Alice Okuluna Hoşgeldin ^^
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Alice Okuluna Hoşgeldin ^^

Alice Okuluna Hoşgeldin.Sende Bir Alice'misin ? O Zaman Bize Katıl !

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Alice Okulu (Tanıtım)

+18
natsume_mikan
minimikan
düşlerimin prensi
-numara3-
MoonShine
Queen
yunosze
kardelen78
GERÇEK_HİLAL
tsubasa
C.C.
kaynar98
merve
sezin099
mikan_natsu
MsClancy
mikan-chan
Mrs.Mi-Kyoung
22 posters
Sayfaya git : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki
YazarMesaj
Mrs.Mi-Kyoung
Okul Müdürü
Okul Müdürü
Mrs.Mi-Kyoung

Başarı Puanı : 1203

Kişi sayfası
Alice Türün : Hiç tükenmeyen
Alice'n ?: Her Şeyi Bükebilen Alice

Alice Okulu (Tanıtım) Empty
MesajKonu: Alice Okulu (Tanıtım)   Alice Okulu (Tanıtım) EmptyPtsi Nis. 27, 2009 5:14 pm

Alice Okulu (Tanıtım) 4hrqjc

Adı: Gakuen Alice
Diğer Adları:
Campus Alice
Alice Akademisi
Türü: TV Serisi
Bölüm Sayısı: 26
Kategori: Komedi, büyü, romantizm
Yılı: 2004
Web Sitesi: http://www.sonymusic.co.jp/Animation/alice/
Yapımcı: Group TAC

Sakura Mikan, eski ve fakir bir okulda okuyan sıradan bir öğrencidir. Okulun kapatılacağını öğrenen Sakura kendi çapında bunu engellemeye çalışmaktadır, ama pek başarılı değildir. Bu sırada en yakın arkadaşı, canından çok sevdiği Hotaru'nun okul değiştireceğini öğrenir. Dünyası başına yıkılan Mikan, birlikte yaşadığı -ailesinin tek ferdi- büyükbabasına Hotaru'yu görmeye Tokyo'ya gideceğini yazan bir mektup bırakır. Ama işler karışır ve Mikan kendini "Alice Akademisi" olarak bilinen, birbirinden farklı özel güçleri olan öğrencilerin okuduğu akademide öğrenci olarak bulur. Hemde Hotaru'yla aynı sınıfta...
Kendi Alice'inin ne olduğunu bile bilmeyen Mikan, sınıf tarafından dışlanır, bakalım Mikan kendini sınıfa, özelliklede okulun belalısı Natsume'ye kabul ettirebilecekmidir...

Alice: Akademide okuyan öğrencilerin sahip olduğu güçlerdir. Her gücün bir seviyesi, alanı vardır. Öğrenciler alice'lerine göre özel sınıflarda da eğitim alırlar.

Ana Karakterler:
Mikan Sakura: enerji dolu, neşeli, canayakın, biraz sakar ve bazende aptal bir kızdır. Hotaru'ya olan bir saplantısı vardır. Alice'i sürpriz

Hotaru İmai: sakura'nın -çaktırmasada- en yakın arkadaşıdır ve onu çok sever. Alice'i "icat"tır. Yaptığı icatlarla birçok işadamının hayallerini süsleyen kızdır.

Natsume Hyuga: okulun en popüler ve korkulan kişisidir. Çoğunlukla dersleri eker, Mikan'ın yardımcı partneri olarak seçilsede ondan hiç hoşlanmaz. Alice'i "dangerous ability" sınıfına giren "ateş"tir.

