Alice Okuluna Hoşgeldin ^^
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Alice Okuluna Hoşgeldin ^^

Alice Okuluna Hoşgeldin.Sende Bir Alice'misin ? O Zaman Bize Katıl !

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

benim hikayem

+9
mikan sakura
kaynar98
green
mikan_natsu
NATSUME MİKAN
sena
natsume_mikan
Queen
sinem-karamelek
13 posters
Sayfaya git : 1, 2, 3 ... 11 ... 21  Sonraki
YazarMesaj
sinem-karamelek
Üç Yıldız-Dahi Öğrenci !
Üç Yıldız-Dahi Öğrenci !
sinem-karamelek

Başarı Puanı : 1233

Kişi sayfası
Alice Türün : Hiç tükenmeyen
Alice'n ?: mavi ateş

benim hikayem Empty
MesajKonu: benim hikayem   benim hikayem EmptyPerş. Mart 04, 2010 6:57 pm

arkadaşlar umarım yanlış yere koymamışımdır...arkadaşımız mikan_natsu bir hikeye yaptı sağolsun çok güzeldi bende kendimce gakuen aliceyle ilgili hikaye yazmak istiyorum onaylarınızı bekliyorum. benim hikayem Icon_lol benim hikayem Confused benim hikayem Icon_redface
Queen
Tek Yıldız-Aramıza Hoşgeldin
Queen

Başarı Puanı : 154

Kişi sayfası
Alice Türün : Hayat kısaltan
Alice'n ?: Alice Çalma

benim hikayem Empty
MesajKonu: Geri: benim hikayem   benim hikayem EmptyPerş. Mart 04, 2010 7:14 pm

Yazmanı isterim...Smile
natsume_mikan
Üç Yıldız-Dahi Öğrenci !
Üç Yıldız-Dahi Öğrenci !
natsume_mikan

Başarı Puanı : 2842

Kişi sayfası
Alice'n ?: ỖłỮM

benim hikayem Empty
MesajKonu: Geri: benim hikayem   benim hikayem EmptyC.tesi Mart 06, 2010 3:21 pm

bence yaz güzel olur
sinem-karamelek
Üç Yıldız-Dahi Öğrenci !
Üç Yıldız-Dahi Öğrenci !
sinem-karamelek

Kişi sayfası

benim hikayem Empty
MesajKonu: Geri: benim hikayem   benim hikayem EmptyPaz Mart 07, 2010 3:27 pm

peki o zaman başlıyorum

mikanın dönüşü:
2 yıl sonra 13 yaşındalar herzamanki gibi sakin ve huzurluydu ya da içlerinden üzüntülü ve huzursuzlardı çünkü mikan yoktu.natsume iyice depresyona girmişti öğretmenleri ise arasıra pskolog çağrıyordu.sonunda ders başladı.ama kimse tehlikeli ve ya özel sınıfa gitmedi çünkü birlikte olmak istediler böylece yüksek okul binasında onlara yeni sınıf açıldı.her neyse dediğim gibi ders başladı japonca dersiydi.kapı çaldı ve narumi girdi.
narumi:dersinizi böldüm ama bay shun size bir şey söylemem lazım
shun:tabi buyur gel.narumi shun un kulağına bir şey fısıldadı o anda shun-sensei nin gözleri pörtledi benim hikayem Icon_lol çok şaşırmıştı
sumire:sensei noldu söyle lütfen bir şey mi var.tabi bizim koko dururmu hemen düşüncelerini okudu ve o güler yüzünün yerine kocaman bir şaşkınlık yerini aldı.
sumire:koko noldu okudun değil mi? söylesene
koko:eh...ımmm..
narumi ve shun kapıdan dışarı çıktı kimse nolduğunu anlamadı.narumi tekrar geldi yüzü eskisinden daha mutluydu.eskisinden daha mutluydu diyorum çünkü mikanın gidişinden beri herkes çökmüştü.
narumi:eveet nerden başlasam..arkadaşlar biliyorsunuzz..
koko:çabuk ol lütfen onu görmek istiyorum!
hotaru:kimi görmek istiyorsun noluyor
narumi:eh..peki o zaman umarım getireceğim kişiyi tanırsınız
ruka:narumi-sensei ne demek istiyor
natsume:bir bilsem...
ve ayak sesleri duyulur....
sinem-karamelek
Üç Yıldız-Dahi Öğrenci !
Üç Yıldız-Dahi Öğrenci !
sinem-karamelek

