Alice Okuluna Hoşgeldin ^^
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Alice Okuluna Hoşgeldin ^^

Alice Okuluna Hoşgeldin.Sende Bir Alice'misin ? O Zaman Bize Katıl !

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

benim hikayem

+9
mikan sakura
kaynar98
green
mikan_natsu
NATSUME MİKAN
sena
natsume_mikan
Queen
sinem-karamelek
13 posters
Sayfaya git : Önceki  1 ... 11 ... 18, 19, 20, 21  Sonraki
YazarMesaj
mkaan- ruka
Üç Yıldız-Dahi Öğrenci !
Üç Yıldız-Dahi Öğrenci !
mkaan- ruka

Başarı Puanı : 462

Kişi sayfası
Alice Türün : Hiç tükenmeyen
Alice'n ?: kişilerin zihnini okuma

benim hikayem - Sayfa 19 Empty
MesajKonu: Geri: benim hikayem   benim hikayem - Sayfa 19 EmptyCuma Eyl. 24, 2010 8:44 am

ee ao snde yazmıcan galiba ozmn buraya konuşmak için başka bi konu bullam bnce e bnce böle derse burası kpanır yani Smile
natsume_mikan
Üç Yıldız-Dahi Öğrenci !
Üç Yıldız-Dahi Öğrenci !
natsume_mikan

Başarı Puanı : 2842

Kişi sayfası
Alice Türün : Hayat kısaltan
Alice'n ?: ỖłỮM

MesajKonu: Geri: benim hikayem   benim hikayem - Sayfa 19 EmptyCuma Eyl. 24, 2010 10:18 am

süperdiiii
sinem-karamelek
Üç Yıldız-Dahi Öğrenci !
Üç Yıldız-Dahi Öğrenci !
sinem-karamelek

Başarı Puanı : 1233

Kişi sayfası
Alice'n ?: mavi ateş

MesajKonu: Geri: benim hikayem   benim hikayem - Sayfa 19 EmptyCuma Eyl. 24, 2010 6:29 pm

mkaan- ruka demiş ki:
ee ao snde yazmıcan galiba ozmn buraya konuşmak için başka bi konu bullam bnce e bnce böle derse burası kpanır yani Smile

sıra chizuruda Shocked
natsume_mikan
Üç Yıldız-Dahi Öğrenci !
Üç Yıldız-Dahi Öğrenci !
natsume_mikan

Kişi sayfası

MesajKonu: Geri: benim hikayem   benim hikayem - Sayfa 19 EmptyCuma Eyl. 24, 2010 8:01 pm

ewtt cnmm karıştırmışssınn bence ao'dan özür dile
mikan_natsu
4 Yıldız-Efsane Öğrenci
4 Yıldız-Efsane Öğrenci
mikan_natsu