Ruka: Natsume'nin kankası, aslında canayakın ve sevimlidir. Ama Natsume gülmediği için oda gülmez ve herkese soğuk davranır.Elinde sürekli bir tavşan taşır (gerçek). Alice'i "hayvanları etkileme"dir.
http://aliceokulu.yetkinforum.com
mikan-chan
Senin Alice'n Ne ?
Senin Alice'n Ne ?
mikan-chan

Başarı Puanı : 16

Kişi sayfası
Alice Türün : Seçilmedi
Alice'n ?: Seçilmedi

MesajKonu: Geri: Alice Okulu (Tanıtım)   Alice Okulu (Tanıtım) EmptyPerş. Nis. 30, 2009 6:17 pm

çok güzel bir tanıtımmış teşekkürler
Mrs.Mi-Kyoung
Okul Müdürü
Okul Müdürü
Mrs.Mi-Kyoung

Kişi sayfası

MesajKonu: Geri: Alice Okulu (Tanıtım)   Alice Okulu (Tanıtım) EmptyPerş. Nis. 30, 2009 6:26 pm

önemli değil
MsClancy
Okul Müdürü
Okul Müdürü
MsClancy

Başarı Puanı : 377

Kişi sayfası
Alice Türün : Hayat kısaltan
Alice'n ?: Ateş

MesajKonu: Geri: Alice Okulu (Tanıtım)   Alice Okulu (Tanıtım) EmptyCuma Mayıs 01, 2009 7:38 am

evet ama keşke öğretmenleride tanıtsaydın
Mrs.Mi-Kyoung
Okul Müdürü
Okul Müdürü
Mrs.Mi-Kyoung

Kişi sayfası

MesajKonu: Geri: Alice Okulu (Tanıtım)   Alice Okulu (Tanıtım) EmptyCuma Mayıs 01, 2009 8:18 am

tanıtıcam başka bir başlık olarak ^^
MsClancy
Okul Müdürü
Okul Müdürü
MsClancy

Kişi sayfası

MesajKonu: Geri: Alice Okulu (Tanıtım)   Alice Okulu (Tanıtım) EmptySalı Mayıs 12, 2009 3:13 pm

bekliyoruz bu arada bu tanıtım gayet hoş
Mrs.Mi-Kyoung
Okul Müdürü
Okul Müdürü
Mrs.Mi-Kyoung

Kişi sayfası

MesajKonu: Geri: Alice Okulu (Tanıtım)   Alice Okulu (Tanıtım) EmptyCuma Mayıs 15, 2009 5:35 pm

Sağol
mikan_natsu
4 Yıldız-Efsane Öğrenci
4 Yıldız-Efsane Öğrenci
mikan_natsu

Başarı Puanı : 2846

Kişi sayfası
Alice'n ?: Alice Çalma ve Etkisizleştirme Alice'i

MesajKonu: Geri: Alice Okulu (Tanıtım)   Alice Okulu (Tanıtım) EmptyCuma Mayıs 15, 2009 6:15 pm

gerçekten güzel bir tanıtımdı saol
Mrs.Mi-Kyoung
Okul Müdürü
Okul Müdürü
Mrs.Mi-Kyoung

Kişi sayfası

MesajKonu: Geri: Alice Okulu (Tanıtım)   Alice Okulu (Tanıtım) EmptyPaz Mayıs 17, 2009 10:14 pm

önemli değil
sezin099
Senin Alice'n Ne ?
Senin Alice'n Ne ?
sezin099

Başarı Puanı : 57

Kişi sayfası
Alice'n ?: dondurma

MesajKonu: Geri: Alice Okulu (Tanıtım)   Alice Okulu (Tanıtım) EmptySalı Mayıs 26, 2009 5:21 pm

bu arada bir şeyi yanlış yazmışsın natsume mikandan nefret etmiyor ondan nefret etmiş gibi yapıyor ama aslında onu seviyor. bu arada lütfen biliyorsan mikanın alice sini söyleyebilirmisinnnnnnnn. söyleyemezsende alicesinin açıklandığı bölümü söle . birde siz natsumenin mikanın sevmedigini demiştiniz ya ben sevdigini ama belirtmedigini dedim natsume bi ara kısa ve kahverengi saçlı bir kızı dudagından öpüyor bune yani natsume mikanı sevmiyormuydu biliyordsanız açıklarmısınız resimlerinde gördümde bende bide videoda ktunnelden gakuen alice season2 yazınbca çıkıyor lütfen biliyordsanız sorduğum şeyleri söyleyin bay bay confused Very Happy
mikan_natsu
4 Yıldız-Efsane Öğrenci
4 Yıldız-Efsane Öğrenci
mikan_natsu