Kişi sayfası

benim hikayem Empty
MesajKonu: Geri: benim hikayem   benim hikayem EmptySalı Mart 09, 2010 8:53 pm

afedersiniz çok özür diliyorum flood yapıcam ama kimse mesaj göndermio bende yazmalıyım.

parti
ve ayak sesleri duyulr...
herkes kapıya saf saf bakmaktadır herkesin kafasında kim geliyor?,bütün bunlar da ne? gibi soru işaretleri var herkes merak ediyor.koko ise nolduğunu bildiği için gülümsemeyle karışık yüzünde acı bir ifade takındı.sonunda ayak sesleri durdu ama içeri kimse girmedi yavaşça kapı aralandı
narumi:hadi canım gel korkmana gerek yok utanma her şey yolunda
koko:hadi gelll!!!!
kapı daha çok açıldı ve içeri somurtkan yüzlü pembe yanaklı saçları beline yakın uzun,uçları kıvırcık koyu bal renkli,gözleri ise koyu soluk kahverengi hafif elamsı gözleri olan bir kız girdi içeri herkes şaşkınlıktan küçük dilini yuttu.ama tanıdıkları için değil onun o saf güzelliğinden etkilendikleri içindi yarısı sadece bir yerden çıkarıcam ama....diye sözler söylüyor gerisini boş veriyordu.kimse o saf güzel yüzlü kızı tanıyamadı.2 kişi dışında ama 2 kişi derken kokodan bahsetmiyorum o zaten biliyor bu kişiler imai hotaru vee hyuuga natsume. doğrusu ilk başta onlarda çıkartamadılar.
natsume:bu kızı tanıyorum sanki yüzü... çok... tanıdık geliyor sanki yıllarca görmüşüm gibi
sonra natsume eline bir resim aldı bu resim doğum gününde çekimiş olan resimdi ama sadece mikanın resmi vardı gerisini kesmiş ve atmıştı orda tek bir kzın resmi vardı pembe yanaklı,saçları 2 kulak uçları kıvırcık koyu bal renkli,gözleri ise koyu soluk kahverengi hafif elamsı gözleri olan bir kız.natsume şaşkına döndü bi ona baktı bi buna başı yukarı aşşağ geldi sonra yavaşladı kafası resme kaydı sonra hafif yukarı saf güzelliğe sahip kızın yüzüne baktı ve işte o anda kafasında şimşekler çaktı.ve gözünü kırpmadan kıza şaşkınlıkla baktı gözleri ise hafif yaşlı.hataru natsumeye baktı neden gözlerinin yaşlı olduğunu ve o kıza baktığını anlayamadı çok saçma gliyordu ona,natsume asla ağlamazdı 1 kişi için
hataru fısıltıyla:mi..mi..kan!
narumi:sanırım tanımadınız değil mi? size ipucu vereyim ımmm.....he buldum...eskiden 2 yıl önce güler yüzlü saçları 2 yandan toplu bir kız çocuğu vardı.
herkes:mikann!!!!!!!!!
diğer gün mikan okula doğru yürür ama geç kalmıştır ortalıkta kimse yoktur sağ sola bakınır çünkü her an düşmanları tarafından izleniyor olabilir.sonunda okulun kapısından girermek üzeredirr
okul:sürprriiiiiiz!!!!!
okulun ışık direğinden bir ağaca kadar asılmış olan kocaman harflerle hoşgeldin yazmaktadır her yerde asalar çeşit çeşit yemekler ilk okul yüksek okul orta okuldan herkes gelmiştir bir sürü insan vardır
mikan içinden:sanki savaş vardıda kazandılar onu kutluyolar benim için bu kadar masrafa ne gerek var herkes çıldırmış.
sonra mikan arkadaşlarına katılır sıra sıra herkes ona sarılır herkesin yüzünde mutluluk gözünde yaş vardır.mikan diğerleriyle sessisce otururken 4 yüksek okuldan erkekler ki bunlar ilk okul müdürünün oyuncaklarından olanlar,küçük bir erkek çocuğunun kolunu çekiştiriyorlar bu çocuk turuncu gözlü lacivert saçlı 6 yaşlarında bir erkek çocuğu,mikan eskisinden 1000 kat daha akıllıdır ve hemen anlar bu çocuğu müdürün yanına götürüyorlar.mikan hemen masadan kalkıp o 4 öğrenciye tekme atar
öğrenci 1:napıyorsun çok acıdı
mikan:onu götürmeye çalıştığınızı biliyorum sakın bana yalan söylmeye kalkmayın
öğrenci3:seni ilgilendiren bir konu değil çekil kenara
öğrenci2:bir dakika dur...yoksa senn....sakura mikan mısın?
mikan onlara evet dermiş gibi bakar o anda o dört çocuk çığlık atarak koşarlar
minik çocuk:çok teşekkürler sempai sana nasıl teşekkür edebilirim
mikan:adın nedir
çocuk:maruço takashi ya senin?
mikan.mikan sakura ve ımm...kendie iyi bak
srkasına bakarak gider.