Başarı Puanı : 2846

Kişi sayfası
Alice'n ?: Alice Çalma ve Etkisizleştirme Alice'i

MesajKonu: ÜZÜ   benim hikayem - Sayfa 19 EmptyC.tesi Eyl. 25, 2010 9:32 pm

ben yazıyım yazabileceğim kadar yeni bölümü o zaman Very Happy

8.BÖLÜM:İLK GÖRÜŞTE AŞK VE AO...
Yeni gelen kan kırmızısı saçları olan vamhuya ilgisiz gözlerle baktım...Tamam önden bakınca saçları uzun görünüyordu ama yandan ve arkadan bakınca diken dikendi uzun lafın kısası çocuk stilist biriydi ve yakut rengi gözleri vardı,yakışıklıydı ama benim tipim değildi...Biraz soğuk bir yapısı vardı,davranışlarına bakılırsa diğerlerine pek de iyi davrandığı söylenemezdi,Nanagi-senpai gibiydi biraz...
Hemen ağzımı açtım ve Ao'ya döndüm.Ancak Ao'yu görünce ağzımı açmamla kapatmam bir oldu.Gözleri faltaşı gibi açılmış ve açık açık yeni gelen vamhu çocuğu kesiyordu.Onu ilgi dolu gözlerile inceliyordu,vampir yeteneklerimden kalbinin küt küt attığını hissedebiliyordum...Yüzü kıpkırmızıydı ve terlemeye başlamıştı...Yani....Ooooooooo hayır hayır hayır hayır jhayır hayır olaaamaaaaz,bizim kız aşık oluyo anaaammmm!!!!Ao ve aşık olmak!İkisi birbirinden milyonlarca hatta milyarlarca katrilyon kilometre uzaktaki kavramlar!..
Ama dur bir dakika...Yüzümde bir sırıtış oluştuğunu hissedebiliyordum...Ao aşık olursa,ona şantaj yapabileceğim daha fazla materyal olurdu,örneğin Tenma-Ao ve Eito aşk üçgeni!Ve evet yeni gelenin adı Eito ve bir de bir ikizi olduğuna dair söylentiler var ama kafaya takmıyorum.
Üstüme düşeni yapmalıydım;
-Aaaaaaaoo
Hemen gözlerini kırpıştırdı ve bana baktı.Ona sırıttım ve başımla Eito'yu işaret ettim.Bana kızgı n ve tangaç bir şekilde baktı.Sırıtışım daha da büyüdü;
-İlk görüşte aşk ha?
Bir anda kıpkırmızı kesiliverdi;
-N-n-n-n-n-n-neyd-en bahsediyorsun anlamadım...
Gözlerimi devirdim;
-İkimiz de senin Eito--mmhhfff
Ağzımı zorla kapattı.Kaşlarımı çattım ve geriye adım attım.Beni bıraktı ve kaşlarını çattı;
-Eğer birine söyleyecek olursan---
-Yani kabul ediyorsun!
-Neyi?
-Aşık olduğunu!!!
Gözleri açıldı;
-Sus,yüksek sesle söyleme,gerizekalı!
Gülümsedim.Ancak gülümsemem biraz sonra yüzümden silindi.Akademide yabancı vampirlerin aurasını hissediyordum.Ao'ya çaktırmadan baktım,vamhuya ağzı açık tekrar bakıyordu.Bu benim şansımdı.Çaktırmadan oradan sıvıştım ve gizli görev çantamın bulunduğu ağaç eve gittim.Tahta kapının önüne geldiğimde gizli bölmeyi açtım ve parmak izimi mekanizmaya tarattırdım.Anında kapı açıldı.İçeri koşarak girdim ve kendi eşyalarımın bulunduğu odaya yöneldim.Demir kapıyı açtım ve oradan kızıl çantayı kaptım.İçinden Tenma'nın bana verdiği siyah spray'i çıkardım.Saçımın iki yanından tutturduğum birer tutam saçı saldım ve saçımı spraylemeye başladım.İki dakkaya kalmadan saçlarım simsiyahtı.Hemen siyah ve yırtık pırtık olan görev kıyafetlerimi giydim ve odadan yine ağaç evin kapısına ışınlandım.Hemen gizli bölmeyi kapattım ve auranın geldiği okul kapısına ağaçlardan sıçrayarak ilerledim.Bir dalda az kalsın kayıp düşüyordum ama birşey olmadı.Yabancıları görebildiğim bir dala çöreklendim ve büyütücü lenslerimi taktım.Böyle daha iyi görebiliyordum.Okulun kapısının önünde bir limuzin vardı ve smokinli bir adam bizim gardiyanlardan biriyle tartşıyordu.İçeride önemli biri vardı heralde.Hemen daldan zıpladım ve tartışan iki adamın ortasında yere indim.Onlara keskin bakışlarla baktım.Okulumuzun gardiyanı korktu ve geri çekildi.Smokinli adam da korkmuştu.Kalp atışlarından belliydi.Onlara doğru ilerledim;
-Neden akademiye girmeye çalışıyorsunuz?
Smokinli adam bir an için duraksadı;
-Efendimi sadece Tenma Nogi'nin partisine sokmaya çalışıyordum,bu arada siz kim oluyorsunuz?
Sırıttım;
-İlk önce sen benim soruma cevap verdin,şimdi sıra bende.Beni yeraltında şöyle tanırsınız; "Kara Muhafız".
Adamın resmen kanı yüzünden çekildi ve limuzine doğru geriledi.Cam açılınca camdan çıkan ve ayışığında bile parlıyordu.Gözlerini görememiştim ama bir vamhu olduğunu hissedebiliyordum...
Ardından smokinli adam yanıma geldi;
-Efendim kimliğini açıklayabileceğimi söyledi.Efendim Eito Kurai'nin yarı kardeşidir.Etou Kurai....
sinem-karamelek
Üç Yıldız-Dahi Öğrenci !
Üç Yıldız-Dahi Öğrenci !
sinem-karamelek

Kişi sayfası

MesajKonu: Geri: benim hikayem   benim hikayem - Sayfa 19 EmptyPaz Eyl. 26, 2010 11:57 am

