Alice Okuluna Hoşgeldin ^^
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Alice Okuluna Hoşgeldin ^^

Alice Okuluna Hoşgeldin.Sende Bir Alice'misin ? O Zaman Bize Katıl !

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

benim hikayem

+9
mikan sakura
kaynar98
green
mikan_natsu
NATSUME MİKAN
sena
natsume_mikan
Queen
sinem-karamelek
13 posters
Sayfaya git : Önceki  1 ... 12 ... 19, 20, 21
YazarMesaj
sinem-karamelek
Üç Yıldız-Dahi Öğrenci !
Üç Yıldız-Dahi Öğrenci !
sinem-karamelek

Başarı Puanı : 1233

Kişi sayfası
Alice Türün : Hiç tükenmeyen
Alice'n ?: mavi ateş

benim hikayem - Sayfa 21 Empty
MesajKonu: Geri: benim hikayem   benim hikayem - Sayfa 21 EmptySalı Ekim 26, 2010 1:35 pm

vayyy güzel......benim anlamadığım kısım şu ki bu hikayemi yazdığın yoksa yazdığın şu cevapsız soruların devamını mı yazayım?
natsume_mikan_love
Senin Alice'n Ne ?
Senin Alice'n Ne ?

Başarı Puanı : 41

Kişi sayfası
Alice Türün : Hayat kısaltan
Alice'n ?: Görüntü ve Ses kopyası

MesajKonu: Geri: benim hikayem   benim hikayem - Sayfa 21 EmptySalı Ekim 26, 2010 7:59 pm

OOO Süper olmuş =) Devam cnm =) ikinize de söylüyorum =)
mikan_natsu
4 Yıldız-Efsane Öğrenci
4 Yıldız-Efsane Öğrenci
mikan_natsu

Başarı Puanı : 2846

Kişi sayfası
Alice'n ?: Alice Çalma ve Etkisizleştirme Alice'i

MesajKonu: Geri: benim hikayem   benim hikayem - Sayfa 21 EmptyÇarş. Ekim 27, 2010 8:09 pm

şimdi ikizim ben hikayenin gidişatını belirledim böle olucak hikaye chizurunun saçlar gidecek filan biz bu doğrultuda yazıcaz hikayeyi sen de cevapsız sorulardan devam edicen Smile
natsume_mikan
Üç Yıldız-Dahi Öğrenci !
Üç Yıldız-Dahi Öğrenci !
natsume_mikan

Başarı Puanı : 2842

Kişi sayfası
Alice'n ?: ỖłỮM

MesajKonu: Geri: benim hikayem   benim hikayem - Sayfa 21 EmptyPerş. Ekim 28, 2010 12:34 pm

hımm hadii bakalımm yeniii maceralara Smile
green
Üç Yıldız-Dahi Öğrenci !
Üç Yıldız-Dahi Öğrenci !
green

Başarı Puanı : 1451

Kişi sayfası
Alice Türün : Kullandıkça tükenen
Alice'n ?: telekinetik gücü

MesajKonu: Geri: benim hikayem   benim hikayem - Sayfa 21 EmptyPerş. Ekim 28, 2010 1:11 pm

hadi yazınn artık
sinem-karamelek
Üç Yıldız-Dahi Öğrenci !
Üç Yıldız-Dahi Öğrenci !
sinem-karamelek

Kişi sayfası

MesajKonu: Geri: benim hikayem   benim hikayem - Sayfa 21 EmptyC.tesi Ekim 30, 2010 2:56 pm