Kişi sayfası

MesajKonu: Geri: Alice Okulu (Tanıtım)   Alice Okulu (Tanıtım) EmptyÇarş. Mayıs 27, 2009 3:57 pm

mikanın alicei etkisizleştirme yani bir kişini alisini mikanın üstünde kullanamıyor ama dier bölümlerde mikanın alisi gelişecek sınıf arkadaşlarını reonun alisinden kurtarıcak^^doğru söylüyorsun natsume mikanı seviyor ama belirtmiyor o kahverengi saçlı kızın adı luna ve sanırım natsume mikanı kıskandırmak için ya da akademi emrettiği için lunayı öpüyo ve erkek arkadaşı oluyor ayrıca bunların hepsini mikanı lunadan korumak için yapıyor bence natsu lunayla arkadaş olunca mikanın ilgisi oraya kayıyor ve rukayla ilgilenmiyor bi avantajı da bence (lunadan nefret ediyorum kıza gıcık oluyorum ayrıca orası başka) Mad
sezin099
Senin Alice'n Ne ?
Senin Alice'n Ne ?
sezin099

Kişi sayfası

MesajKonu: Geri: Alice Okulu (Tanıtım)   Alice Okulu (Tanıtım) EmptyPerş. Mayıs 28, 2009 2:00 pm

ama 1. veya 2. bölümünde biri onu havaya uçurmuştu ve bunu engelleyememişti ayrıva alice çalma gücü hangi bölümde çıkıyor bunları nasıl öğrendin confused loütfen sölermisin confused bide 4. bölümde natsume b sınıfının başkanı ve hotaruyu ateşle daire içine alıyor ve mikan onun üstüne atlıyor yapma diye büyük bi patlama oluyor ve mikana bişi olmuyor sadece patlamadan sonra yavaşça yere düşüor u arada luna nın geldiği böşlüm ne vede bunları nereden öyrendin lütfen söle hemde bunların oynadıgı bölümleride söle ben çok büyük hayranıyım ama bunlarıbiilmiyordum bide mikanın ilerdeki gücü alice çalmaymış ya bununla birinin alicesini çalıyormu lütfen cevap ver özelliklede de bu bölümleri nerden ögrendigini söle bayyyyyyya
sezin099
Senin Alice'n Ne ?
Senin Alice'n Ne ?
sezin099

Kişi sayfası

MesajKonu: Geri: Alice Okulu (Tanıtım)   Alice Okulu (Tanıtım) EmptyPerş. Mayıs 28, 2009 2:08 pm

birde eyer degiştirebiliyorsanız orda mikan ın yardımcı partneri olsada onu sevmez gibi yapar ama aslında onu sdevmektedir yazabilirdsin . bide lütfen yazdıgım soruılara cevap verr girincetabi çok merak ediyorummmmm.
sezin099
Senin Alice'n Ne ?
Senin Alice'n Ne ?
sezin099

Kişi sayfası

MesajKonu: Geri: Alice Okulu (Tanıtım)   Alice Okulu (Tanıtım) EmptyPerş. Mayıs 28, 2009 2:21 pm

file:///C:/Documents%20and%20Settings/Administrator/Desktop/en%20sevdiğim%20%E7izgi%20film%20alice%20okulda/alice%20academy/images%5B4%5D.jpg bir resim var onu koymaya çalıştım ama sadece yukardaki yazılar çıktı benim avatarım yapacagım işte dedigin kızı var ya luna diye onunla natsume işte siz görünce degiştirecegim göstermek için
sezin099
Senin Alice'n Ne ?
Senin Alice'n Ne ?
sezin099