mar
natsume_mikan
Üç Yıldız-Dahi Öğrenci !
Üç Yıldız-Dahi Öğrenci !
natsume_mikan

Başarı Puanı : 2842

Kişi sayfası
Alice'n ?: ỖłỮM

benim hikayem Empty
MesajKonu: Geri: benim hikayem   benim hikayem EmptyPaz Mart 21, 2010 8:43 pm

eeee devamı nerde merak ediyorummmmmmmm
sinem-karamelek
Üç Yıldız-Dahi Öğrenci !
Üç Yıldız-Dahi Öğrenci !
sinem-karamelek

Kişi sayfası

benim hikayem Empty
MesajKonu: Geri: benim hikayem   benim hikayem EmptyPtsi Mart 22, 2010 5:03 pm

hehe afedersiniz uzattım ama:

tanışma
mikan kendine sessiz bir yer bulup oturur sadece rüzgar tarafından sallanan ağaçların sesi ve kuş sesidir mikan bir sandelyeye oturup gözünü kapatır uyandığında karşsında 2 kırmızı göz görür ve hemen yerinden sıçrar
mikan:burda ne işin var
natsume:senin yalnız olduğunu gördüm ve geldim uyuya kalmışsın oysa bildiğim kadarıyla sen hep erken yatardın
mikan kafasını çeviir
natsume kaşlarını çatar:dur söyleme yoksa...yinemi göreve gittin
der ve mikanın elini alır ve avuçlarına bakar mikanın avuçları yara içinde kalmıştır
natsume:seni bir daha böyle yara bere içersinde görmiycem anladın mı beni!
mikan:sen benim patronum değilsin emr veremessin ayrıca karşında senden daha tehlikeli biri duruyor
natsume sinirli bir şekilde arkasına bakmadan gider
mikan:ohh be natsumenin sorgulamalarından kurtuldum
zil çalar ve mikan sınıfa gider.mikan natsumenin bir önünde oturuyordur ve tabi ki natsumenin hala siniri geçmemiştir
natsume tam saçını çekecekken mikan çevik hızla elini tutar
mikan:ne istiyorsun benden rahat bırak beni 10 yaşından beri beni sinir etmek için elinden geleni yapıyorsun
natsume nin kaşarı havaya kalkar şaşırmış bir biçimde
mikan:yine ne var
natsume:sanırım hatırlamıyorsun 11 yaşındayken seni okul müdüründen kaçırdığım zaman sana söyldiklerimi hatırlamıyorsun değil mi?
mikan şaşırarak:tabi ki hatırlıyorum
natsume başını yere eğer:başka sorum yok
mikan şimdi anlar neden ona bahçede otururken bağrıp çağırdığını çünkü natsume ona bişey olmaından korkuyodur kendisine benzemisenden korkuyodur.mikan başını kendi sırasına çevirir
mikan:o anıı unutmamı beklemiyordun değilmi merak etme senden daha fazla hatırlıyorum
mikan öğle arası sessiz yerine gei döner o bahsettiğim sadece kuş ve ağaç seslerinin olduğu yer.oraya gider aynı şekilde oturur ve düşünür kafasında binlerce soru vardır kafasını kaldırıp büyük ağaçlara bakar sonra bir ses duyar
maruço:mikan-sempai..sempai!!
mikan:sen....partideki çocuk değil misin
maruço:evet ben oyum seni burda görünce geleyim merhaba diyeyim dedim
mikan:hmmm peki otur yanıma
maruço sandelyeye oturur ama yüzü düşüncelidir mikan merak eder
mikan:söylesene o dört çocuk seni niye götürmek istedi?
maruço:alisim yüzünden,benim alisim çok.....tehlikeli
mikan:alisin ne senin
maruço:hipnoz alisi
mikan şaşkınlık içersindedir buda çok tehlikeli bir alisti kendininkisi kadar değildir ama tehlikelidir
maruço:neyse zil çaldı ben gidiyim diyim el sallar o srada mikan arkasına izleme cihazı yerleştirir
Queen
Queen

Kişi sayfası

benim hikayem Empty
MesajKonu: Geri: benim hikayem   benim hikayem EmptyPerş. Mart 25, 2010 6:30 pm

Çok güzel bir hikaye olmuş teşekkürler.Smile
Queen
Queen

Kişi sayfası

benim hikayem Empty
MesajKonu: Geri: benim hikayem   benim hikayem EmptyPerş. Mart 25, 2010 6:39 pm

devamınıda beklerim....)
sena
Senin Alice'n Ne ?
Senin Alice'n Ne ?
sena

Başarı Puanı : 90

Kişi sayfası
Alice'n ?: her 1.2.yada 3. yaşıma girdiğimde bulunmamış veya vağar olmayan alice'i bulup kullanmak (bu alice insan ölene kadar kişide durur ve 1. yaşındaki alice'ini 2. yaşındada kullanabilir)

benim hikayem Empty
MesajKonu: Geri: benim hikayem   benim hikayem EmptyPerş. Mart 25, 2010 7:18 pm

allahım chok gsl bi hikaye aynı sınıf ark'ım aynur gibi yazmışın oda 2. sezonu kafasından uydururdu ama şimdi taşındı artık onun eski sözlerini ve en önemlisi kendisini göremiyip duyamıyacağım Sad(((( nese ama devamını beklerm tmm harika gidiyosn aslında bndemi yeni bi başlıkta yazsam Very Happy
http://www.shippuuden-animeci.yetkin-forum.com
sinem-karamelek
Üç Yıldız-Dahi Öğrenci !
Üç Yıldız-Dahi Öğrenci !
sinem-karamelek

Kişi sayfası

benim hikayem Empty
MesajKonu: Geri: benim hikayem   benim hikayem EmptyC.tesi Mart 27, 2010 11:48 am

yorumlar için teşekkürler ben devam edeyim

gerçek

okulda 3.ders ve hala mikan okula gelmemiştir tabi ki bizimkiler endişelenmişti.sonunda sınıf kapısı tık tık dye çalar ve içeri mikan girer herkes ilk başta sevinirken onun geldiğine sonra bir bakarlarki şok olurlar mikan perişan dır giysileri yırtık pırtık olmuş ağzından kan geliyordur.shun-sensei hemen mikanı sırasına oturtturur.
shun:mikan noldu sana
mikan:bişeyim yok ben iyiyim
hotaru:iyimisin şu haline bak
koko:göreve gitmiş ve.....ımmm
shun:sana anlat dedim noldu!?
mikan:ssen kim oluyorsunda bana emir veriyorsun sen daha 19 yaşında bile değilsin
ve öğretmen oluyorsun
shun:ben 5 yaşında başladım derslere ve bu seni ilgilendirmez şimdi söyle
mikan:ugh peki....koko haklı göreve gittim ama dövüşmeyle alakası yok merak etme
ruka:neyle alakası var peki?!
mikan:ben..birr...hastalığa sahibim
natsume:nasıl bir hastalık bu
mikan:genelde görevlerde oluyor çok sinirlenince ortaya çıkıyor işte o zaman ssankii kontrol ediliyo gibiyim ne yaptığımı bilmiyorum aklımda sadece bir kelime duyuyorum
anna:neymiş o kelime
mikan başını yere eğer utanarak:öldür
herkes şok içinde kalmıştır
natsume:ama bunun hastalıkla ne alakası var?
mikan:bunu yaptığımda 3 alisimin gücünü kullanıyorum çok ileri gidiyorum ve kontrolümü kaybediyorum buda vücuduma zarar veriyor.hani ömrünü kısaltan alis türleri vardır ya acı çekerler ben 20 kat daha çok acı çekiyorum.
herkes şok üstüne şok yaşar özellikle natsume çünkü artık ona benziyorrdur hatta daha da tehlikelidir
sumire:pe..pe-ki bunun bir durdurması armı ilacı herhengi iyileştirici bir şeyi varmı bu hastalığın
mikan:va...r var
hotaru:ne peki?
miikan:gözlerini kapatır ellerini iki yana açar ve ışınlanma alisiyle bir kavanoz belirir elinde
ruka:buda ne?
mikan:ilacım
sumire:ilaçmı bu bana daha çok minik bir bulutu andırıyor
sumire haklıydı kavanozun içindeki şeffaf bulut gibiydi ve kavanozun içinde dönüp duruyordu
mikan:bu....insanın yaşam enerjisi
hotaru:ne?! yaşam enerjisi mi?

devam edecek
NATSUME MİKAN
Üç Yıldız-Dahi Öğrenci !
Üç Yıldız-Dahi Öğrenci !
NATSUME MİKAN

Başarı Puanı : 569

Kişi sayfası
Alice'n ?: Kasırga (Fırtına) Alicesi

benim hikayem Empty
MesajKonu: Geri: benim hikayem   benim hikayem EmptyC.tesi Mart 27, 2010 1:42 pm

süper olmuş devamını merakla sabırsız benim hikayem Icon_bounce lık içinde bekliyoruz böyle güzel bi hikaye yazdığın için çook teşekürler benim hikayem Icon_wink
sena
Senin Alice'n Ne ?
Senin Alice'n Ne ?
sena

Başarı Puanı : 90

Kişi sayfası
Alice'n ?: her 1.2.yada 3. yaşıma girdiğimde bulunmamış veya vağar olmayan alice'i bulup kullanmak (bu alice insan ölene kadar kişide durur ve 1. yaşındaki alice'ini 2. yaşındada kullanabilir)

benim hikayem Empty
MesajKonu: Geri: benim hikayem   benim hikayem EmptyC.tesi Mart 27, 2010 4:37 pm

allahım harikasın yhaaaa mikemmel ayyyy şimdi nolcak acaba chok güzeeeeeeel chok teşkür ederm (=
http://www.shippuuden-animeci.yetkin-forum.com
NATSUME MİKAN
Üç Yıldız-Dahi Öğrenci !
Üç Yıldız-Dahi Öğrenci !
NATSUME MİKAN

Kişi sayfası

benim hikayem Empty
MesajKonu: Geri: benim hikayem   benim hikayem EmptyPaz Mart 28, 2010 5:12 pm

benim hikayem Icon_pirat madem onlar bizi bekletiyorlar bizde hikayeler oluşturup sabırla bekleriz benim hikayem Icon_razz
sinem-karamelek
Üç Yıldız-Dahi Öğrenci !
Üç Yıldız-Dahi Öğrenci !
sinem-karamelek

Kişi sayfası

benim hikayem Empty
MesajKonu: Geri: benim hikayem   benim hikayem EmptySalı Mart 30, 2010 8:05 pm

yorumlarınız beni çok duygulandırdı bu yüzden böyle bir başlık atmak istiyorum ve yorumların için teşekkürler.

duygular

hotaru:ne?! yaşam enerjisi mi?
mikan:evet bu çaldığım yaşam enerjisi
natsume:buu ne anlama geliyor
mikan anlamlı anlamlı kavanoza bakar
natsume:bir dakika bir insanın yaşam enerjisi olmazsa öldüğü anlamına gelmez mi?
mikan:haklısın ölür
shun:ne yani insanlar ölüyor mu
mikan:bu bir doğa kanunu sensei insanlar bi şekilde ölürler bunlar onların kaderi
ruka:nasıl böyle bi şey söyleyebilirsin sana ne oldu mikan?
mikan hızla ayağa kalkar:ben eski mikan değilim beni onunla karıştırmayın zaten buraya gelmek istemedim annem istedi
diyerek hızla kapıya yönelirken birden durur.
sumire:mikan noldu mikann!
mikanın dizleri yere çöker başını eğer ve ağzını kapatır
koko:mikann ah çok acı çekiyor eğer kavonozu verirsek iyileşir
mikanın ağzından kan gelmeye başlar natsume hemen kavanozu alır kapağını açar ve mikana uzatır kavanozun içineki ipeksi yarı şeffaf buluta benzeyen madde birden mikanın kalbine doğru ilerler ve vücudunun içine girer mikan birden
:ahh!!
shun:tamam sakin ol
mikan nefes nefesedir:gidin başımdan gidin! agh !
natsume mikanı belinden kavrar mikan birden çırpınır
mikan:rahat bırak beni şu an güçsüz olduğum için sana bir şey yapamıyorum ama güçlendiğimde çok kötü olur.
natsume bir şey demeden mikana sarılır herkes şok olmuştur.
natsume:senin acın benim acımdır mikan
mikan:ne?!
natsume mikanın başından öper yavaşça kucağına alır.mikan şoktan bir şey söyleyemez.natsume mikanı kendi odasına götürür.çünkü natsume mikanın gözünün önünde olmasını ister.
mikan:sen na yapıyorsun
natsume:senin yıldızın ve odan bellli olana kadar benimle kalıcaksın
mikan şokla karışık korku ve kızgınlık hisseder ama bir yandanda mutluluk.mikan buna anlam veremez neden küçükte olsa mutluluk hissediyordur
mikan:peki sen nerde yatıcaksaın
natsume:oda büyük yere yatak kurucam
mikan:bak biliyorsun seninle kalamam sonra ne derler böyle mantıksız işler yapma yorgun olduğumdan kızamıyorum bile beni hemen serbest bırak da gideyim.
natume kaşlarını çatar kapıyı açar.mikan sevinir onu serbest bırakacağını düşünür ama...natsume kapıyı kapatır ve kilitler.
mikan:sen neyapıyorsun sen..'!!!!!!!ah seni tilki nasıl buna cürret edersin
natsume:söylesene büyüyünce ne yapmayı düşünüyorsun?
mikan:ne demek bu?
natsume yandan hafif sırıtır:sonuçta ben senin ilerdeki kocan değil miyim
mikan acayip sinirlenir korkar ve en çok şok olur mikan eliyle kalbinin olduğu yere götürür elini, nefes nefesedir
natsume yatağa oturur
natsume:mikan ciddileş bizim kaderimiz bu bunu engelleyemessin yoksa sen..beni...sevmiyor musun?...

devam edecek..
mikan_natsu
4 Yıldız-Efsane Öğrenci
4 Yıldız-Efsane Öğrenci
mikan_natsu

Başarı Puanı : 2846

Kişi sayfası
Alice'n ?: Alice Çalma ve Etkisizleştirme Alice'i

benim hikayem Empty
MesajKonu: Geri: benim hikayem   benim hikayem EmptyCuma Nis. 23, 2010 3:19 pm

VAAY çok güzell
sinem-karamelek
Üç Yıldız-Dahi Öğrenci !
Üç Yıldız-Dahi Öğrenci !
sinem-karamelek

Kişi sayfası

benim hikayem Empty
MesajKonu: Geri: benim hikayem   benim hikayem EmptyC.tesi Nis. 24, 2010 5:23 pm

teşekkürler devamını yazıyom:

sadece yürek

natsume:mikan ciddileş bizim kaderimiz bu bunu engelleyemessin yoksa sen..beni...sevmiyor musun?
mikan:bana böyle tyhaf sorular sorma
natsume kaşını çatar:nasıl bir soru sorsaydım
mikan kafasını çevirir
natsume:bak eğer beni sevmiyorsannn....anlayabilirim ben taş kalpli değilim
mikan:bak bu konuyu sonra konuşsak şu an...hazır değilim
bırakta beni dışarı çıkıp hava alayım
natsume:peki
mikan yavaş yavaş yataktan kalkar tam kapının kolunu tutucakken hatırlar
mikan:anahtar
natsume anahtarı alır kapıyı açar
mikan hızlıca aşşağı iner ve narumi sensei annesiyle konuşurken görür
yuka:mikan!
mikan:anne ne arıyorsun burda
narumi kafasını döner ama mikan şok olur çünkü naruminin yüzü öyle sinirli bakıyordurki mikan dona kalmıştır
mikan:ne oluyor anne
yuka başını eğer elini uzatır arkasından bir bavul çıkartır mikan bir kere daha şok olur çünkü bu bavul kendisinindir
yuka:gidiyoruz
mikan:ama...ama daha yeni geldim
yuka:özürdilerim
natsume aşşağıya iner
natsume:noluyor burda o bavul senin değilmi
mikan natsumeye döner gülümser ve annesine doğru yürür
natsume:naru-sensei ne oluyor söyle
narumi natsumenin kolundan tutar natsume şaşkına döner
mikan:by by natsu
natsumenin jeton yeni düşer
natsume:ne bekle daha geleli 1 gün bile olmadı nereye
mikan:özürdilerim....natsume demekki kaderim böyle
natsume dişlerini sıkar
natsu:peki ne zaman gelirsin
mikan:bilmiyorum uzun sürebilir
natsumenin kalbi son gücüyle atar ve bayılır.....
mikan_natsu
4 Yıldız-Efsane Öğrenci
4 Yıldız-Efsane Öğrenci
mikan_natsu

Kişi sayfası

benim hikayem Empty
MesajKonu: Geri: benim hikayem   benim hikayem EmptyPaz Nis. 25, 2010 8:37 pm

offff ne trajik çok güzel yazıyosun benimkine de bi bak yeni bölümünü attım
sinem-karamelek
Üç Yıldız-Dahi Öğrenci !
Üç Yıldız-Dahi Öğrenci !
sinem-karamelek

Kişi sayfası

benim hikayem Empty
MesajKonu: Geri: benim hikayem   benim hikayem EmptyPtsi Nis. 26, 2010 2:53 pm

seninki çok güzel ve evet haklısın biraz trajik:

yeniden

2 yıl sonra 15 yaşında

natsume her zamanki gibi ormana gider bir ağaca yaslanır ve eski resimlere bakar o sırada ruka gelir
ruka:natsume yoksa yine sen...
natsume:sakın söyleme
ruka:bu resimlere bakmaktan sıkılmadınmı unut geçmişi
natsume kızar
natsume:ne unutayımmı mikanımı unutayım
ruka:hayır öyle demek istemedim unutma fakat abartma
natsu:sende beni anlamıyorsun luca
ruka:sadece senin için endişeleniyorum
natsu:biliyorum
ruka:eeee bu akşam baloda ne giyceksin
natsume:sanki bilmiyorsun
ruka:peki peki ben derse gidiyorum gelmiyormusun
natsu:hayır sen git ban burda kalıcam
ruka:peki sen biirsin
akşam olur ve balo başlar şık insanlar çeşit çeşit yemekler donatmıştır ortalığı, aniden bir sürü müzik aletleri çıkartırlar kürsüye(kürsü diyorum ama tiyatro oynanıldığı kocaman yerler vardır onun gibi)o sırada narumi çıkar kürsüye
narumi:evet bugün sizin için özel bir kişi getirttik 15 yaşında bir kız çocuğu ama çocuk dediğime bakmayın sesi her yeri altüst edecek.
birden ışıklar yanar kürsüye bir kız gelir.güzel vücutlu belden aşağısını geçen karamel renkli saçlar koyu soluk kahve renginde elaya kaçan gözler ve onları süsleyen kısa ama kalın kirpikler... ve üstünde boynunda bir kemer beyaz kalsuz t-shirt altında kottan şort uzun çizmeler...herkes şok olur bu kızın güzelliğine herkes hayran kalır.kız şarkı söylemeye başlar ortalık ayağa kalkar herkes dans eder herkesin yüzünde gülümseme vardır.fakat tek bir kişi(her zamanki gibi)natsume hiç gülmez bu kızı tanımaya çalışır.kız şarkıyı bitirir herkese teşekkür eder ve birden kız natsumeye gülümseyerek bakar...
mikan_natsu
4 Yıldız-Efsane Öğrenci
4 Yıldız-Efsane Öğrenci
mikan_natsu

Kişi sayfası

benim hikayem Empty
MesajKonu: Geri: benim hikayem   benim hikayem EmptyPtsi Nis. 26, 2010 2:58 pm

çok güzel devamını yaz çabukkk
green
Üç Yıldız-Dahi Öğrenci !
Üç Yıldız-Dahi Öğrenci !
green

Başarı Puanı : 1451

Kişi sayfası
Alice Türün : Kullandıkça tükenen
Alice'n ?: telekinetik gücü

benim hikayem Empty
MesajKonu: Geri: benim hikayem   benim hikayem EmptyPerş. Nis. 29, 2010 7:58 pm

devamı nerde
sinem-karamelek
Üç Yıldız-Dahi Öğrenci !
Üç Yıldız-Dahi Öğrenci !
sinem-karamelek

Kişi sayfası

benim hikayem Empty
MesajKonu: Geri: benim hikayem   benim hikayem EmptyCuma Nis. 30, 2010 4:51 pm

heheh yazıyorum:

kalpler

gülümseyerek bakar...
kız şarkı söylemeye devam eder. sabah olur
sınıfa shun öğretmen girer
shun:evettt arkadaşlar yeni bir arkadaşımız geldi lütfen merhaba diyelim
kız gelir.fakat yüzünde (yanda gördüğünüz resim şeklinde)
maske vardır herkes şaşırır fakat aynı kız olduğunu anlarlar.benim hikayem Ying-yang
kız üstüne dirseğine kadar gelen beyaz t-shirt giymiş altında uzun dar pantalon boynunda siyah iple bol bir şekilde dolamıştır.kız maskeyi çıkarır erkekler ona yiyecekmiş gibi bakarlar.güzel kız herkesi büyüler.natsume bile etkilenir.fakat aklından çıkarmakla uğraşmaktadır.
shun:evet mikan şimdi nasılsın?
herkes:mikan!
shun:ah afedersiniz sizin tanıdığınızı sanmıştım
herkes aralarında konuşmaya başlar.natsume aklından çıkarmakla uğraşırken birden aklına geri getirir benim hikayem Icon_smile yüzü kıpkırmızı olur.ama sonra birden mikanın pantolonun kenarında küçük bir silah görür.sahte sanar fakat sonra gerçek olduğunu anlar sonra elindeki maskeye bakar sonrada boynunu kapattığı ipe dikkatlice bakar orda gizlenmiş bir yara görür.mikanda yorgun görünüyodur.natsume hızlıca ayağa kalkar.mikanın yanına koşar bir süre bakışırlar mikan hafifçe güler.natsume tüm gücüyle sarılır.
NATSUME MİKAN
Üç Yıldız-Dahi Öğrenci !
Üç Yıldız-Dahi Öğrenci !
NATSUME MİKAN

Kişi sayfası

benim hikayem Empty
MesajKonu: Geri: benim hikayem   benim hikayem EmptyCuma Nis. 30, 2010 11:04 pm

aman alahım çabuuuk yaz çabuuuuuuk benim hikayem Icon_bounce
mikan_natsu