CEVAPSIZ SORULAR 2

yatağın üzerinde yatıyordum saçlarımı yeni yıkadığımdan yüzüme yapışıyordu bu bi bakımdan rahatsız ediciydi.chizuru da benim gibi sessizce yatağın üzerinde yatıyordu kara kara düşünüyo gibiydi.içimde çok kötü bir his var nasıl anlatılır bilmem kötü bir şey olucakmı gibi ama kendim içinmi anlayamıyorum.vampir sezgilerim yakın olucağnı söylüyor.kardeşim için mi acaba....
ben:chiz!
chizuru:hm?
ben:neden böyle durunsun?
bana kızıl göleriyle soğuk bir ifade attı
chizuru:sen niye durgunsan bende o yüzden durgunum
ah!o da hissediyodu yani sanırım hissediyor
ben:bu his peşimizi bırakmicak anlaşılan
bu sefer şaşkınlıkla baktı
chizuru:endişeleniyorum vampir sezgilerim ne kadar güçlü olursa olsun anlayamıyorum bu his sanki senin gibi geliyor yani sana bişey olucak gibi
ben:ebnde aynı şeyi senin için hissediyoum
chizuru:kurai kardeşler...ne zaman geldiler işte ozaman bu his başladı
ben:ah hadi ama onlar çok iyiler kime zararları var ki
ama haksızda sayımazdı ne zaman geldileri o zaman başladı bu his derin nefes aldım
chizuru:haksız değilim dimi?(gülümsedi)
aklımımı okuyodu bilmiyorum ama cevapları rahatsız ediyodu
chizuru:onlarda tuhaf olan bi şey var sadece anlamıyorum.bu yüzde onlardan hoşlanmadığımı söylüyorum.çok yaklaşa olur mu?
cevap vermedim bi yanım yaklaşma tehlikeli olabilir bu hissi veren onlar diyordu bi yanım ise ne olucak senin ve kardeşin hakkında ne düşünebilirler ki......sabah her zaman kinden çok canım yanıyordu dün benden eğitimi dersi vardı ve hoca canımı çıkartmıştı.güçlü olduğumu biliyordu ve bütün taşıma kaldırma işleini bana yaptırdı.gıcık hoca bigün onu bi güzel pataklicam. chizle birleikte evden ayrıldık anne ve babamızda soluk görünüyodu yoksa ayı his onlardada mı vardı.okula vardığımız anda kurai kardeşler bizi karşıladı etou gülümsiyerek el salııyor etio ise başka tarafa bakıp kaşlarını çatıyordu bişeyden hoşlanmadığı belliydi hafifçe gülümsedim tabi yutmadılar.etou sessizce mehaba dedi çünkü etrafıma kötü bir hava vardı ve herkesi etkiliyordu.dün akşam chizin söledikleri o kötü his etouya karşı gülümsememi bile sndürdü chiz ise kızgın,dikatli ve meraklı görünüyordu şu etouyla aralarında tuhaf bi şey olduğunu hissettim bu his bana bi tokat çaktı.aralarındaki şeyin kötü mü iyimi oduğunu anlayamadım.şu sıralar etou ve etio ilk geldiklerinden daha soğuk davranıyorlardı sanki.....bişey gizliyolarmış gibi.....chizi elinden tuttum ve birlikte sessizce sınıfa yürüdük......
natsume_mikan_love
Senin Alice'n Ne ?
Senin Alice'n Ne ?

Başarı Puanı : 41

Kişi sayfası
Alice'n ?: Görüntü ve Ses kopyası

MesajKonu: Geri: benim hikayem   benim hikayem - Sayfa 21 EmptyC.tesi Ekim 30, 2010 7:53 pm

Chizzz Very Happy Sıra sende canım =)
Devam devam ve devam Very Happy
mkaan- ruka
Üç Yıldız-Dahi Öğrenci !
Üç Yıldız-Dahi Öğrenci !
mkaan- ruka

Başarı Puanı : 462

Kişi sayfası
Alice'n ?: kişilerin zihnini okuma

MesajKonu: Geri: benim hikayem   benim hikayem - Sayfa 21 EmptyPtsi Kas. 01, 2010 10:25 am

waw1 ikinzde çoq gsl yazmışınz yalnız chizin saçı ndn kesişck onu anlamdm ??? Smile
sinem-karamelek
Üç Yıldız-Dahi Öğrenci !
Üç Yıldız-Dahi Öğrenci !
sinem-karamelek

