


DEATH FAİRY(CLARE LUCY)

Spoiler:
 

Spoiler:
 
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör
mikan_natsu
4 Yıldız-Efsane Öğrenci
4 Yıldız-Efsane Öğrenci
avatar

Mesaj Sayısı : 2773
Başarı Puanı : 2846
Kayıt tarihi : 13/05/09
Yaş : 21
Nerden : Hyuuga Malikanesi'nden

Kişi sayfası
Alice Türün : Hayat kısaltan
Alice'n ?: Alice Çalma ve Etkisizleştirme Alice'i

MesajKonu: Geri: Ouran High School Host Club..    Paz Ağus. 01, 2010 2:04 am

ben bu animeyi hiç izlememiştim sağol bilgi için terddütlüydüm biraz ama "lets start watcing" diyorum şimdi Very Happy
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör
natsume_mikan
Üç Yıldız-Dahi Öğrenci !
Üç Yıldız-Dahi Öğrenci !
avatar

Mesaj Sayısı : 2780
Başarı Puanı : 2842
Kayıt tarihi : 28/08/09
Yaş : 22
Nerden : gakuen alice

Kişi sayfası
Alice Türün : Hayat kısaltan
Alice'n ?: ỖłỮM

MesajKonu: Geri: Ouran High School Host Club..    Ptsi Ağus. 02, 2010 8:42 am

ya ben bunun resmini koydumm genellikle erkek var yanii kız yok fazlaa

_________________


DEATH FAİRY(CLARE LUCY)

Spoiler:
 

Spoiler:
 
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör
mikan_natsu
4 Yıldız-Efsane Öğrenci
4 Yıldız-Efsane Öğrenci
avatar

Mesaj Sayısı : 2773
Başarı Puanı : 2846
Kayıt tarihi : 13/05/09
Yaş : 21
Nerden : Hyuuga Malikanesi'nden

Kişi sayfası
Alice Türün : Hayat kısaltan
Alice'n ?: Alice Çalma ve Etkisizleştirme Alice'i

MesajKonu: Geri: Ouran High School Host Club..    Perş. Ağus. 05, 2010 4:15 am

ayy yeni bitirdim ve 10 üzerinden 9,5 veriyorum gülme açısından hiç yüzümden gülücük eksik olmadı ama romantizm bakımından hiçbişey yoktu 5 puan ondan kırdım ama genel olarak harika bir anime
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör
natsume_mikan
Üç Yıldız-Dahi Öğrenci !
Üç Yıldız-Dahi Öğrenci !
avatar

Mesaj Sayısı : 2780
Başarı Puanı : 2842
Kayıt tarihi : 28/08/09
Yaş : 22
Nerden : gakuen alice

Kişi sayfası
Alice Türün : Hayat kısaltan
Alice'n ?: ỖłỮM

MesajKonu: Geri: Ouran High School Host Club..    Perş. Ağus. 05, 2010 2:13 pm

hımmm bncede romantzmm olması içinn biraz kızlarınn fazla olması lazımm erkekler anlamzki romaztizmdennn bu animedede fazla kz yoktuuu

_________________


DEATH FAİRY(CLARE LUCY)

Spoiler:
 

Spoiler:
 
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör
mikan_natsu
4 Yıldız-Efsane Öğrenci
4 Yıldız-Efsane Öğrenci
avatar

Mesaj Sayısı : 2773
Başarı Puanı : 2846
Kayıt tarihi : 13/05/09
Yaş : 21
Nerden : Hyuuga Malikanesi'nden

Kişi sayfası
Alice Türün : Hayat kısaltan
Alice'n ?: Alice Çalma ve Etkisizleştirme Alice'i

MesajKonu: Geri: Ouran High School Host Club..    Cuma Ağus. 06, 2010 1:42 am

yaa zaten haruhi romantizmden anlayan bi kız değil ki
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör
sailor_earth
Senin Alice'n Ne ?
Senin Alice'n Ne ?
avatar

Mesaj Sayısı : 73
Başarı Puanı : 119
Kayıt tarihi : 01/07/10
Yaş : 23
Nerden : crystal tokyo

Kişi sayfası
Alice Türün : Hiç tükenmeyen
Alice'n ?: içimdeki güç kristali

MesajKonu: Geri: Ouran High School Host Club..    Perş. Ağus. 12, 2010 3:51 pm

evet ölee... xD xD xD (ineeeekkkkk )

ama dediiin gibi insanın yüzünden gülücük bir an eksik olmuoo manyq bişeeeee....
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör
natsume_mikan
Üç Yıldız-Dahi Öğrenci !
Üç Yıldız-Dahi Öğrenci !
avatar

Mesaj Sayısı : 2780
Başarı Puanı : 2842
Kayıt tarihi : 28/08/09
Yaş : 22
Nerden : gakuen alice

Kişi sayfası
Alice Türün : Hayat kısaltan
Alice'n ?: ỖłỮM

MesajKonu: Geri: Ouran High School Host Club..    Perş. Ağus. 12, 2010 8:35 pm

hımm romatizmdenn anlamıyann kızlarda var tabiki aynı bnm gibi

_________________


DEATH FAİRY(CLARE LUCY)