ona öylece baka kalmıştım.o bana bakmadı hemde hiç ama haklıydı ben daha 13 yaşındayım oysa o 15 yaşında bana hiç bakmaz.önündeki insanlara hafifçe gülümsüyordu ama gülümsemesinin sahte olduğu belliydi.yüzünde ''eve gitmek istiyorum''ifadesi vardı davranışları biraz soğuktu.chize döndüm....AGHH!!chiz yokk!!!!bu kız nereye gitti şimdi.ordan ayrılmak için insanların yanından geçtim.birden birinin koluna çarptım.ama umursamadan devam ettim.biz çocukların yaptığı eve gittim göz ve parmak izi taraması yaptım ve içeri girdim silah odasına girdim ordan izleme cihazı aldım telsize benziyordu ve tanıdığım herkes içinde kayıtlıydı.ekrana chizuru hyuuga yazdım.yerini tesbit edip hızlıca evden çıktım ve takip ettim.nefes nefese kaldım ama chizi buldum.görev kıyafetlerini giymiş ve saçını siyaha boyamıştı.bir limuzin duruyordu.chizde tetikteydi.içinden biri çıktı.ahhhh!!!etio denen çocuğa çok benziyordu onun ön saçları uzun değildi ve onun saçları etio kadar kırmızı teğildi hatta turuncuydu.gözleri siyaha yakın bir yeşildi hatta siyah bile denebilir.ama yinede onun kadar yakışıklıydı.hemen chizin yanına koştum birbirimize baktık ama bişey demedik.yüzünde tatlı bir endişe ifadesi vardı.çocuğa baktım.etio ya benziyordu hemde çok.saçını boyatıp ek saç taktırsa gözünede lens taksa aynısı olurdu.ama onun yüz ifadesi etio dan farklıydı.sıcak ve samimi nazik biri olduğu iyi anlaşılıyordu.etio soğuktu.chiz öne çıktı
chiz:sen şu etionun kardeşi etou kurai değil misin?yarı kardeşi
çocuk yaklaştı ve chizin elini nazikçe tutup bir öpücük kondurdu.
etou:evet tanıştığımıza memnun oldum bayan hyuuga
chiz geri çekildi
chiz:sen beni nasıl-
etou:ben buraya gelmeden önce bu okul hakkında bazı şeyler öğrendim.ayrıca bayan chizuru siyah spray sürmeniz hiç bir şeyi değiştirmiyor.hala çok güzelsiniz.
gülmemek için kendimi zor tuuttum.onunda bir vamhu olduğu belliydi.konuşmaya katıldım
ben:bu arada yarı kardeşi derken ne demek istiyorsunuz
bana şaşkın şaşkın baktı.beni fark etmediği belliydi.şaşkınlığı uzun sürmedi.gülümsedi.bana yaklaştı elimden tuttu ve dolgun dudaklarına götürdü.bana öyle bir bakış attı ki kalbim eriyebilirdi.bu yüzden onu orda lavların arasında boğmak istedim.ama bunun için çok cesaretsizim o çok nazik ve yakışıklı....yüzümdeki soğuk ifadeyi korudum.yüzüme çok yakındı.
etou:ah evet yarı kardeşisiz çünkü annelerimiz ayrı.babam 2 kadınlada aynı anda birlikteydi.o benden 2 ay daha küçük.
2 kadınla aynı anda birlikte dediği zaman tiksinmemişti sinirlenmemişti yada üzülmemişti.gülümsemesi yüzünden eksilmiyordu.
etou:onun annesi 3 yıl önce öldü
ahhh o kadar soğuk olması anlaşılıyordu.ama beni rahatsız eden elim hala onun elindeydi yavaşça çektim.
ben:peki burda ne işiniz var
etoy:bey tenma nogi nin pertisine gelmiştik.aslında temelli bu akedemide yaşamaya bayan ao hyuuga
beni de tanıyordu.rahatsız olduğumu gizleyemedim.onun ve kardeşinin bu akedimide kalmasına mutlu olmuştum.gözlerini benden ayırmayarak
etou:sizinde ''beyaz muhafız'' halinizi görmek çok isterim.bayan ao......
mkaan- ruka
Üç Yıldız-Dahi Öğrenci !
Üç Yıldız-Dahi Öğrenci !
mkaan- ruka

Kişi sayfası

MesajKonu: Geri: benim hikayem   benim hikayem - Sayfa 19 EmptyPaz Eyl. 26, 2010 6:50 pm

waw sprmş cnm ikinizde çoq gsl yazmışınz Smile
natsume_mikan
Üç Yıldız-Dahi Öğrenci !
Üç Yıldız-Dahi Öğrenci !
natsume_mikan

Kişi sayfası

MesajKonu: Geri: benim hikayem   benim hikayem - Sayfa 19 EmptyPtsi Eyl. 27, 2010 2:30 pm

ewtt çokkkk güzeldiii
mkaan- ruka
Üç Yıldız-Dahi Öğrenci !
Üç Yıldız-Dahi Öğrenci !
mkaan- ruka

Kişi sayfası

MesajKonu: Geri: benim hikayem   benim hikayem - Sayfa 19 EmptySalı Eyl. 28, 2010 9:03 am

eed baqalm chizuru yazcaq mı Smile
natsume_mikan
Üç Yıldız-Dahi Öğrenci !
Üç Yıldız-Dahi Öğrenci !
natsume_mikan

Kişi sayfası

MesajKonu: Geri: benim hikayem   benim hikayem - Sayfa 19 EmptySalı Eyl. 28, 2010 2:21 pm

ewtt bakalımm ne zaman yazcakkk
natsume_mikan_love
Senin Alice'n Ne ?
Senin Alice'n Ne ?

Başarı Puanı : 41

Kişi sayfası
Alice'n ?: Görüntü ve Ses kopyası

MesajKonu: Geri: benim hikayem   benim hikayem - Sayfa 19 EmptySalı Eyl. 28, 2010 5:09 pm

Ya hadi çabuk yazın Embarassed Ben yeni kayıt oldum. Ve yazdıklarınızı soluksuz okudum çok güzeller Laughing
mkaan- ruka
Üç Yıldız-Dahi Öğrenci !
Üç Yıldız-Dahi Öğrenci !
mkaan- ruka

Kişi sayfası

MesajKonu: Geri: benim hikayem   benim hikayem - Sayfa 19 EmptyÇarş. Eyl. 29, 2010 8:33 am

eed bncede ama daha beklemen gerekcek sıra chizuruda oda okul olduğu için çoq yoğun muş daha beklememez gerekcek Smile
natsume_mikan
Üç Yıldız-Dahi Öğrenci !
Üç Yıldız-Dahi Öğrenci !
natsume_mikan

Kişi sayfası

MesajKonu: Geri: benim hikayem   benim hikayem - Sayfa 19 EmptyC.tesi Ekim 02, 2010 12:45 pm

hımmm ewtt ya yoğun oluyoo ama bende burda merakla bekliyorumm
mikan_natsu
4 Yıldız-Efsane Öğrenci
4 Yıldız-Efsane Öğrenci
mikan_natsu

Kişi sayfası

MesajKonu: Geri: benim hikayem   benim hikayem - Sayfa 19 EmptyPaz Ekim 03, 2010 1:19 pm

9.BÖLÜM:KURAİ KARDEŞLER
Etou denen çocuğu bir kaşık suda boğasım gelmişti!Kim sanıyordu bu çocuk kendini ha?Ao ve bana sanki hakaret ediyor gibime gelmişti.Hem de kim olduğumuzu biliyordu.Ao arkamda onunla güzel bir sohbet ediyordu.Etio denen çocuk da onlarla beraberdi.Ama sohbete katılmıyordu.Bense onlardan 1 metre uzaktaydım ve kokteylimi yudumluyordum.Saçlarımı salmıştım ve herkes bana deli gibi bakıyorlardı.Heralde saçlarımın diz hizasından biraz daha kısa olmasından dolayıdır.Ve balo kıyafetim olmadığından dolayıdır.Altımda dar kot pantolon vardı.Üstümde de adidas markalı siyah ve beyaz çizgili t-shirt'üm.Bu benim en sevdiklerimdendi.Ve ayaklarımda da nike markalı siyah spor ayakkabılarım.
Her neyse,ben bunların sohbetini hafiften dinliyordum ki sıkıldım ve kokteyli masay bıraktım ve derin bir iç .ektim.
-Chiz,neden bize katılmıyorsun?
Ao'nun sesini duydum.Gözlerimde hayır-sağol-ben-eve-gidicem ifademle ona döndüm.Bana kafasında baloncukla baktı.Diğer vamhulara hiç bakmadım bile.Saçlarımı savurarak döndüm ve gözüme üzgün olan Tenma takıldı.Bu onun partisiydi ama neden üzgün olduğunu........AH!Tabii ya,hepsi kas kafalı kardeşim yüzünden.
Onu neşelendirmek için yanına gittim.Beni farketmedi bile.Hemen bi sırıttım ve onu Ao'nun yanına ışınladım.Onun ani varışından dolayı hepsi yerlerinden zıpladılar.Keni kendime sırıttım.Etou ve Etio kardeşler bana bakarken ellerim cebimdeydi ve kaşlarım çatık bir şekilde hala sırıtıyordum.Ardından birkaç adım yürüdüm ve kendimi evin önüne ışınladım...
Hemen kapıyı açtım bir de ne gçreyüm!Annemle babam sarmaş dolaş!Yüzümü ekşitiim;
-İğrenç.Anne-baba sevgisi.
Annem sesimi duyunca kıpkırmızı oldu ve hemen geri çekildi.Babam da ters ters bana baktı.Omuz silktim.
Babam da tek kaşını kaldırdı;
-Ne oluyor tatlım,havanda değilsin heralde?
Kaşlarımı havaya kaldırdım;
-Yo,yo.Partilerden hoşlanmam bilirsin.Ama siz buralarda ne kırıştırıyorsunuz bakalım?
Annem daha da kızardı;
-Hiç-hiç canı ahahahaha!
Hemen sırıttım;
-Kardeş istemiyorum ona göre
Babamın yanaklarında iki küçük kızarıklık çizgisi belirdi.Sırıtışım daha da büyüdü;
-Aman,tamam,ne isterseniz yapın,ama gürültü istemiyorum.
Babam kaşlarını çattı ve annem de daha fazla kızardı.Şimdi bir domates gibiydi.Neşem yerine gelmişti.Hemen koştum ve onlara sarıldım;
-Siz dünyadaki ennnnnnn neşelendirme kaynağı ailesinizzzzzzzzzzz.
Onlara bir kedi gibi sürtündüm.Birbirlerine ne-oluyor ifadesiyle baktılar.Bense sadece ıslık çalarak ve sekerek merdivenleri çıktım ve büyük koridoru geçerek odamın. ÖHÖMMMM odamızın büyük ceviz kapısını açtım ve kendimi çarşafları ve takımları yeni değiştirilmiş kırmızı yatağa attım.Şimdi ne yapacağım ben...?Müzik açayım bari....Hemen ipodumu kaptım ve Manafest'i seçtim ve Avalanche şarkısını açtım;

PREACHER, PREACHER what you got for me save my soul
See beneath, and clip my wings I’m not an angel
I try and try to be good, I’ve got thee pride of a crook
Turn the lights down, burning up the night now

Sign my life out, I’m sick of living in a shell
If you can help choir boy ring the church bells
I’d turn back if I could, erase the pain if I could
But I’m an animal and I don’t know if I can

Kafamı hafifçe müziğin ritmiyle sallamaya başladım.
Hey!!
Cause I’m the prodigal man of this avalanche
I’m going down, I’m going down, down

Hey!!!!
And if you turn me in
I’ll confess my sins

Before I’m six feet deep
I’m washing my hands clean
Just get me out of this avalanche

Yatağıma uzandım ve dizlerimi büktüm.

You scared the junk out of me man
The Ghost Rider, hold my soul tighter
Jehovah take the ropes I’m a
Fly a plane out of the atmosphere
I’ve attacked this fear
This scar still here
I’m going on to the end
I’m holding out to a friend
I’m going I’m going
I don’t care
I cursed a lot
The worse, the black sheep of the lot
Christopher Scott prepare to meet God

Hey!!

Hey!!!!
And if you turn me in
I’ll confess my sins

Before I’m six feet deep
Just get me out of this Avalanche

Parmaklarım müziğin ritmiyle oynamaya başlamıştı.Sağ tarafıma döndüm.
Get me out, NOW
Get me out, NOW
Get me out, NOW
Get me out, NOW
Just get me out of this…

You guided me when I was
Blind with pride a right off
Knocked me off my saddle
Sabotaged and overshadowed
Watched you chase a man down
Watched you raise a man out
Mercy on me, forever I’m free

Hey!!

Hey!!!!
And if you turn me in
I’ll confess my sins

Before I’m six feet deep
Just get me out of this Avalanche

Get me out, NOW
Get me out, NOW
Get me out, NOW
Get me out, NOW
Just get me out of this…

Müzik bitmişti...Ardından tanıdık bir aurayı evin dışarısında hissettim...Veya auraları demeliyim...Derin bir iç çektim ve pencereden dışarı baktım.Ao geceyarısı mavisi,sağ bacağından dizine kadar olan uzun etekli elbisesiyle eve doğru yürüyordu ve yanında....URGH!Etio ve Etou kardeşler...Ewww,iğrenç.Hemen perdeyi kapattım ve yatağa girip uyuyormuş numarası yapmaya başladım...
natsume_mikan_love
Senin Alice'n Ne ?
Senin Alice'n Ne ?

Kişi sayfası

MesajKonu: Geri: benim hikayem   benim hikayem - Sayfa 19 EmptyPaz Ekim 03, 2010 1:23 pm

Devamm =) çok güzel gidiyor =) Revange chess i de yaz =) çok meraklandım şimdi Question
natsume_mikan
Üç Yıldız-Dahi Öğrenci !
Üç Yıldız-Dahi Öğrenci !
natsume_mikan

Kişi sayfası

MesajKonu: Geri: benim hikayem   benim hikayem - Sayfa 19 EmptyPaz Ekim 03, 2010 1:31 pm

ewttt devammda tenma'nın niye üzüldüğünü anlamadımmm söylermisinizz
natsume_mikan_love
Senin Alice'n Ne ?
Senin Alice'n Ne ?

Kişi sayfası

MesajKonu: Geri: benim hikayem   benim hikayem - Sayfa 19 EmptyPaz Ekim 03, 2010 2:21 pm

Sinem sıra sende =) devam =) ikinizi de yakalamışken devam =)
sinem-karamelek
Üç Yıldız-Dahi Öğrenci !
Üç Yıldız-Dahi Öğrenci !
sinem-karamelek

Kişi sayfası

MesajKonu: Geri: benim hikayem   benim hikayem - Sayfa 19 EmptyPaz Ekim 03, 2010 2:54 pm

KURAİ KARDEŞLER(PART 2)

etio ve etou çok iyi insanlardı amaa etiodan vazgeçiyorum.her konuda bana karşı çıkıyodu ama etou öyle değildi beni anlıyordu ve bir çok ortak özelliğimiz vardı.onlarla gezmek eğlenceliydi.etou espriliydi,yakışıklıydı,samimi ve nazikti.etio ise;soğuk,sakin,umursamaz ama yakışıkllıydı.benimle neden gezdiklerini bilmiyordum ben 14 onlar ise 15 yaşındaydı.geçen gün doğum günüm vardı ve 14 yaşıma bastım şu an aramızda 1 yaş vardı.etio etoudan 2 ay küçüktü.belki onlardan küçüktüm ama yaşımdan büyük gösteriyordum.etouda hoşlanmadığım şey biraz sapıktı.ama önemsememiştim.eve doğru yöneldik.
ben:eve bıraktığınız için teşekkür ederim ve bugün içinde sağolun çok eğlendim.
etio:herneyse bay bay
bu çocuk kendini ne zannediyordu madem benden hoşlanmıyordu yanımızda ne işi vardı anlamamıştım.
etou:ah kardeşim kaba olma......bende bugün için teşekkür etmek isterim sizin kadar bende çok eğlendim.herhangi bir sorun olursa uğramaktan çekinmeyin....prensesim
doğrusu çok heyecanlanmıştım insanlar bana prenses diye hitap etmezdi genelde yüksek rütbeli yani düş düşes yada millet vekillerin çocukları bu şekilde hitap ederdi.etouda yüksek rütbedendi o düşün oğluydu...etioda dahil.....ama etio bana ne ao diyordu nede prenses adımı söylemeye cürret bile etmiyordu.....etouya sıcak bir gülümsemeyle baktım.
ben:teşkkür ederim kurai-senpai...
bana rahatsız bir şekilde baktı nedenini anlamadım.
etou:şey bana sadece etou de olurmu?
ben:ah!siz nasıl isterseniz
kendimi gerçek bir prenses gibi hissettim uzun süredir bu duyguyu yaşamamıştım en son yüksek rütbeli çocukların olduğu bir partiye davet edilmiştik...daha çok toplantı gibiydi kimse birbirine ''nabersin,süpersin''gibisinden sözler kullanılmamıştı.orda en yüksek rütbe chiz ve ben olduğumuzdan o zaman kendimi bir prenses gibi hissetmiştim....eve doğru yürüdüm ve kapıyı çaldım anahtarı üzerime almayı unutmuştum.kapıyıannem açtı
annem:hoşgeldin tatlım
ben:hoşbulduk anne
içeri girdim üstümdeki inca şalı çıkarıp astım.babam bana kötü kötü bakıyordu.ona soran yüz ifadesiyle baktım
babam:ao o kurai ailesine güvenmiyorum çok yaklaşma olur mu?
ben:camdan mı baktınız
annem:evet.....ama ben hiç sorun etmiyorum ailesi çok nazik ve samimi çocuklarınında aynı şekilde olduğuna eminim.hem ne farkeder çok da yakışıklılar
bana göz kırptı.kocaman gülümsedim
babam:ben öyle düşünmüyorum
annem:ah natsume önyargılı olma kızımız 5 yaşında değil neyin doğru veya yanlış olduğunu bilir.
babam kıskanç bir adamsı annemi acayip kıskanıyordu.biliyorum beni korumaya çalışıyordu kızlarının yanlış ellerde olmasını istemiyordu çok zor br hayat geçirmişti.yanına gittim ve yanağına kocaman bir öpücük kondurdum ve koşarak odaya çıktım ışıklar kapalıydı chizde uyuyordu sorun değildi karanlıktada iyi görüyordum...fazla iyi.....üstümü çıkartıp pijamalarımı giydim.yatağıma girip uyumaya başladım......
natsume_mikan_love
Senin Alice'n Ne ?
Senin Alice'n Ne ?

Kişi sayfası

MesajKonu: Geri: benim hikayem   benim hikayem - Sayfa 19 EmptyPaz Ekim 03, 2010 2:58 pm

Vayy süper süper =)
mikan_natsu açıksa devam devam =)
mikan_natsu
4 Yıldız-Efsane Öğrenci
4 Yıldız-Efsane Öğrenci
mikan_natsu

Kişi sayfası

MesajKonu: Geri: benim hikayem   benim hikayem - Sayfa 19 EmptyPaz Ekim 03, 2010 4:56 pm

ben devamını onlineken yazayım bari =)

11.BÖLÜM:SANDIĞIN GİBİ VAZGEÇEMESSİN...
Babamın da Ao'ya aşağıda dediği gibi,bu Kurai kardeşleri gözüm(üz) tutmamıştı.Neden olduğunu bilemiyorum ama tutmamıştı işte,ne yapayım boş mu vereyim?Her neyse Ao içeri girdi,pijamalarını giydi ve kendini yatağa attı.Tabii benim uyanık olduğumu bilmiyordu maalesef...Bu akşam neler olduğunu öğrenmek için aklını okudum...Hmmmm,Etou'dan hoşlanmıştı ama Etio'dan pek elektrik alamamıştı öyle mi..?Ama hissedebiliyordum,Etou'ya olan şey sadece hoşlanmaydı,ama Etio'ya olan şeyse daha farklıydı sanki...ilgi gibi...Ardından Ao kendi kendine neden benimle takılıyorlar diye sormuştu.Belki de anti-alice krallığı gibi bir örgütün üyesiydiler ve sana yaklaşmaya çalışıyorlardır kim bilir?Bu günlerde paranoyaklaşmaya başladım değil mi ama??
Gözlerimi açtığımda Ao'nun sapsarı gözleriyle karşılaştım ve hızlıca kalktım.Kafalarımız çarpıştı.Ao geriledi ve yere düştü.Bense yatağa düştüm;
-AO!!!Ne yapıyorsun üstümde!
Kafasını ovuşturdu;
-Bugün öğleden önce okula gelmedin,ben de sana bakmaya geldim,şapşal!
Gözlerimi hafifçe açtım ve saate baktım.12.50...?
-12.50 Mİİİİİ??????NEDEN BENİ UYANDIRMADINIZ,TANRI AŞKINAAAAAA
Hemen yataktan fırladım ve alelacele giyinmeye başladım.Ao'ysa beni şaşkın ifadesiyle izliyordu;
-Chiz,zorlama kendini,hayat kısaltan tipin devreye girmiş o kadar,dinlenmen gerekiyor.
Babamı duyduğumda hemen arkama döndüm.Kapıda ellerini kavuşturmuş bir biçimde beni izliyordu.Ve evet yorgun hissetmiyor değildim.
Yatağa oturdum;
-Öyle mi..?
Annem geldi;
-Chiz,alice'ini çok sık kullanıyorsun,çok fazla alice çalmışsın,bunun farkındayım ve o aliceleri inadına kullanıyorsun.Sınırlarını zorlamamalısın,hayatım.
Sınırlarımı zorlamak,ha...Onlara büyük bir gülücük patlattım;
-Sınırlarımı zorlamadım,sadece dün gece "bir olaydan" dolayı uyuyamadım.
Ao'ya sinirli sinirli baktım.Anlamadım anlamında omuz silkti.
-Neymiş o olay?
Babam sordu.Gözlerimi devirdim;
-Şu Kurai kardeşler onlardan hoşlanmıyorum.
Babam gülümsedi ve yatağıma oturdu;
-2'ye ikiyiz şimdi sevgili karıcığım.
Annem omuz silkti;
-Ama iyi çocuklara benziyorlar.
Ao da başını salladı;
-Evet,katılıyorum.
Kaşlarımı çattım ve başka yöne baktım;
-Okula gitsem olmaz mı?
Babam omzumu okşadı;
-Nasıl istersen,Mikan hadi gel çıkalım.
Annem evet anlamında başını salladı ve ikisi de odamızdan çıktılar.Çıkmalarıyla birlikte Ao'nun beni sdoru yağmuruna tutması bir oldu;
-Neden onlardan hoşlanmıyorsun,Chiz,hadi söyle.
Bu sefer omuz silkme sırası bendeydi;
-Bilmiyorum,sadece...Onlar hakkında içimde kötü bir his var o kadar...
Ao gülümsedi;
-Merak etme,onlara kolayca alışırsın.Şimdi çantanı al da çıkalım hadi.
Çantamı aldıktan sonra uzun saçlarımı arkadan yüksek bir atkuyrukla topladım.Kahküllerim uzamıştı.Ardından tarakla kahküllerimi sağ tarafımdan ayırdım.
Ao ile birlikte çıktık.Öğretmen lojmanlarından çıkıyorduk ki uzakta biri sarı saçlı diğeri de kızıl saçlı iki kafa gördük.EWWW!!!Bunlar Kurai kardeşlerdi.Etou'nun saçlarının turuncu olduğunu,gözlerinin de yeşile çaldığını sanıyordum ancak yanılmışım.Gündüz ışığında mavi gözlü bir sarışındı.Ao onlara doğru koştu;
-ETOOOOUUUU,ETİİOOOOO!!!
Etou yüzünde bir gülümsemeyle onu selamladı.Etio'ysa sadece Ao'ya bakmakla yetindi.Bense geride kaldım.
Snırım okula kendim gitsem daha iyi olacaktı...Arkamı döndüm ve yürümeye başladım
-Chizuru-hime,bize katılmakla şeref verirsiniz.
Bu ses Etou'ya aitti.Ona sinirli sinirli döndüm;
-Neden?
Etio atıldı-onu ilk defa böyle görüyordum-;
-TAMAMEN SAYGISIZ BİR KİŞİLİKTEN İBARETSİNİZ KÜÇÜK HANIM!KARDEŞİNİZİ ÖRNEK ALMANIZ GEREKİR!!!
Ao kızardı.Bense sadece onlara baktım.Etio'ya döndüm;
-Sizse sadece bir grup soyadlarıyla böbürlenen prenslersiniz o kadar...
Ardından arkamı döndüm ve Ao bana bağırdı;
-NEDEN ÇOK ÖNYARGILISIN İNSANLARA KARŞI???!!
Olduğum yerde kalakaldım.Şaşkın gözlerle ona döndüm.Bağırmak Ao'nun özelliklerinden biri değildi...
Ona gülümsedim;
-Sevdiklerimi korumak istiyorum o kadar...Bu işten sandığın gibi vazgeçemezsin.Ne kadar kaba olursam olayım bil ki bir nedeni vardır.Ben sadece yüreğimin bana söylediğini yapmaya çalışıyorum.
Ao bana öylece bakıyordu;
-İlk önce önyargılı olmadan bir insanları tanısan diyorum!
Kurai kardeşlere baktım;
-Size güvenemem.
Etou bana sanki kalbi parçalara ayrılmış gibi baktı ardından kafasını çevirdi.Etio bana dik dik bakıyordu sadece Ao'ysa bana sadece bakıyordu...Omuz silktim;
-Beni bilirsin,bir şeye taktım mı takarım.İstersen onlarla istediğin gibi takılabilirsin,sana kızmam.
Bana ters ters baktı;
-Sen de gel o zaman,bir dene!
Ona öylece baktım.Ve derin bir iç çektim.Kardeşimi kıracağıma kafamı kırayım daha iyi;
-Tamam,demek çok ısrar ediyorsun.
Onlara doğru yürüdüm.Ao'ysa gülümsemekle yetindi...
natsume_mikan_love
Senin Alice'n Ne ?
Senin Alice'n Ne ?

Kişi sayfası

MesajKonu: Geri: benim hikayem   benim hikayem - Sayfa 19 EmptyPaz Ekim 03, 2010 5:17 pm

Süperr =) devam devamm =)
sinem-karamelek
Üç Yıldız-Dahi Öğrenci !
Üç Yıldız-Dahi Öğrenci !
sinem-karamelek

Kişi sayfası

MesajKonu: Geri: benim hikayem   benim hikayem - Sayfa 19 EmptyPtsi Ekim 04, 2010 3:14 pm

çokk güzel olmuşşşşşşşş Very Happy 2.cisinide sen yazar mısın nolurrr
mkaan- ruka
Üç Yıldız-Dahi Öğrenci !
Üç Yıldız-Dahi Öğrenci !
mkaan- ruka

Kişi sayfası

MesajKonu: Geri: benim hikayem   benim hikayem - Sayfa 19 EmptySalı Ekim 05, 2010 10:05 am

çoq spr yazmışınz mikanla natsume he tenmaya yazık ya bu aoda mikan gbi olcak sanırm bnm tenmamı yani ruka 2 mi üzüoya Sad
mikan_natsu
4 Yıldız-Efsane Öğrenci
4 Yıldız-Efsane Öğrenci
mikan_natsu

Kişi sayfası

MesajKonu: Geri: benim hikayem   benim hikayem - Sayfa 19 EmptySalı Ekim 05, 2010 8:03 pm

sinem-karamelek demiş ki:
çokk güzel olmuşşşşşşşş Very Happy 2.cisinide sen yazar mısın nolurrr

nieeee Very Happy
natsume_mikan
Üç Yıldız-Dahi Öğrenci !
Üç Yıldız-Dahi Öğrenci !
natsume_mikan

Kişi sayfası

MesajKonu: Geri: benim hikayem   benim hikayem - Sayfa 19 EmptyPerş. Ekim 07, 2010 2:38 pm

süperrr di devammm

benim hikayem
19 sayfadaki 21 sayfasıSayfaya git : Önceki  1 ... 11 ... 18, 19, 20, 21  Sonraki
 Similar topics
-
» benim imzalarım
» Bunlarda benim çizimlerim
» konniçiwwwaaaaa=yani slm arkiler benim adım sena