Kişi sayfası

MesajKonu: Geri: Alice Okulu (Tanıtım)   Alice Okulu (Tanıtım) EmptyPerş. Mayıs 28, 2009 2:30 pm

işte resmi koydum bu resimdi ve bir bölüm varmış bu siteyi bulmadan önce siteler ararken bir bölüm anlatılmıştı bir yorumda o bölümü anlatacagım . mikan luva ile natsumeyi daha çok elele filan görmek istemiyomuş buna dayanamıyomuş bu yüzden odasın gitmiş natsumeye bir mektup yazmış bu mektubu hotaruya vermiş hotaru da bunu natsumeye vermiş . natsume bunu duyunca havalara uçmuş. ve mikanın odasına gitmilş mikan kapıyı açmayınca kırarak girmiş tyatakta onu bayılmışken bulmuş ve onu kucaklıyıp hastaneye götürmüş ilk defa onu için yaş dökmüş bir yorumda yazıyordu acaba hangi bölüm nası bulmul çok merak ettim izlemek isterdim ve sizinlede bu bölümü paylaşmak istedim bay bay ve lütfen yukarıdaki sorularıma cevap verin ve yazdıklarımı okuyun bayyyyyyyyyyyyyyyyy
sezin099
Senin Alice'n Ne ?
Senin Alice'n Ne ?
sezin099

Kişi sayfası

MesajKonu: Geri: Alice Okulu (Tanıtım)   Alice Okulu (Tanıtım) EmptyPerş. Mayıs 28, 2009 2:38 pm

birde yorumunun yarısını komuştum mikan natsu şimdi bişi daga soracam geri kalnıyla ilgili çok soru oldu özür dilerim ama mikan rukayla ilgileniyormuydu ki reonun alisinden kurtardıgı bölüm ne akademi lunayı öpmesini neden emreder ve mikanın alice calma ve alice engelleme yani başkalarının alicesinin onda geçerli olmadıgı gücünü hangi bölümde nası ögrendin ve ileridede geliştigini nası biliorsun lütfwn sorularıma cevap ver çok ama çok merak ediyorum bu bölümleride nerden bulup izliyorsunu z hiç sanlıgamıyorum nese siz sorularıma cevap verin yeter bu arda artık alice okulu tv da verilmniyor ve inşallah 2. sezonu çabuk çıkar bayyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy
sezin099
Senin Alice'n Ne ?
Senin Alice'n Ne ?
sezin099

Kişi sayfası

MesajKonu: Geri: Alice Okulu (Tanıtım)   Alice Okulu (Tanıtım) EmptyPerş. Mayıs 28, 2009 2:39 pm

aaaaa bi sorumu unuttum mikanı lunadan neden koruusn ki
sezin099
Senin Alice'n Ne ?
Senin Alice'n Ne ?
sezin099

Kişi sayfası

MesajKonu: Geri: Alice Okulu (Tanıtım)   Alice Okulu (Tanıtım) EmptyPerş. Mayıs 28, 2009 2:41 pm

bide bu soru degil ilk onu deyegim ben bir bölümde natsumenin evlerinin yandıgını ve 2 kardeşininde içeride kaldıgını gördüm lunayıda natsume nin kahrverengi kısa saçlı kardeşine çok benzetip o sanmıştıp
sezin099
Senin Alice'n Ne ?
Senin Alice'n Ne ?
sezin099

Kişi sayfası

MesajKonu: Geri: Alice Okulu (Tanıtım)   Alice Okulu (Tanıtım) EmptyPerş. Mayıs 28, 2009 2:46 pm