Spoiler:
 

Spoiler:
 
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör
mikan_natsu
4 Yıldız-Efsane Öğrenci
4 Yıldız-Efsane Öğrenci
avatar

Mesaj Sayısı : 2773
Başarı Puanı : 2846
Kayıt tarihi : 13/05/09
Yaş : 21
Nerden : Hyuuga Malikanesi'nden

Kişi sayfası
Alice Türün : Hayat kısaltan
Alice'n ?: Alice Çalma ve Etkisizleştirme Alice'i

MesajKonu: Geri: Ouran High School Host Club..    Cuma Ağus. 13, 2010 6:00 am

aynen yaa ben de hayatımda hiç aşık olmamışımdır ve ineğimdir sınıfta animeye gelince birinci bölümde koptum yaaa lambalar yanıp sönüyodu haruhinin kız olduğunu anladıklarında acayip güldüm yaaa
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör
natsume_mikan
Üç Yıldız-Dahi Öğrenci !
Üç Yıldız-Dahi Öğrenci !
avatar

Mesaj Sayısı : 2780
Başarı Puanı : 2842
Kayıt tarihi : 28/08/09
Yaş : 22
Nerden : gakuen alice

Kişi sayfası
Alice Türün : Hayat kısaltan
Alice'n ?: ỖłỮM

MesajKonu: Geri: Ouran High School Host Club..    Cuma Ağus. 13, 2010 9:08 pm

hımm aynen bende hiç aşık olamdımm kendimdenn başka kimseye değer vermem belki bundandırr yada hiçç hemde hiçç romantiizmmdenn anlamam

_________________


DEATH FAİRY(CLARE LUCY)

Spoiler:
 

Spoiler:
 
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör
mikan_natsu
4 Yıldız-Efsane Öğrenci
4 Yıldız-Efsane Öğrenci
avatar

Mesaj Sayısı : 2773
Başarı Puanı : 2846
Kayıt tarihi : 13/05/09
Yaş : 21
Nerden : Hyuuga Malikanesi'nden

Kişi sayfası
Alice Türün : Hayat kısaltan
Alice'n ?: Alice Çalma ve Etkisizleştirme Alice'i

MesajKonu: Geri: Ouran High School Host Club..    C.tesi Ağus. 14, 2010 5:48 am

ikimiz de aşk konusunda kalın kafalıyız ne dersin Very Happy
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör
natsume_mikan
Üç Yıldız-Dahi Öğrenci !
Üç Yıldız-Dahi Öğrenci !
avatar

Mesaj Sayısı : 2780
Başarı Puanı : 2842
Kayıt tarihi : 28/08/09
Yaş : 22
Nerden : gakuen alice

Kişi sayfası
Alice Türün : Hayat kısaltan
Alice'n ?: ỖłỮM

MesajKonu: Geri: Ouran High School Host Club..    Salı Ağus. 17, 2010 10:56 am

ewtt bencede kalınn kafalıyızz ama sadece aşkta onun dışında kalın kafalı değilizz Smile

_________________


DEATH FAİRY(CLARE LUCY)

Spoiler:
 

Spoiler:
 
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör
mikan_natsu
4 Yıldız-Efsane Öğrenci
4 Yıldız-Efsane Öğrenci
avatar

Mesaj Sayısı : 2773
Başarı Puanı : 2846
Kayıt tarihi : 13/05/09
Yaş : 21
Nerden : Hyuuga Malikanesi'nden

Kişi sayfası
Alice Türün : Hayat kısaltan
Alice'n ?: Alice Çalma ve Etkisizleştirme Alice'i

MesajKonu: Geri: Ouran High School Host Club..    Çarş. Ağus. 18, 2010 7:17 am

katılıyorum sana
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör
natsume_mikan
Üç Yıldız-Dahi Öğrenci !
Üç Yıldız-Dahi Öğrenci !
avatar

Mesaj Sayısı : 2780
Başarı Puanı : 2842
Kayıt tarihi : 28/08/09
Yaş : 22
Nerden : gakuen alice

Kişi sayfası
Alice Türün : Hayat kısaltan
Alice'n ?: ỖłỮM

MesajKonu: Geri: Ouran High School Host Club..    Çarş. Ağus. 18, 2010 8:29 pm

yanii kafamızz hep aşktann başka şeylere çalışıyoo

_________________


DEATH FAİRY(CLARE LUCY)

Spoiler:
 

Spoiler:
 
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör
mikan_natsu
4 Yıldız-Efsane Öğrenci
4 Yıldız-Efsane Öğrenci
avatar

Mesaj Sayısı : 2773
Başarı Puanı : 2846
Kayıt tarihi : 13/05/09
Yaş : 21
Nerden : Hyuuga Malikanesi'nden

Kişi sayfası
Alice Türün : Hayat kısaltan
Alice'n ?: Alice Çalma ve Etkisizleştirme Alice'i