Kişi sayfası

MesajKonu: Geri: benim hikayem   benim hikayem - Sayfa 21 EmptyPtsi Kas. 01, 2010 3:15 pm

doğrusu bende anlamadım.
mkaan- ruka
Üç Yıldız-Dahi Öğrenci !
Üç Yıldız-Dahi Öğrenci !
mkaan- ruka

Kişi sayfası

MesajKonu: Geri: benim hikayem   benim hikayem - Sayfa 21 EmptyC.tesi Kas. 06, 2010 4:32 pm

xD oda güzel cnm yaknda anlarz chiz yazsn bi Smile
sinem-karamelek
Üç Yıldız-Dahi Öğrenci !
Üç Yıldız-Dahi Öğrenci !
sinem-karamelek

Kişi sayfası

MesajKonu: Geri: benim hikayem   benim hikayem - Sayfa 21 EmptyPtsi Kas. 08, 2010 1:41 pm

evt ya bak bana dedi yazdım ama o yazmıyo...protesto ediom ikiz seni Sad
mikan_natsu
4 Yıldız-Efsane Öğrenci
4 Yıldız-Efsane Öğrenci
mikan_natsu

Kişi sayfası

MesajKonu: Geri: benim hikayem   benim hikayem - Sayfa 21 EmptyÇarş. Kas. 10, 2010 1:02 pm

yazıyoooruuuumm (sonunda )

KÖTÜ HİSSİN SEBEBİ

Paranoyak mı olmaya başladım yoksa bana mı öyle geliyordu acaba?Kurai kardeşler olduklarından daha da mıs soğuk davranıyorlardı?İçimde birşeylerin kıpırdandığını hissedebiliyordum ve o his de vampir içgüdülerimden başkası değildi.
Ao'nun da bana katılmasından memnun kalmıştım tabii ki.Onun da içinde garip bir his vardı,tıpkı benimki gibi.Bu sabah annemle babamda da bir gariplik olduğu gözümden kaçmamıştı.
Düşüncelerimden Etou'nun dürtüşüyle sıyrıldım;
-Hey,siz ikiniz,sabahtan beri garip davranıyorsunuz,ne oldu?
Kaşlarımı çattım;
-Aynı şey sizin için de geçerli.
Derin bir iç çekti ve gözlerini devirdi ve o anda gözü sanki gözünde bir lens varmış gibi parladı ve bir yeşillik farkettim.Meraklı bakışlarımı farketmiş gibi;
-Neye bakıyorsun öyle,diye sordu.
Tek kaşımı kaldırdım;
-Lens mi takıyorsun?
Kısa bir süreliğine gözlerinden bir şok dalgası geçtiğini gördüm ama daha sonra eski sakinliğne geri döndü;
-Yoo,hayır...
Sesi tahmin ettiğimden daha pütürlü çıkmıştı.Kesinlikle birşeyler gizliyordu ama ne olduğunu anlayamıyordum.Hemen ikizime baktım.O da Etia'yla konuşmakla meşguldü ve kasvetli havasından bir eser bile kalmamıştı.Hafifçe gülümsedim ve bir andan yürürken bir yandan da kaldırımdaki desenleri takip etmeye başladım
-Chizuru!
Beklenmedik sesle birden irkiliverdim.Bu Etou'nun meraklı bakışlarını bana çevirmesine neden oldu ama durumu örtpas etmek için ona büyük bir gülücük attım.
Tabii o da şaşkın bir halde başını öteki tarafa çevirdi.Çevirdiği anda sese yanıt verdim
-Anne?Sen misin?
-Evet,benim kızım.
-Ne oldu?
-Chizuru,hemen kardeşini al ve eve gel,konuşmamız gerekiyor.
-Neden ama?
-Sprgulamayı kes ve dediğimi yap,önemli,hem de çok!Acele et!
Ona tam cevap verecektim ki telepatiyi kapattı ve orada öylece kalakaldım.Hemen Ao'ya döndüm;
-Ao,gitmemiz gerekiyor.
Bana gözlerinde sıkılmış bir ifadeyle baktı;
-Neden?
Ona kızgın bir bakış fırlattım;
-AGANİGİTAFUKUNİGİNAHUKAHASUKİ.
Etou ve Etia bize alınlarında bir sürü baloncuklar bakıyorlardı.Ao'nun yüzü ise bembeyaz kesilmişti.İki kardeşe gülümsedim ve Ao'yu eve doğru çekiştirmeye başladım.
Kimsenin bizi göremeyeceği bir yere geldiğimizde de hemen ikimizi evin ortasına ışınladım.
Eve geldiğimizde Ao beni soru yağmuruna tutuyordu.Sinirlerim tepeme sızplamıştı ama bunu ona belli etmemeye çalıştım ve annemin yanına koştum.Annemle babam devasa yuvarlak ve beyaz toplantı masasında birsürü dosya ile fotoğrafların arasında hararetle bir şeylerle uğraşıyorlardı.Bizi gördüklerinde hemen yanlarına çağırdılar.
Ao yanlarına koştu ve dosyalara merakla bakmaya başladı;
-Anne,baba,bunlar da ne böyle?
Annem eliyle bize otur işareti yaptı ve biz de yerlerimizi aldık.Annem benim önüme bir fotoğraf fırlattı.Fotoğrafı aldım ve bakmaya başladım.
Fotoğraf 14-15 yaşlarında çikolata kahverengisis saçlı zümrüt yeşili gözlü bir oğlana aitti.Samuray kıyafeti giymişti ve fotoğrafta birilerini öldürüyor görünüyordu.
Babama döndüm;
-Eeee bu ne?
Babam bana kötü kötü baktı;
-Akademi içine sızan "Z" elemanları var anlamına geliyor.
Ao atladı;
-Onlar hala var mı?
Babam başını evet anlamında salladı;
-Ve bu genç de onların "As"ı.Güçlerini tam olarak bilemiyoruz ancak çok güçlü olduğundan adım gi bi eminiz.Elindeki çift kılıçları büyük ustalıkla kullanabiliyor ve duyduğum kadarıyla onun kadar güçlü bir de partneri var.
Evet,işte bu bizim için büyük bir trajedi,ve büyük bir maceranın başlangıcıydı...
sinem-karamelek
Üç Yıldız-Dahi Öğrenci !
Üç Yıldız-Dahi Öğrenci !
sinem-karamelek

Kişi sayfası

MesajKonu: Geri: benim hikayem   benim hikayem - Sayfa 21 EmptyÇarş. Kas. 10, 2010 5:08 pm

--HAYALET--

Kim bu zamana kadar düşünürdü bir Z daha var die..yoo hatta 2 diye....1 sınavlar başladı ve biz bunlarla uğraşıcaz.bu demekki yeni hayaletler geldi ve biz yine uğraşıcaz ve bu demekki matematikten yine 70:( alcam:geçen sene olduğu gibi.....annem ve babam mutsuz görünüyodu bu hiç hoşuma gitmedi....chizuru mutsuzdan çok şüpheli görünüyodu 2 kat gerildim
ben:belki kolay bir yolu vardır biz boşuna karate kung fu falan öğenmedik dimi alislerimiz de çok güçlü eğer biz birleşirsek kimse bizimle baş edemez o iki hayalet bile.....
hayalet bizim kendi aramızda söylediğimiz tanımadığmız düşmanlar anlamına gelio.....annem derin kahverengi gözleriyle bana sade bi bakış attı hiç bir ifade yoktu sadece karışıktı gözleri buğulanmaya başladı ve bir kaç damla yaş...ben babam ve kardeşim yerimizen zıpladık hemen yanına geçtik bir şey demedi söylemedi veya konuşmadı sadece ağladı vampir hislerimden anlaşılacağa kadarıyla ailesi için endişeleniyodu.chiz inde böyle hissettiğine eminim.ona baktım oda bana bakıyodu yüzümüzde aynı ifade vardı.
babam:hadi chizuru,ao akşam tekrar konuşuruz....(göz kırptı)
istemiye istemiye çıktık.chizuru sakileşmek için eine bi top adı ve duvarla oynadı bense elime kağıt kalem alıp resim çizmeye başladım....bu iş kötüye gidiodu hemde çok fazla...
sumire:HEYY!
döndük bunlar hotaru teyze luca amca sumire hala tsubasa dayı misaki teyze yuu dayı koko amca ve elbette güzeller güzeli teyzem aoi ve kocası....
hemen elimizdeki eşyaları bırakıp onlara doğru yürüdük hepsiyle uzun zamandır görüşmemiştik...sarıldık..hasret giderdik.ben ve chiz tiyatroda da çok iyidik yüzümüzdeki ifadeyi kaldırıp çok mutlu huzurlu bir ifade takındık tai ki yediler.
hotaru:natsume ve mikan müsaitlermi
chizle birbirimize baktık
chiz:hayır üzgünüm müsait değiller annem evde bazı evrakları düzenliyo babamda daha yeni banyoya girdi.
tsubasa:peki ozaman bizim uğradığımızı söyleyin
gülümsedik
koko:eğer uğramak isterlese keka salonundayız tamam mı?
gülümsedik
ben:tabi....
teyzem:görüşürüzzz
onları görmeyeli uzun zaman olmuştu dedim çünkü bi süre önce tatile gittiler annem ve babam müdürler bu yüzden daha çok çalışmaları lazım.elbette çocuklar burda kaldı...keka salonu alis öğretmenlerin uğadığı bir tür lokantadır oraya lokanta demek yerine keka derler çünkü sadece lokanta yok...alis hocları için bazı eğleceli aktiviteler var...tabi sadece öğretmenler için...
chiz:sence geldiklerii söylemelimiyiz
ao:bnce iyi bir fikir değil daha sonra baba sakinleştirmeye çalışıyodur
chizuru:umarım annem boşuna alıyodur umarım her şey düzelir
ao:umarım......
natsume_mikan
Üç Yıldız-Dahi Öğrenci !
Üç Yıldız-Dahi Öğrenci !
natsume_mikan

Kişi sayfası

MesajKonu: Geri: benim hikayem   benim hikayem - Sayfa 21 EmptyC.tesi Kas. 13, 2010 10:39 am

hımmm süper yazmıişınuızzz maceralrıı merak ediyorumm bizde olcakmnıyızz içindee maceralarınnn
sinem-karamelek
Üç Yıldız-Dahi Öğrenci !
Üç Yıldız-Dahi Öğrenci !
sinem-karamelek

Kişi sayfası

MesajKonu: Geri: benim hikayem   benim hikayem - Sayfa 21 EmptyPaz Kas. 14, 2010 1:05 pm

olcak tabi ama her şeyin gidişatına göe yazıyoruz
natsume_mikan
Üç Yıldız-Dahi Öğrenci !
Üç Yıldız-Dahi Öğrenci !
natsume_mikan

Kişi sayfası

MesajKonu: Geri: benim hikayem   benim hikayem - Sayfa 21 EmptyPaz Kas. 14, 2010 3:15 pm

hımm tmm dört gözle bekliyorum maceralarıı
green
Üç Yıldız-Dahi Öğrenci !
Üç Yıldız-Dahi Öğrenci !
green

Kişi sayfası

MesajKonu: Geri: benim hikayem   benim hikayem - Sayfa 21 EmptyPaz Kas. 14, 2010 4:21 pm

çok güzel olmuş dewam
mkaan- ruka
Üç Yıldız-Dahi Öğrenci !
Üç Yıldız-Dahi Öğrenci !
mkaan- ruka

Kişi sayfası

MesajKonu: Geri: benim hikayem   benim hikayem - Sayfa 21 EmptyPtsi Kas. 15, 2010 4:15 pm

eed cnm çoq gsl yazmışınz snrm yine chizi beklioz Smile
natsume_mikan
Üç Yıldız-Dahi Öğrenci !
Üç Yıldız-Dahi Öğrenci !
natsume_mikan

Kişi sayfası

MesajKonu: Geri: benim hikayem   benim hikayem - Sayfa 21 EmptySalı Kas. 16, 2010 8:18 am

:)ewttt
green
Üç Yıldız-Dahi Öğrenci !
Üç Yıldız-Dahi Öğrenci !
green

Kişi sayfası

MesajKonu: Geri: benim hikayem   benim hikayem - Sayfa 21 EmptySalı Kas. 16, 2010 4:11 pm

offf beklemekten sıkıldım
bayramımzehir oluyo
natsume_mikan
Üç Yıldız-Dahi Öğrenci !
Üç Yıldız-Dahi Öğrenci !
natsume_mikan

Kişi sayfası

MesajKonu: Geri: benim hikayem   benim hikayem - Sayfa 21 EmptySalı Kas. 16, 2010 9:03 pm

ewtt ya bn bayramdada sıkılıyorumm
mikan_natsu
4 Yıldız-Efsane Öğrenci
4 Yıldız-Efsane Öğrenci
mikan_natsu

Kişi sayfası

MesajKonu: Geri: benim hikayem   benim hikayem - Sayfa 21 EmptyPaz Kas. 21, 2010 6:23 pm

ben de sıkılıyorummm Very Happy nese yeni yeni yeni bölüümm bu bölümde ikş hasyaletle yüzyüze geleceğizzzzzz....

İKİ HAYALETLE YÜZYÜZE
Uzun zaman sonra onlar görebilmek bana çok iyi gelmişti.Hem moralim düzelmiş hem de bu vesileyle daha da sağlıklı düşünebilmeye başlamıştım.Annemin ağlaması da işe onların açısından bakabilmeyi biraz da olsun umursamamı sağlamıştı.
Hotaru teyze ve diğerlerinin uğradığını haber vermek için annemin odasına giden basamakları tırmanmaya başladım.Büyük koridorun başına geldiğimde devasa yuvarlak camın dışında bir hışırtı duydum.Otomatikman bakışlarımı oraya çevirdim ama kurumuş bir ağacın dallarından başka bir şey yoktu.
"Allah Allah,gaipten sesler duymaya başladım" diye içimden geçirdim ve büyük koridorda ilerlemeye başladım.Pencerelerimiz devasa büyüklükte olduğundan ve bugün dolunay olsa gerek önüne gelen her şeyin gölgesi koridora vuruyordu.Dolunayın ışığı da birazcık olsun bana yol gösteriyordu...
Annem ve babamın yatak odasının önüne geldiğimde kapıyı tıklattım ve içeri girdim.Annem yatağın ucunda oturuyordu...Gülümseyerek yanına gittim,yanına oturdum.Yüzü asıktı ve itiraf etmem gerekirse bu onu sevimli göstermiyordu.Sırtını sıvazlayarak;
"Hotaru teyzemler geldi anne,ama iyi olmadığın için ve babam da ortalıklarda görünmediği için onları geri çevirmek zorunda kaldık." dedim.
Yüzü daha da asıldı ve "Böyle bir durumda Hotarunun yüzünü görmek bana iyi gelebilirdi" diyerek içini çekti...
Ben de içimi çektim ve onu daha fazla rahatsız etmek istemediğim için ayağa kalktım ve ona arkamı dönmeden önce "Sen artık dinlen istersen,biz geri kalan dosyalarla ilgileniriz" diyerek onu avutmaya çalıştım.Görünüşe bakılırsa işe yaramıştı.
Ardından hızlı adımlarla odasından çıktım ve yavaşça kapıyı arkamdan kapattım...
Ao'nun yanına geri gittiğimde dosyaları toparlamak ve bazılarını incelemekle meşguldü.
Hemen yanına gittim ve ona yardım etmeye başladım.Ona yardım ederken bir yandan da iki hayaletle ilgili verileri ve bilgileri inceliyordum.Onlar tarafından birçok alice kaçırılmış ve yaptıkları hiçbir operasyon görünüşe bakılırsa başarısız olmamıştı...Farkında olmadan sırıtmış ve bu ikilinin belki de bize rakip olabileceğini düşünmüştüm...Ama imkanı yoktu bu ikisi bizi asla yenemezdi.Biz ikizimle mükkemmel bir takım oluşturuyorduk...
Ve sanki bu düşüncelerime tepki gösteriyormuşçasına dışarıda bir patlama yaşandı...İkizim ve ben şoktan dolayı birbirimize bakakalmıştık...Ama ardından bunun bir saldırı olabileceği düşüncesiyle süper hızda görev kıyafetlerimizi giydik,gerekli hazırlıkları yaptık ve kapıya koşuyorduk ki babam bizi engelledi;
"Siz ikiniz içeride kalıyorsunuz"
İkimiz de karşı çıktık ama babamın dinleyeceği yoktu...Bu yüzden baskımızı iki kat artırdık..Ardından Ao "Sen gidersen annem ne olacak,o da gelmek isteyecek!" dedi.
Babam sabrının son noktasına gelir gibi olunca ikimiz de sustuk ve orada put gibi dikilmeye başladık.Ardından babam dayanamadı ve kapının önünden çekildi: "Peki,siz ne olduğuna bakmaya gidin,annenizle ben kampüsü boşaltacağız ve öğrencileri güvenli bir yere götürmeye çalışacağız.Ve Chizuru annenle senin öğrencilerin alicelerini sıfırlamanızı istiyorum." diyerek planı yapmış oldu.
Ardından ikinmiz de patlamanın olduğu yere doğru son hızda koştuk...Vardığımızdaysa yerde büyük bir çukur ve içinde de metalden daire şeklindeki dev bir metal cisim duruyordu...
Ardından cisim ortadan ikiye bölündü ve içinden iki erkek çıktı...O an sadece dumanın içinden silüetlerini görebiliyorduk ama görüntümüz netleştiğinde büyük bir sorunla burun buruna geldiğimizi anlamıştık
İŞTE İKİ HAYALET ORADA BÜTÜN İHTİŞAMIYLA BİZİMLE SAVAŞMAYA HAZIRDI...

green
Üç Yıldız-Dahi Öğrenci !
Üç Yıldız-Dahi Öğrenci !
green

Kişi sayfası

MesajKonu: Geri: benim hikayem   benim hikayem - Sayfa 21 EmptyPaz Kas. 21, 2010 6:47 pm

waaaw çok güzel olmuş
sinem-karamelek
Üç Yıldız-Dahi Öğrenci !
Üç Yıldız-Dahi Öğrenci !
sinem-karamelek

Kişi sayfası

MesajKonu: Geri: benim hikayem   benim hikayem - Sayfa 21 EmptyPtsi Kas. 22, 2010 2:03 pm

süper olmuş heyecan başlıyor demek.....chiz zahmet olmassa 2.sinide sen yazarmısın şey sen sanırım aklında kurmuşsun olayı devmı var gibi gelio neyse eğer yapmam dersen ben devam ederim.
natsume_mikan
Üç Yıldız-Dahi Öğrenci !
Üç Yıldız-Dahi Öğrenci !
natsume_mikan

Kişi sayfası

MesajKonu: Geri: benim hikayem   benim hikayem - Sayfa 21 EmptyPtsi Kas. 22, 2010 8:51 pm

süper olmuşşşş

benim hikayem
21 sayfadaki 21 sayfasıSayfaya git : Önceki  1 ... 12 ... 19, 20, 21
 Similar topics
-
» benim imzalarım
» Bunlarda benim çizimlerim
» konniçiwwwaaaaa=yani slm arkiler benim adım sena