çok soru sordum özür dilerimde en büyük soruyu unuttum 2 en büyük natsumenin alicesi bhayat kısaltan mı digilse ne mikanın alicesi hayat kısaltan mı digilse ne
sezin099
Senin Alice'n Ne ?
Senin Alice'n Ne ?
sezin099

Kişi sayfası

MesajKonu: Geri: Alice Okulu (Tanıtım)   Alice Okulu (Tanıtım) EmptyPerş. Mayıs 28, 2009 2:47 pm

çok aşırı soru sordum özür diilerim lütfen kızma ve sorularıma cevap ver bayyyyyyyy
merve
Senin Alice'n Ne ?
Senin Alice'n Ne ?
merve

Başarı Puanı : 11

Kişi sayfası
Alice'n ?: güneş ışığı ve ışnları,su aliceleri

MesajKonu: Geri: Alice Okulu (Tanıtım)   Alice Okulu (Tanıtım) EmptyPerş. Mayıs 28, 2009 3:48 pm

okurken çok sıkıldım ama okudum amma soru yazmışsın
mikan_natsu
4 Yıldız-Efsane Öğrenci
4 Yıldız-Efsane Öğrenci
mikan_natsu

Kişi sayfası

MesajKonu: Geri: Alice Okulu (Tanıtım)   Alice Okulu (Tanıtım) EmptyPerş. Mayıs 28, 2009 7:58 pm

offf Sad çok soru yazmışsın!!!!!!!! ben bunları sitelerden okuyorum google görselden gakuen alice natsume die gir mangalar çıkçak orda ayrıca görsellerdeki dizfilm.com sitesini buldun mu tamam orda bisürü sayfa var bi de bi sailor moon sitesi var sana özel mesajda söylerim işte o sitelerde sana ayrıntılı bilgi veriyorlar ben yine de sana anlatayım sonraki mesajda yazıcam sorularını unuttum study sonraki mesaja bak sen benim test çözmem lazımdıı eyvahhhh Crying or Very sad unuttum sana yarın yazcam merak etme mutlaka cevap yazcam lol! görüşürüz
mikan_natsu
4 Yıldız-Efsane Öğrenci
4 Yıldız-Efsane Öğrenci
mikan_natsu

Kişi sayfası

MesajKonu: Geri: Alice Okulu (Tanıtım)   Alice Okulu (Tanıtım) EmptyCuma Mayıs 29, 2009 4:17 pm

işte geldimmm! cheers sorularını cevapliicam şimdi

1. soru:alice çalma gücü işte mikan natsumenin kardeşini kurtarırken ortaya çıkıyo natsunun kardeşinin adı ise aoi onu personadan kurtarıyor işte senin dediğin uçurma bölümünde mikan alisini ortaya tam olarak çıkaramıyodu yalnızca heyecanlandıında ve birisi önem verdii kişilere alisiyle zarar vermeye çalıştıında ortaya çıkıyor.

2. sorun:mikan kuzey ormanındaki civcivden kurtulurken rukayı kullanmak zorunda kaldı bunun üzerine natsume çok sinirlendi ve kuzey ormanına gitti ruka natsuyu engellemeye çalıştı kötü bişi yapmaması için daha sonra da şööle dedi artık senin alisini öğrenmek için kafamı yormicam ardından yuuyu ateş çemberi içine aldı ve bana alisini göster yoksa o gidicek mikan elinded olmadıını söyledi ardından natsu hotaruyu çember içine aldı ve aynı şeyleri tekrarladı mikan elimde olsaydı yapabilseydim yapardım dedi ve natsunun üstüne atladı daha sonra alisi ortaya çıktı natsu gücünü kullanmaya çalıştı ama olmadı daha sonra narumi geldi ve natsuyu bayılttı

luna taa 70li bölümlerde gelio onun gelişini ise okul müdürü ayarlıyor mikanın tam kimliini öğrenmek için yani yukanın kızı olup olmadıını öğrenmek için

3. soru:mikan işte aoiyi kurtarırken ilk personanın alisini çalıyor
senin dediin bölümü ben tam anlatayım mikan bir gün natsuyla lunayı kolkola görünce dayanamıyor gidip natsuya bir mektup yazıyor ve hotaruya verip şööle dio eğer ben ölürsem bunu natsumeye ver ardından gidip odasına kapanıyor ve kapısını kilitliyor hotaru kötü bişey olcaını anlıyor ve mektubu hemen natsuyas veriyor natsu mektubu okuyunca acayip seviniyo ve mikanın odasına uçuyor yani çok hızlı koşuyor mikanın kapısını tıklıyor ses yok kapıyı açmaya çalışıyor kapı kilitli daha sonra kapıyı kırıyor mikanı o halde görünce onu kucaklıyor hemen hastaneye götürüyor o anda ilk kez mikan için ağlıyor senin söylediin ewet mikan ilk rukadan elektrik aldı fakat natsu bunları kıskandıı için binbir türlü şey yapıyor mikanla olduğu zaman mikan şikayet edince üzgünüm ben ruka deilim diyor daha sonra olaylar gekişirken birbirlerinden hoşlanmaya başlıyılar ama belli etmiolar.reonun alisinden kurtardıı bölümü anlatayım sana naru mikanla iletişim kurmayı başarmıştı mikana ne derse onu yapmasını söyledi daha sonra reo da bunları yakalıyor ve kulaklıı kırıyor daha sonra bizimkilerin yani mikanla sumirenin alisini öğrenmeye çalışıyor sumirenin alisini öğrenmek üzereyken mikan sumirenin ağzını kapatıyor o sırada natsu müdahale ediyor reo onun yanına gidiyor ve natsumeyi akademiden nefret etmesi için alisini kullanıyor aynı zamanda sumireyi de o zaman mikan natsunun önüne geçiyor ve alisini kullanuyor reo da onun alisinin sıfırlayıcı olduunu şaşırtıcı bir biçimde hemen anlıyor

4. soru:natsu luna geldiğinde bişiler olduunu anlıyor tabe naru mikanla natsumeyi ayırdı ve lunayla natsumeyi ortak yaptı lunanın mikana karşı besledii kini anlayamıyor ve mikanı koruyor ve lunanın erkek arkadaşı oluyor bu arada mikanın alis tipi çocukluktan bittikten sonra tükenen alis tipi zaten daha sonra mikanın ikinci alisi devreye gircek natsunun da her kullanımda hayat kısaltan tipten

oh drunken sonunda bitti Twisted Evil sorularının cevabını aldın mı canım Question
mikan_natsu
4 Yıldız-Efsane Öğrenci
4 Yıldız-Efsane Öğrenci
mikan_natsu

Kişi sayfası

MesajKonu: Geri: Alice Okulu (Tanıtım)   Alice Okulu (Tanıtım) EmptyCuma Mayıs 29, 2009 4:19 pm

artık şu avatarı kullanmasan gıcık oluyorum lunaya zaten Mad bi de mikanın ikinci alisi tehlikeli yetenek tipine giriyor onu unuttum
MsClancy
Okul Müdürü
Okul Müdürü
MsClancy

Kişi sayfası

MesajKonu: Geri: Alice Okulu (Tanıtım)   Alice Okulu (Tanıtım) EmptyCuma Mayıs 29, 2009 10:33 pm

sezin099

seni daha öncede uyardım değil mi üst üste mesaj atma diye ilk uyarın hayırlı olsun canım Evil or Very Mad

Alice Okulu (Tanıtım)
1 sayfadaki 6 sayfasıSayfaya git : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki
 Similar topics
-
» Bir Kaç Alice Okulu Resimleri
» ^-^Alice Okulu Manga Kütüphanesi ^-^
» Alice Hakkında
» gakuen alice
» GAKUEN ALİCE CP. 98