MesajKonu: Geri: Ouran High School Host Club..    Perş. Ağus. 19, 2010 1:11 am

ayyynenn kelimesi kelimesine haklısın
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör
natsume_mikan
Üç Yıldız-Dahi Öğrenci !
Üç Yıldız-Dahi Öğrenci !
avatar

Mesaj Sayısı : 2780
Başarı Puanı : 2842
Kayıt tarihi : 28/08/09
Yaş : 22
Nerden : gakuen alice

Kişi sayfası
Alice Türün : Hayat kısaltan
Alice'n ?: ỖłỮM

MesajKonu: Geri: Ouran High School Host Club..    Perş. Ağus. 19, 2010 5:15 pm

yanii

_________________


DEATH FAİRY(CLARE LUCY)

Spoiler:
 

Spoiler:
 
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör
mikan_natsu
4 Yıldız-Efsane Öğrenci
4 Yıldız-Efsane Öğrenci
avatar

Mesaj Sayısı : 2773
Başarı Puanı : 2846
Kayıt tarihi : 13/05/09
Yaş : 21
Nerden : Hyuuga Malikanesi'nden

Kişi sayfası
Alice Türün : Hayat kısaltan
Alice'n ?: Alice Çalma ve Etkisizleştirme Alice'i

MesajKonu: Geri: Ouran High School Host Club..    Cuma Ağus. 20, 2010 3:31 am

natsume_mikan is a genius xDD
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör
natsume_mikan
Üç Yıldız-Dahi Öğrenci !
Üç Yıldız-Dahi Öğrenci !
avatar

Mesaj Sayısı : 2780
Başarı Puanı : 2842
Kayıt tarihi : 28/08/09
Yaş : 22
Nerden : gakuen alice

Kişi sayfası
Alice Türün : Hayat kısaltan
Alice'n ?: ỖłỮM

MesajKonu: Geri: Ouran High School Host Club..    Cuma Ağus. 20, 2010 5:09 pm

o ne oluyoo

_________________


DEATH FAİRY(CLARE LUCY)

Spoiler:
 

Spoiler:
 
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör
mikan_natsu
4 Yıldız-Efsane Öğrenci
4 Yıldız-Efsane Öğrenci
avatar

Mesaj Sayısı : 2773
Başarı Puanı : 2846
Kayıt tarihi : 13/05/09
Yaş : 21
Nerden : Hyuuga Malikanesi'nden

Kişi sayfası
Alice Türün : Hayat kısaltan
Alice'n ?: Alice Çalma ve Etkisizleştirme Alice'i

MesajKonu: Geri: Ouran High School Host Club..    C.tesi Ağus. 21, 2010 4:49 am

natsume_mikan bir dahi demek Very Happy
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör
natsume_mikan
Üç Yıldız-Dahi Öğrenci !
Üç Yıldız-Dahi Öğrenci !
avatar

Mesaj Sayısı : 2780
Başarı Puanı : 2842
Kayıt tarihi : 28/08/09
Yaş : 22
Nerden : gakuen alice

Kişi sayfası
Alice Türün : Hayat kısaltan
Alice'n ?: ỖłỮM

MesajKonu: Geri: Ouran High School Host Club..    C.tesi Ağus. 21, 2010 10:12 pm

ayy çok saoll sende cnmm sende bir dahisin mikan_natsu is a genius

_________________


DEATH FAİRY(CLARE LUCY)

Spoiler:
 

Spoiler:
 
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör
mikan_natsu
4 Yıldız-Efsane Öğrenci
4 Yıldız-Efsane Öğrenci
avatar

Mesaj Sayısı : 2773
Başarı Puanı : 2846
Kayıt tarihi : 13/05/09
Yaş : 21
Nerden : Hyuuga Malikanesi'nden

Kişi sayfası
Alice Türün : Hayat kısaltan
Alice'n ?: Alice Çalma ve Etkisizleştirme Alice'i

MesajKonu: Geri: Ouran High School Host Club..    Paz Ağus. 22, 2010 3:24 am

x] saol canımmm Very Happy
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör
natsume_mikan
Üç Yıldız-Dahi Öğrenci !
Üç Yıldız-Dahi Öğrenci !
avatar

Mesaj Sayısı : 2780
Başarı Puanı : 2842
Kayıt tarihi : 28/08/09
Yaş : 22
Nerden : gakuen alice

Kişi sayfası
Alice Türün : Hayat kısaltan
Alice'n ?: ỖłỮM

MesajKonu: Geri: Ouran High School Host Club..    Salı Ağus. 24, 2010 10:43 am

iii chizuru tatlımm

_________________


DEATH FAİRY(CLARE LUCY)

Spoiler:
 

Spoiler:
 
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör
 
Ouran High School Host Club..
Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki
 Similar topics
-
» Ouran High School Host Club
» Fan Club sitesine Giriş Yap yada üye ol kodu
» Kaiba Corp. Virtual Duel System (KCVDS) Rehber

Bu forumun müsaadesi var:Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Alice Okuluna Hoşgeldin ^^ :: Konu Dışı Eylence :: Anime ve Manga-
Buraya geçin: